Starity

Khloe Kardashian megalázta rajongóját, aki fotót készített vele

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. május 27. 09:08 #21
- törölt felhasználó -    
Szerintem itt a srác sem volt teljesen korrekt. Mert oké, hogy Khloe celeb és az élete egy valóságshow, de azért ha már képet készít róla, akkor valami normálisabb szöveggel is publikálhatta volna. A fotó helyett meglátásom szerint, sokkal inkább a hozzá fűzött sor dühíthette fel Khloet. Persze, a nő reakciója így is el lett túlozva.
2018. május 28. 10:28 #22
- törölt felhasználó -    
Egyszer amikor hazafele buszoztam, az előttem ülő srác az ipadjével selfiezgetett és úgy tartotta a masináját, hogy a képernyő fele engem tett ki. Utána próbálta bemesélni, hogy nem engem akart lefotózni. Szóval ebből kiindulva, megértem Khloe felháborodását. Valószínűleg a képhez fűzött szöveg sem tetszett neki annyira. Ha már kellett a kép, a srácban lehetett volna annyi, hogy megkérdezi.
2018. május 29. 18:47 #23
RihannaFan26
RihannaFan26
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.03.
Hozzászólás: 747
Csatolások: 1
Azonosító: 211156
Offline offline
Egyetértek az előttem szólóval, nekem is volt hasonló esetem, és szörnyen kellemetlen. És akárhogy is valóság showban éli az életét Khloé, szerintem vannak olyan pillanatok amikor ő se épp arra vágyik, hogy valaki minden pillanatát nézze és fotózza ilyen "őrült" módon, ő is emberből van, plusz tényleg fura lehetett.
2018. június 03. 09:45 #24
- törölt felhasználó -    
Most az a problémája, hogy egy gyerek észte vette és lőtt vele egy képet?
Semmi köze ahhoz, hogy a srác miért ment ki oda és, hogy épp csinál magáról képet.
Túl van gondolva megint a dolog.
2018. június 03. 21:32 #25
mrssilverscott
mrssilverscott
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.03.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 269992
Offline offline
Ruhát, házat, telefont lehet venni. Észt, műveltséget és jó modort már nem... nem is értem miért vannak a köztudatban.
2018. június 03. 22:02 #26
iamphenomenal
iamphenomenal
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.12.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 264870
Offline offline
az nem 4 félidő. az 4 negyed
2018. június 04. 18:51 #27
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9491
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
tobb meterrol fozota, meg csak igazan az aurajaban sem volt, raadasul hattal neki. biztosan nagyon zavaro lehetett egy ilyen elmeny egy embernek, aki mar mindent kozszemleletre tett, amit ember tudott, kamerak kozott nott fel es eloszeretettel oszt meg minden letezo, meg privat dolgot is. ezt ti sem gondolhatjatok komolyan, hogy kenyelmetlen volt szamara...es ki o ahhoz, hogy felhasznalhassa mas szemelyes kepeit, raadasul durva hangnemben meltassa? az elottem kettovel hozzaszolonak pedig igaza van, az intelligencia egy kihaloban levo faj, raadasul alulertekelt.
2018. június 06. 17:08 #28
- törölt felhasználó -    
Hülye kurva.
2018. július 21. 05:16 #29
Blarece
Blarece
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.10.
Hozzászólás: 532
Csatolások: 5438
Azonosító: 258797
Offline offline
Khloe ezt azért eltúlozta. Oké, mérges lett,hogy engedély nélkül fényképezték le. Viszont ez a hírességgel jár. Biztos nem ez az első eset,amikor ez történik. Nem értem, minek drámázni, meg feltünést kelteni.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok