Starity

Visszatér az elvonóra Demi Lovato

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. július 30. 12:12 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Elhoztuk a legfrissebb és elmaradt híreket Demi Lovato, amerikai énekesnő, állapotáról.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. július 30. 12:28 #2
Klau18
Klau18
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.26.
Hozzászólás: 152
Csatolások: 0
Azonosító: 267036
Offline offline
Örülök ,hogy rehabra megy !
Gyógyuljon meg és csak akkor jöjjön vissza ha már teljesen jól érzi magát!
Tudom hogy nagyon fog hiányozni, és nagyon nehéz lesz így nélküle de az egészsége mindennel fontosabb , Így kívánom hogy gyógyuljon meg az én Királynőm ♡♡♡♡
2018. július 30. 12:49 #3
- törölt felhasználó -    
Jobbulást! smileeee.gif A legjobb az lenne, ha egy időre szünetet tartana, visszavonulna a nyilvánosság elől, ameddig úgy érzi, hogy minden a legnagyobb rendben. A rehab talán végre ténylegesen segít neki, hogy végleg legyőzze a függőségeit. Nem követem egy ideje a munkásságát, de szinte az elejétől kezdve hallottam és olvastam a mentális problémáiról, az sem ma volt, és talán itt zárulhatna végre le ez a történet. unsure.gif
2018. július 30. 12:49 #4
- törölt felhasználó -    
Nem hiszem, hogy sokat fog rajta segít...
2018. július 30. 13:16 #5
moonlightgirl
moonlightgirl
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.07.30.
Hozzászólás: 37
Csatolások: 0
Azonosító: 270453
Offline offline
Több nagyobb hitelességgel bíró oldal is megerősítte, hogy a sztárvilágból az egyetlen aki járt bent nála azaz exe, Wilmer Valderrama. Se Miley, se Selena Gomez, se Xtina se Iggy Azalea nem volt bent, ezeket csak a rajongóik találták ki. A saját érdekében szívből remélem hogy a kórházból tényleg egyenesen egy elvonó intézménybe megy az útja, utána pedig az tenne neki a legjobbat ha összecsomagolna és örökre elhagyná Los Angelest, mert az a város egy fertő az olyan emberek számára is, akik semmilyen mentális bajjal, függőséggel nem küzdenek, hát még az olyanoknak mint Ő. Igen, az elején k.rva nehéz lenne, mert a média még utána is hónapokig arról csámcsogna, hogy vajon hol lehet, mit csinál, kivel ésatöbbiésatöbbi. Erre is mi szükség volt, hogy pontokba legyen foglalva, hogy mit lehet "állítólag" tudni az ügyről? De aztán egy idővel leszállnának róla, és élhetné a nyugodt kis életét, távol a társadalom szürreális elvárásaitól. A zenéről se kellene végleg lemondani, ugyanúgy megtudná tenni, hogy kiad albumot a rajongóinak, azzal a különbséggel, hogy nem turnézna, nem járna miatta tévé műsorokba,díjátadókra semmi. De persze ez az ő döntése, én csak azt tudom szívből remélni, hogy nem csatlakozik ő is a 27-sek klubjába.
2018. július 30. 13:51 #6
überA
überA
 
Státusz“Aki harcol, veszíthet. Aki nem harcol, már vesztett is.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.01.
Hozzászólás: 1323
Csatolások: 404
Azonosító: 257618
Offline offline
Remélem jót tesz az majd neki! :/
2018. július 30. 15:36 #7
Coco St. Claire
Coco St. Claire
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.14.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 1
Azonosító: 270080
Offline offline
Sok értelme van az elvononónak, ha utána visszakerül ugyanabba a közegbe. sad.gif
2018. július 30. 16:16 #8
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
moonlightgirl
Vannak paparazzi képek Miley-ról és Selenáról a kórháznál, Iggy egyik legjobb barátnője, Xtinával is nagyon erős kötelék alakult ki közöttük, ha már nem írtak semmit, az a minimum, hogy elmennek meglátogatni, amit meg is tettek, ráadásul rengeteg hiteles oldal írta, hogy ők látogatták meg. Nemtudom melyik 'hiteles oldalon' olvastad ezt a nagy baromságot, hogy egyedül Wilmer látogatta meg a sztárvilágból, de nem igaz, nem csak őbiggrin.gif

Ja és én támogatom ezt a rehabot, remélem jobban lesz és másodjára is leszokik, ezúttal végleg, illetve végre eltakarítja az életéből azokat az embereket, akik rossz hatással vannak rá. Tiszta szívemből szeretem Demit, imádom a zenéjét is és mindent, amit csinál, de végre pihenjen egy kicsit és legyen végre boldog (ha lehet józanon és Wilmer mellett újra), lehet kicsit most ez sok volt neki, hogy egy világturné után egyből a hetedik albumán kezdett el dolgozni annak ellenére, hogy még egy éve se adta ki a TMYLM-t.
Azt is remélem, hogy fog erről nyilatkozni, amikor készen áll rá, ráadásul egy új dokumentumfilmben, hogy mérgelődjenek meg fröcsögjenek erről még továbbra is az utálók (úgyse fogják fel, hogy mennyi emberen segít ezzel és úgyis azt fogják hajtani, hogy hazudik mindenről, végülis ja, minden ember magából indul ki) XDDD
Ja és hogy még jobban idegesítsem az utálókat: #staystrongdemi szeretlek♥
2018. július 30. 16:20 #9
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Nagyon remélem, hogy utána elvonul és foglalkozik magával. Nehogy azzal jöjjön hogy a rajongói így, rajongói úgy... biztos vagyok benne hogy ők is inkább azt szeretnék hogy boldog legyen. Nagyon szüksége van rá, messze a kameráktól, médiától. Kívánom, hogy felépüljön és megjöjjön az esze.
2018. július 30. 16:40 #10
moonlightgirl
moonlightgirl
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.07.30.
Hozzászólás: 37
Csatolások: 0
Azonosító: 270453
Offline offline
Zsóka11: E!News, People. Imádom Mileyt, próbálom is nyomon követni a dolgait amennyire lehet, de én egyetlen paparazzi fotót se láttam róla, ezért ha megkérhetlek linkeld már nekem, mert tényleg érdekel. Csak Billy Ray posztját láttam Instán, ami nagyon aranyos volt tőle. Iggyről is hallottam, hozzá voltak is képek mellékelve, amiről ha jól tudom kiderült, hogy 2017-es fotók. Magyar és külföldi oldalakon pedig csak arról olvastam, hogy csak a család és Wilmer van vele a kórházban. De nekem aztán mindegy. biggrin.gif A lényeg, hogy sikerüljön újra összeszednie magát.
2018. július 30. 17:12 #11
romlottspárgatök
romlottspárgatök
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.28.
Hozzászólás: 69
Csatolások: 0
Azonosító: 269740
Offline offline
Idézet (Zsóka11 @ 2018.07.30. 16:16)
moonlightgirl 
Vannak paparazzi képek Miley-ról és Selenáról a kórháznál, Iggy egyik legjobb barátnője, Xtinával is nagyon erős kötelék alakult ki közöttük, ha már nem írtak semmit, az a minimum, hogy elmennek meglátogatni, amit meg is tettek, ráadásul rengeteg hiteles oldal írta, hogy ők látogatták meg. Nemtudom melyik 'hiteles oldalon' olvastad ezt a nagy baromságot, hogy egyedül Wilmer látogatta meg a sztárvilágból, de nem igaz, nem csak őbiggrin.gif
Ja és én támogatom ezt a rehabot, remélem jobban lesz és másodjára is leszokik, ezúttal végleg, illetve végre eltakarítja az életéből azokat az embereket, akik rossz hatással vannak rá. Tiszta szívemből szeretem Demit, imádom a zenéjét is és mindent, amit csinál, de végre pihenjen egy kicsit és legyen végre boldog (ha lehet józanon és Wilmer mellett újra), lehet kicsit most ez sok volt neki, hogy egy világturné után egyből a hetedik albumán kezdett el dolgozni annak ellenére, hogy még egy éve se adta ki a TMYLM-t.
Azt is remélem, hogy fog erről nyilatkozni, amikor készen áll rá, ráadásul egy új dokumentumfilmben, hogy mérgelődjenek meg fröcsögjenek erről még továbbra is az utálók (úgyse fogják fel, hogy mennyi emberen segít ezzel és úgyis azt fogják hajtani, hogy hazudik mindenről, végülis ja, minden ember magából indul ki) XDDD
Ja és hogy még jobban idegesítsem az utálókat: #staystrongdemi szeretlek♥

én is várom a következő dokumentumfilmjét amiben lehetőleg kiderül, hogy a simply complicated alatt milyen szer hatása alatt volt, aztán a következőt amiben fény derül arra, hogy az előző dokumentumfilmjében mi volt igaz és mi hazugság.

Már bocs, de a saját rajongói nem veszik észre, hogy ezeket a dokumentumfilmeket ráerőltetik? mellow.gif

Nem tartozik sem nyilatkozattal, sem dokumentumfilmmel senkinek. Szerintem sokat fejlődött az elmúlt években emberként, őszintébbnek tűnik.. vagy legalábbis azt bevallja, hogy korábban hazudott és manipulált másokat és látja a saját hibáit, amihez emberség kell. De úgyis arra mennének a következő doku filmmel, hogyan lehet a legjobban példaképnek beállítani és eladni. Ha nem tud teljesen őszinte lenni a nyilvánosság előtt, akkor minek mégegy stay strong film? Remélhetőleg a barátai és családja körül valamennyire őszinte lesz, különben nem tudnak rajta segíteni amíg ő nem akarja.
2018. július 30. 17:15 #12
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Idézet (moonlightgirl @ 2018.07.30. 16:40)
Zsóka11: E!News, People. Imádom Mileyt, próbálom is nyomon követni a dolgait amennyire lehet, de én egyetlen paparazzi fotót se láttam róla, ezért ha megkérhetlek linkeld már nekem, mert tényleg érdekel. Csak Billy Ray posztját láttam Instán, ami nagyon aranyos volt tőle. Iggyről is hallottam, hozzá voltak is képek mellékelve, amiről ha jól tudom kiderült, hogy 2017-es fotók. Magyar és külföldi oldalakon pedig csak arról olvastam, hogy csak a család és Wilmer van vele a kórházban. De nekem aztán mindegy. biggrin.gif A lényeg, hogy sikerüljön újra összeszednie magát.

Bocsi, kijavítom, Miley-ról nem láttam papparazzi képet, viszont rengeteg oldalon olvastam, hogy anno, mikor Demi kórházba volt, Miley volt az első sztárbarátja aki meglátogatta és elvileg most is ő volt, de ha ezek szerint te annyira nyomon követed az életét és nem láttál semmi erre utaló jelet, akkor valószínű, hogy tévedés és ez inkább csak pletyka. Viszont Selenáról ezt a képet láttam, amiről azt állítják, hogy a kórház közelében van, ahol Demit kezelik.
Iggy-t és Xtinát viszont látták is, több helyen írták, hogy meglátogatták. Kicsit csalódott is lennék azért, ha pont ők nem látogatják meg:/
1 felhasználónak tetszik: moonlightgirl
2018. július 30. 17:24 #13
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
reméljük a második elvonó segíteni fog majd. ha már az elsőnek nem volt értelme, tekintve, hogy visszaesett.
2018. július 30. 17:25 #14
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Idézet (romlottspárgatök @ 2018.07.30. 17:12)
én is várom a következő dokumentumfilmjét amiben lehetőleg kiderül, hogy a simply complicated alatt milyen szer hatása alatt volt, aztán a következőt amiben fény derül arra, hogy az előző dokumentumfilmjében mi volt igaz és mi hazugság.
Már bocs, de a saját rajongói nem veszik észre, hogy ezeket a dokumentumfilmeket ráerőltetik? mellow.gif
Nem tartozik sem nyilatkozattal, sem dokumentumfilmmel senkinek. Szerintem sokat fejlődött az elmúlt években emberként, őszintébbnek tűnik.. vagy legalábbis azt bevallja, hogy korábban hazudott és manipulált másokat és látja a saját hibáit, amihez emberség kell. De úgyis arra mennének a következő doku filmmel, hogyan lehet a legjobban példaképnek beállítani és eladni. Ha nem tud teljesen őszinte lenni a nyilvánosság előtt, akkor minek mégegy stay strong film? Remélhetőleg a barátai és családja körül valamennyire őszinte lesz, különben nem tudnak rajta segíteni amíg ő nem akarja.


Nem értem miért pont egy olyan ember állít ilyen dolgokat, aki alig ismeri Demit és látszólag nem bírja/utálja, legalábbis nekem úgy tűnt a hozzászólásaid alapján, de cáfolj meg, ha nincs igazam, és csak a rajongóit utálod, ergo engem is, úgy, hogy nem is ismersz.
Nem tudom láttad-e mindkét dokut,de az valószínű amúgy, hogy a Stay Stronng-ot nem teljesen önszántából csinálta, de én azt nem mondanám, hogy ráerőltették. Viszont a Simply Complicated-et már ő akarta, mert azt akarta, úgy érezte azzal tartozik nekünk, ajongóknak, hogy elmondja a teljes igazságot abból az időszakból.
Nem tartozik új filmmel, de szeretett volna még egyet és készülőben is volt a More Complicated, ami ha megvalósul, valószínűleg ez az eset benne lesz, de jelen pillanatban ez tök felesleges.
Nem kell példaképnek beállítani, mert aki szereti és példaképként tekint rá, az úgy is szeretni fogja, új bálványozókat meg úgysem akar szerezni, csak max segítséget nyújt azzal, hogy elmondja az ő esetét, és tanuljon belőle más is (most meg saját magának kell tanulnia belőle).
1 felhasználónak tetszik: moonlightgirl
2018. július 30. 17:53 #15
romlottspárgatök
romlottspárgatök
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.28.
Hozzászólás: 69
Csatolások: 0
Azonosító: 269740
Offline offline
Idézet (Zsóka11 @ 2018.07.30. 17:25)
Nem értem miért pont egy olyan ember állít ilyen dolgokat, aki alig ismeri Demit és látszólag nem bírja/utálja, legalábbis nekem úgy tűnt a hozzászólásaid alapján, de cáfolj meg, ha nincs igazam, és csak a rajongóit utálod, ergo engem is, úgy, hogy nem is ismersz. 
Nem tudom láttad-e mindkét dokut,de az valószínű amúgy, hogy a Stay Stronng-ot nem teljesen önszántából csinálta, de én azt nem mondanám, hogy ráerőltették.  Viszont a Simply Complicated-et már ő akarta, mert azt akarta, úgy érezte azzal tartozik nekünk, ajongóknak, hogy elmondja a teljes igazságot abból az időszakból.
Nem tartozik új filmmel, de szeretett volna még egyet és készülőben is volt a More Complicated, ami ha megvalósul, valószínűleg ez az eset benne lesz, de jelen pillanatban ez tök felesleges.
Nem kell példaképnek beállítani, mert aki szereti és példaképként tekint rá, az úgy is szeretni fogja, új bálványozókat meg úgysem akar szerezni, csak max segítséget nyújt azzal, hogy elmondja az ő esetét, és tanuljon belőle más is (most meg saját magának kell tanulnia belőle).

miért utálnám, tetszett a simply complicated filmje, különösen ez a rész: "you fucking bitch if I just tried to kill myself why would give me access to pills" pardon.gif

Szerintem tök fölösleges mégegy film úgy ha nem lehet benne 100%-ig őszinte, de ő tudja. Illetve ha ő nem is tudja, majd mások eldöntik helyette és eladják őt.

Remélem megtalálja azt amit keres az életben és az helyettesíti majd a drogokat. Nem hiszem, hogy teljesen a barátai felelőssége lenne a boldogsága, felépülése + visszaesése.
2018. július 30. 20:59 #16
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3502
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Napi Demi Lovato. Megint tud majd évekig haknizni vele, juhééé.
2018. július 31. 11:52 #17
- törölt felhasználó -    
Örülök, hogy ennyien gondoltak rá és meglátogatták. Remélem, hogy ez majd erőt ad neki és tényleg elvonul egy hosszabb szünetre a sikeres gyógyulás érdekében.
2018. július 31. 18:35 #18
jennette13
jennette13
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 0
Azonosító: 266018
Offline offline
Depi Lovato
2018. július 31. 19:40 #19
- törölt felhasználó -    
Kitartás neki..
Szeretem Demi-t... wub.gif heart.gif
2018. július 31. 21:35 #20
zuraiklaudia
zuraiklaudia
új tag
 
Státuszu play with my hair instead of my feelings thx.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.07.28.
Hozzászólás: 71
Csatolások: 3
Azonosító: 270444
Offline offline
remélem minél hamarabb jobban lesz smileeee.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok