Starity

Illetlennek tartották Meghan Markle ruháját a királynő születésnapján

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. június 10. 16:42 #21
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5328
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
Megan nagyon szép nő és egyáltalán nem volt kihívó ruha
2018. június 10. 17:39 #22
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Értem én,hogy ami szabály, az szabály, de borzalmas, hogy már egy ilyen csinos, egyáltalán nem feltűnő(sem színben, sem fazonban,vagyis nincs dekoltázsa)ruhát is elítélnek, csak azért,mert régi ,,szabályoknak"nem felel meg. Én értem,hogy régen ezek a szabályok használtak régen,de sokat változott a világ, kéne a szabályokon reformálni. Én támogatnám.
Diala pedig szintén leírta az igazat.
2018. június 10. 18:45 #23
- törölt felhasználó -    
Én is értem hogy sokan ki vannak akadva hogy "már nem a középkorban élünk" és hogy "de hát nincs dekoltázsa mi a baj vele?".

De hahó. Senki nem arról beszélt hogy a kiugró mellek miatt lenne ízléstelen, egyszerűen csak arról van szó hogy ha a törvény (és senkit sem érdekel milyen régi) előírja hogy a válla se lehet kint akkor emberelje meg magát a csaj és tegyen eleget a szabályoknak ne csak a semmiért ölébe hullott pénznek örüljön.
2018. június 10. 19:00 #24
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Katalin már háromszoros anyuka, és régebb óta a királyi család tagja, mint Meghan. Érthető, hogy követ el hibákat, ahogy Katalin is tette, és a mai napig teszi, hiszen már nem egy 90+-os dédinek kéne a trónön ülve parancsolgatnia a fiataloknak. Kellene már a palotának, és az országnak is egy kis frissítés uralkodó szinten, ezt nem azért mondom, hogy nem kedvelem Erzsébetet, de már néha kicsit sok a mama.
2018. június 10. 19:19 #25
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet (AliceLiza @ 2018.06.10. 18:45)
Én is értem hogy sokan ki vannak akadva hogy "már nem a középkorban élünk" és hogy "de hát nincs dekoltázsa mi a baj vele?".
De hahó. Senki nem arról beszélt hogy a kiugró mellek miatt lenne ízléstelen, egyszerűen csak arról van szó hogy ha a törvény (és senkit sem érdekel milyen régi) előírja hogy a válla se lehet kint akkor emberelje meg magát a csaj és tegyen eleget a szabályoknak ne csak a semmiért ölébe hullott pénznek örüljön.

Törvény? Nem hinném, hogy az uralkodói megjelenést törvény szabályozná. Valószínűleg az udvari etikett mondja ki, és egyáltalán nincs kőbe vésve.
Semmiért ölébe hullott pénz? Remélem, ezzel nem azt akarod sugallni, hogy anyagi okból házasodott a családba? Meghan egy immár 8 évada futó sorozat (Suits) ex-főszereplője, úgyhogy bőven keresett annyit, hogy vígan eléldegéljen, és ne kelljen érdekből házasodnia.
Emellett pedig elhiheted, le kellett neki ezért az életért cserébe mondania rengeteg olyan banális dologról, amit az egyszerű ember vígan élvezhet. Arról nem beszélve, hogy adózási okokból például lehet, az amerikai állampolgárságát is fel kell adnia.
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, idone
2018. június 10. 19:24 #26
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Mik ezek a repülő csészealj kalapok már??? XDD
2018. június 11. 00:07 #27
Suzie
Suzie
visszatérő vendég
 
StátuszTalán az a dolgok rendje, hogy néhány álmunk örökre csak álom marad.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.10.
Hozzászólás: 360
Csatolások: 1
Azonosító: 255553
Offline offline
Diala szerintem nem kell belekötnöd ebbe a törvény dologba mindannyian tudjuk mire gondolt AliceLiza
Viszont te is említetted hogy sok mindenről le kell mondania és ilyen például az hogy nem veheti fel azt amit akar. Lehet hogy a régi szabályok ma már “ értelmetlenek” de úgy gondolom ha Kate be tudja tartani aki közel egy idős vele ő is meg tudja ezt tenni
Másrészt azért ne hidaljunk le máris Meghan színészi karrierje előtt a sorozaton kívül más érdemleges szerepe nem volt-én sem úgy gondolom hogy pénzért ment Harryhez de az új szabályokhoz muszáj alkalmazkodnia mert ezt várja el tőle az udvar
2018. június 11. 09:42 #28
DirtyDiana1990
DirtyDiana1990
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.27.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 0
Azonosító: 221894
Offline offline
Hát, tényleg csak a mesékben csodás a hercegnők/hercegnék élete..
Én ezt a sok szabályt nem tudnám elviselni és hogy állandóan figyelik minden mozdulatomat, mondatomat stb.
Szó mi szó, inkább maradnék szimplán egy hétköznapi ember. biggrin.gif
2018. június 11. 12:55 #29
botond96
botond96
 
StátuszARTPOP get ready for ARTPOP!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.26.
Hozzászólás: 2265
Csatolások: 1
Azonosító: 146247
Offline offline
szerintem ha nem szabadna felvegyen ilyen ruhát nem engednék meg neki ,Meghan távolabb áll sorban attól hogy királynő legyen ezért több szabály alól mentesül mint Katalin
2018. június 11. 16:52 #30
- törölt felhasználó -    
Bocsánat Diala én hibáztam. Lehet erős volt a törvény szó, de ahogy Suzie is írta, miért kell ezen fennakadni? Értsd jól, ahogy ki is javítottál, hogy udvari etikett. Nem tudom mi írja le pontosan ezt a dolgot, de legyen ez akár egy írott vagy akár egy ÍRATLAN szabály ha egyszer kimondja valami (és ismétlem senkit sem érdekel mennyire elavult), hogy "nem szép dolog" az, ha kint van a hercegné/nő akárminek a válla akkor illene betartani.

Az is mindegy hogy én mit gondolok a pénz miatt házasodott e be vagy sem, nem én lennék/vagyok az egyetlen aki így gondolja, szóval... Egy szó mint száz, mindennek ára van. Ha ő ezt a királyi családi életet választotta, tessék betartani az írott és íratlan szabályokat is, ne csak úszkálni a lóvéban.

És véletlenül se fogom sajnálni azért mert olyan sok dologról le kellett mondani - olvastam azt a cikket amúgy. Ő ezt az életet választotta, tessék hiszti nélkül elfogadni. Az egyszerű embert se sajnálom amikor azt mondja hogy "jaj a férjem meg a gyerekem miatt lemondtam erről meg arról".

Who cares? Erőltette bárki is hogy vele házasodjon össze és neki szüljön gyereket? Nem! Akkor nem kell panaszkodni és sajnálni sem, ennyi. Mindenki a saját életének a kovácsa. Vállalja emelt fővel amit csinál.
2018. június 11. 17:24 #31
Kutyus123
Kutyus123
 
Státusz~ we're back bitches ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.03.
Hozzászólás: 503
Csatolások: 0
Azonosító: 216300
Offline offline
Egyébként a királynő minden egyes öltözéket lekontrollál ilyen nagy események előtt,tehát ha gondja lett volna Meghan( mellesleg gyönyörű ) ruhájával,akkor biztosan nem jelent volna meg abban .
2018. június 11. 18:36 #32
Viró
Viró
visszatérő vendég
 
Státuszbe like snow. cold, but beautiful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.27.
Hozzászólás: 299
Csatolások: 0
Azonosító: 261532
Offline offline
Nem értem, hogy miért olyan nagy baj, hogy Meghan-nak kilátszott a válla. Szerintem csinos volt a ruhája, és a képből ítélve ez a királynőt se nagyon zavarja. De igaz, hogy Katalin ruhája sokkal visszafogottabb volt. Véleményem szerint mindketten csinosak voltak.
2018. június 11. 21:11 #33
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Kétlem, hogy nincs külön protokoll felelős, aki ellenőrizné a ruhákat, főleg egy kezdő családtag esetében. Valószínűbbnek tartom, hogy a média és pár irigy ember kavarja a balhét. Vagy valaki a palotán belül akár kitolni Megannel.
2 felhasználónak tetszik: idone, Szandi0820
2018. június 13. 19:30 #34
Binci
Binci
 
Státusznever losing myself again for anyone
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.07.
Hozzászólás: 753
Csatolások: 0
Azonosító: 234227
Offline offline
Takarodjanak már azt hittem legalább valami kivágott mini ruhára mondták ezt. Közben meg ez csak egy vállXDDD A ruha pedig nagyon szép.

Btw ez arra emlékeztet amikor általánosban katolikus suliba jártam és ott szigorúan megvolt szabva hogy trikóba és más vállkilátszós hülyeségbe nem lehetett menni mert a fiúk azt nézik és ez milyen erkölcstelen.
Hát nem tudom Isten azóta is nagy spanom és nem haragszik rám szóval nem vágom.
2018. június 13. 21:11 #35
Kenna
Kenna
visszatérő vendég
 
StátuszIn case you haven't noticed,I'm a weirdo.I don't fit in,And I don't want to...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.13.
Hozzászólás: 304
Csatolások: 0
Azonosító: 270073
Offline offline
A mellkasa kb ugyanannyira van kint, mint Katalinnak. De ahogy előttem is sokan írták, Meghan nem ezen törvények közé született..tehát nem kellett volna ilyen "bezzeg Katalin, tudja az etikettet" összehasonlításba elvinni a cikket. Ez nem egy verseny
2018. június 13. 23:10 #36
Gold Wolf1
Gold Wolf1
 
StátuszQUEEN+Adam Lambert koncert után 2 nappal... Biggest dream came true ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.19.
Hozzászólás: 677
Csatolások: 0
Azonosító: 187919
Offline offline
Ugyan már, a 21. században élünk...
2018. június 14. 00:51 #37
- törölt felhasználó -    
Kezdjük ott, hogy kár Kate-tel takarózni, mert annak idején az ő viselkedése körül is rengeteg volt a botrány, nekem rémlik olyan eset, amikor egy ruha miatt még nyílt vita is kialakult közte és a királynő között, mert nem felelt meg az etikettnek. Sokáig a második Dianaként is emlegették, aki fittyet hány a szabályokra és valószínűleg hasonló bánásmódban fog részesülni, ő se simult bele azonnal a nyomjunk karót az alfelünkbe és legyünk élő szobrok felállásba.

Másrészről... szerintem ostobaság ilyen idejét múlt tradíciókba kapaszkodni. Le a besavanyodott szokásokkal! A világnak, főleg a világ nagyhatalmainak folyamatos fejlődésre van szüksége, ahhoz, hogy tartani tudják a korral a lépést. Viktória idejében se azért volt annyira hatalmas és gazdag a birodalmuk, mert vaskalaposan azokba a szabályokba kapaszkodott, mint amit évszázadokkal előtte kitaláltak, hanem mert nyitott tudott lenni az újra. Szerintem ez a ruha visszafogott és nagyon csinos is, továbbá jól is áll rajta. Felesleges kavarnia az állóvizet a sok begyepesedett, unatkozó nemesnek vagy a rengeteg rosszmájú nőnek, aki most kígyót-békát kiabál erre a nőre azért, mert övé lett a herceg. Ez olyan szánalmas.

A magam részéről Meghant százszorta szimpatikusabb jelenségnek találom, benne van élet. Kate meg olyan, mint egy kizsigerelt báb, egy engedelmes, önálló akarat nélküli kirakat feleség, akiben már nincs minimális szikra se. Még a tekintete is nagyon öreg, mintha a saját nagyanyjáé lenne, hiányzik a szemeiből az a fény, ami Meghanében ott van.

Remélem nem fogják úgy kicsinálni, mind Dianát, mert bőven ráfér az udvarra az a vérfrissítés, amit ő behozhat.

Idézet (Diala @ 2018.06.10. 19:19)
Semmiért ölébe hullott pénz? Remélem, ezzel nem azt akarod sugallni, hogy anyagi okból házasodott a családba? Meghan egy immár 8 évada futó sorozat (Suits) ex-főszereplője, úgyhogy bőven keresett annyit, hogy vígan eléldegéljen, és ne kelljen érdekből házasodnia.
Emellett pedig elhiheted, le kellett neki ezért az életért cserébe mondania rengeteg olyan banális dologról, amit az egyszerű ember vígan élvezhet. Arról nem beszélve, hogy adózási okokból például lehet, az amerikai állampolgárságát is fel kell adnia.


Ne okozz magadnak fejfájást ezért, neki minden nő egy pénzhajhász liba, aki valamelyik kedvencéhez vagy bármilyen gazdag férfihez megy hozzá rohog.gif
2018. június 29. 11:30 #38
ebihal
ebihal
 
StátuszI've told you time and time again I'm not as think as you drunk I am
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.04.
Hozzászólás: 800
Csatolások: 96
Azonosító: 150583
Offline offline
Gothic01 teljesen egyetértek!
2018. július 06. 21:36 #39
Djberni
Djberni
visszatérő vendég
 
StátuszWith great power comes great responsibility.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.07.
Hozzászólás: 107
Csatolások: 0
Azonosító: 260198
Offline offline
Szerintem Meghan igenis szép abban a ruhában és eléggé visszafogott, mégis elegáns. Nem értem miért csinálnak belőle botrányt, hogy félig kilátszik a válla... :/
2018. július 21. 02:31 #40
Blarece
Blarece
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.10.
Hozzászólás: 532
Csatolások: 5438
Azonosító: 258797
Offline offline
Szerintem mindkét ruha nagyon szép volt, és nem értem miért kell botrányt csinálni.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok