Starity

Album- és klippremier: FTISLAND – What If

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. július 27. 12:57 #1
pporakoo
pporakoo
little euphoria
 
Státusztake my pressure to the moon, astronaut •
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.21.
Hozzászólás: 1538
Csatolások: 301
Azonosító: 261438
Offline offline
2018. július 26-án dobta piacra legújabb albumát a dél-koreai pop-rock együttes, mellette egy videoklippel.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. július 27. 15:34 #2
- törölt felhasználó -    
Idejét sem tudom már mikor hallgattam utoljára F.T Island dalokat. Nem is igazán követem a munkásságukat, aminek köszönhetően még mindig csak a régi dalaikat, mint például a Severly-t és az I Wish-t hallgatom. A tagokat egytől egyig szeretem, Hongki hangjáért pedig ölni tudnék, mert egyszerűen zseniális. A budapesti korcetjüket pedig egyre jobban kezdem sajnálni, hogy kihagytam, mert szerintem ők a koreai pop(-rock) egyik meghatározó személyiségei közé tartoznak. Japán dalaikat nem hallgatom, bár egy koreai együttesnél sem nagyon szoktam. Ez a visszatérésük viszont nagyon tetszik. Az albumon a Paradise koreai verziója még ami nagyon tetszik, de a Dance with U sem rossz. A rajongók számára pedig szerintem egyáltalán nem okoztak csalódást.
2018. július 28. 22:54 #3
Zsanett71
Zsanett71
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 182180
Offline offline
Csodálatos az új albumuk! Remélem a katonaság előtt eljutnak még hozzánk egy utolsó koncertre! A tavaly őszi is fergetegesre sikerült! HongKi hangja utolérhetetlen!
2018. július 30. 21:17 #4
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
IIIMMMÁÁÁÁDDDOOOOOODDD!!!! <3 Nagyon jók lettek ezek a zenék! <3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok