Starity

Kikészítették Ariana Grande pasiját a rajongók

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. július 26. 22:37 #21
jennette13
jennette13
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 0
Azonosító: 266018
Offline offline
Szerintem vicces biggrin.gif
2018. július 27. 08:32 #22
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Gondolom, akkor is ilyen Humor Harold lenne, ha az egyik szerette is életét vesztette volna. smileeee.gif
Sok esetben nem értek egyet a közfelháborodással, de most nem így van. Ezzel a "viccel" elásta magát a srác.
2018. július 27. 18:02 #23
LenieJ
LenieJ
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.18.
Hozzászólás: 64
Csatolások: 0
Azonosító: 270132
Offline offline
A beszólás tényleg csúnya dolog volt , de akkor is ! Mi közük van ahhoz a drága "rajongóknak" , hogy Ari hogy éli le az életét , vagy hogy kivel ?! Abszolúte semmi . És ha Ari meg tud bocsátani Petének , és nem bomlik fel a mostani kapcsolatuk , akkor minek szóltak be ? Mert ezzel nem védik Arit , hanem inkább tönkreteszik a kapcsolatát . Tehát még egyszer , az ilyen terrortámadásokból nem szabad , sőt Tilos , gúnyt űzni , DE ha Ari boldog Petével akkor ne tegyük már őket tönkre , ha már "rajongók" vagytok !!!
2018. július 28. 23:05 #24
- törölt felhasználó -    
Tipikus megszállott, élettelen rajongók, akik gonosz anyósként viselkednek a kedvenc sztárjuk pasijaival/nőivel és beleszólnak minden kapcsolatukba, mintha annyira számítana a véleményük.
2018. július 28. 23:50 #25
zuraiklaudia
zuraiklaudia
új tag
 
Státuszu play with my hair instead of my feelings thx.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.07.28.
Hozzászólás: 71
Csatolások: 3
Azonosító: 270444
Offline offline
Őszintén, én nem rajongok Ariana-ért.. de azért ő ennél jobbat érdemel biggrin.gif
2018. július 29. 10:49 #26
- törölt felhasználó -    
Elismerem, én erről a meglehetősen undorító poénjáról még nem hallottam. De tény, ami tény: ezzel a srác nem csoda, hogy elásta magát a rajongók és más emberek szemében is. Ilyennel egyszerűen nem viccelődünk és pont. De! Ha Ariana képes volt megbocsátani és továbbra is a jegyese maradni, akkor a döntését tiszteletben kell tartani. Pete pedig jobban tenné, ha a fiókja letörlése helyett elkezdene egy nyilvános bocsánatkérés megfogalmazásával törődni. Remélem, hogy a jövőben megválogatja a szavait, ha tényleg ki akar tartani Ari mellett.
2018. július 29. 18:15 #27
Mrs. Doctor Strange
Mrs. Doctor Strange
új tag
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 18.07.29.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 270448
Offline offline
Azt hittem, ennek a pasinak acélideigei vannak mert kibírja Ariánát. De már látom, hogy azért értik meg egymást olyan jól mert hisztis picsa mind a kettő rohog.gif
2018. július 30. 11:46 #28
- törölt felhasználó -    
Nekem se a szívem csücske ez a srác, erről a poénjáról viszont mostanáig nem hallottam, tök jogos, ha kiakadnak rá. Ilyennel nem viccelődünk, mégiscsak emberek (gyerekek!) haltak meg ott és akkor, feketehumor ide vagy oda. dry.gif Ha Ariana megbocsát neki egy ilyenért, hát tegye.
2018. augusztus 03. 03:33 #29
Edina40
Edina40
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.07.01.
Hozzászólás: 55
Csatolások: 0
Azonosító: 270224
Offline offline
Ez már azèrt túl van tòlva nem kicsit.
Mindent ki lehet forgatni csak úgy kell hozzáállni.
Mert ő ezt vagy azt mondta valamikor. Azt akkor mi van ha azt mondta?
A törtènteket már nem lehet megváltozratni ès lènyegèben a pasi igazat mondott mert szándèkosan Grande koncertjèt választották ki a robbantásra.
Ariana Grandenak meg lehetne esze,hogy nem hagyja már fejère nőni a rajongóit.
A hajával kiváltott cìrkusz is nevetsèges volt.
Èn a helyèben levágattam volna azt a rajongók meg mehettek volna a sarokba sìrni mert hát nem a zene a lènyeg hanem jaj a haja.
Szánalmas amit a mèdia meg az állìtólagos rajongók generálnak.
2018. november 01. 18:58 #30
SweetenerBae
SweetenerBae
visszatérő vendég
 
Státuszɹǝuǝʇǝǝʍs
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.23.
Hozzászólás: 175
Csatolások: 0
Azonosító: 270992
Offline offline
Szerintem kegyetlen dolog viccet csinálni egy ilyen szomorú tragédiából . Az a baj , hogy ilyenkor az emberek nem gondolkoznak . Nem gondolnak bele , hogy ha ez éppen vele történt volna meg mit csinálna . Másrészt pedig ha ezt az adott személy ( jelenesetben Ari ) meglátja , akkor abból később még gondok keletkeznek . De Ari megbocsátott neki , amit nekünk a rajongóknak meg kell érteni .
De örülök , hogy szakítottak , kicsit sem volt színpatikus a pasi , úgy örült Arinak , mintha a világ legszexibb fiújának választották volna. dry.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok