Starity

Internetes trollok miatt halad nehezen Iggy Azalea

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. május 20. 23:45 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
A rapper állítja, az internetes trollok hatással vannak a kreatív energiájára.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. május 21. 07:14 #2
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Én azt nem értem, hogy a trollok miért követnek egyáltalán olyan énekeseket,akiket utálnal, SŐT, miért jó az,ha valakinek a munkáját teszik tönkre? Oké,mémeket gyártani nagyon vicces dolog,akár a mintázott személynek is tetszhet, de abba mi a szórakoztó,ha annyit szólogatsz be,hogy ,,De béna vagy!"
Surviving The Summer. Ez lett a kedvenc mondatom:D nagyon remélem,hogy jó zenékkel és klippekkel fog előrukkolni, a legutóbbiak annyira nem tetszettek
2018. május 21. 08:50 #3
TheBestKitsune
TheBestKitsune
visszatérő vendég
 
Státusztake me to a halsey concert and ill be yours
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 275
Csatolások: 0
Azonosító: 259123
Offline offline
vicces, mert pont az ő rajongói az internetes trollok. meg ő maga. egyszerűen ki nem állhatom.
2018. május 21. 14:06 #4
Alenna
Alenna
ʟᴀ ᴜɴɪᴄᴀ
 
Státuszone thing about karma, that bitch will finds you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.29.
Hozzászólás: 2550
Csatolások: 37329
Azonosító: 267566
Offline offline
A cikkíró elírta az EP címét, Surviving the Summer a címe... Nem említette egy szóval sem, hogy az EP után jelentet meg albumot, de legyen így, ahogy a cikkíró írja, örülnék egy albumnak az STS után! Amúgy júniusban és a születésnapja után fog megjelenni az STS, ez már biztos! Nagyon várom már, hogy megjelenjen! Hülyeség, hogy nem írogat most már platformokon, nem ezt írta ki. Hanem azt, hogy az STS megjelenése után tér vissza a Twittere és az Instagrammon lesz fent. Azóta már írt ki Twitterre, szóval nem gondolhatta komolyan, hogy az STS megjelenéséig nem törődik a Twitterével. Kicsit sem csodálom, hogy elege van a negatív kommentekből! Szegénykém az átlagosnál is jobban kapja a negatív kommenteket, amit persze nem értek. Akinek nem tetszik amit csinál, az tartsa meg magának a véleményét és foglalkozzon azzal a hírességgel akit kedvel!! Nekem ez a véleményem.
2018. május 21. 14:13 #5
Alenna
Alenna
ʟᴀ ᴜɴɪᴄᴀ
 
Státuszone thing about karma, that bitch will finds you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.29.
Hozzászólás: 2550
Csatolások: 37329
Azonosító: 267566
Offline offline
Idézet (TheBestKitsune @ 2018.05.21. 08:50)
vicces, mert pont az ő rajongói az internetes trollok. meg ő maga. egyszerűen ki nem állhatom.

Miért is vagyunk mi Azaleanok meg maga Iggy is "internetes trollok"? Magyarázd már meg kérlek, köszi előre is. Szerintem senkit sem érdekelt, hogy te ki nem állhatod.
2018. május 21. 22:22 #6
TheBestKitsune
TheBestKitsune
visszatérő vendég
 
Státusztake me to a halsey concert and ill be yours
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 275
Csatolások: 0
Azonosító: 259123
Offline offline
Idézet (Alenna @ 2018.05.21. 14:13)
Miért is vagyunk mi Azaleanok meg maga Iggy is "internetes trollok"? Magyarázd már meg kérlek, köszi előre is. Szerintem senkit sem érdekelt, hogy te ki nem állhatod.

az előző kommentedből ítélve, fent vagy twitteren, szóval nem értem, hogy miért kérded. gondolom a stan twitter kjfejezés is ismerős neked. na, a fandomnak az a része borzalmas. és twitteren szinte csak ők követik iggyt.
nyilván nem minden azaleanra értettem, csak úgy általánosságban mondtam.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok