Starity

Dal- és klippremier: (G)I-DLE – Hann

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. augusztus 14. 17:33 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
A mai nap került sor az újonc dél-koreai lánycsapat első visszatérésére.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. augusztus 14. 17:42 #2
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
eléggé jó lánycsapat lehetnének, de az eddigi számaik eléggé átlagosak voltak, mint ahogyan ez is. őszintén tetszenek a videók kinézet szempontjából, de a szám annyira nem. a latata nekem jobban tetszett, mint ez, de az sem volt sokkal jobb. átlagos volt. tudom, mindenki oda van értük, de szerintem nem olyan nagy számok. pedig szeretném szeretni őket de nem megy.:/
2018. augusztus 14. 17:53 #3
- törölt felhasználó -    
hát engem teljesen lenyűgöztek ezzel a visszatérésükkel is, nemcsak a debütálásukkal. sokkal jobban tetszik ez a dal mint a latata, de az is nagyon jó. ez a concept is annyira bejön, mindenki annyira gyönyörű a klipben. úgy gondolom ez az éra, soojin-é és soyeon-é. nekik a hajukat úgy imádom. és végre shuhua-nak is van szövege! már most ezerszer meghallgattam, amióta kijött kb. csak azt hallgatom, de komolyan. sokra fogja vinni még a (g)i-dle. alig várom, hogy nyilvánosságra hozzák a fandom nevünket:'D
stan talent, stan (g)i-dle heart.gif
2018. augusztus 14. 18:14 #4
Dorynda
Dorynda
wake up in day one
 
Státuszstan enhypen for clear skin !!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.04.
Hozzászólás: 2022
Csatolások: 32
Azonosító: 261189
Offline offline
Személy szerint imádom. heart.gif Ugye a rajongók el akarják érni az 5M megtekintést, streamelést 24 óra alatt a YouTube-on. Szerintem simán meg lesz. 7 órája jött ki és 1.7M megtekintés van rajta.
2018. augusztus 14. 18:54 #5
- törölt felhasználó -    
A teaserek alapján egy teljesen más visszatérésre számítottam, azt hittem egy badass dallal lepnek meg minket, de szerencsére nem. Kellemes csalódás volt a Hann, fantasztikusra sikeredett. Rég stanneltem ennyire egy rookie gg-ot, na meg rég tetszett ennyire egy gg visszatérés, az ideiek nem igazán tetszettek.
Ez az era tényleg Soojin-é, viszont engem Miyeon vett le a legjobban a lábamról.
És végre Shuhua is megmuthatta tehetségét, igazán bájos hangja van. happy.gif
Én is remélem, hogy a jövőben sikeresek lesznek, látok bennük potenciált. heart.gif
2018. augusztus 14. 18:57 #6
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
élek-halok ezért a koncepcióért! a dal nem tett függővé, de tetszik:)) kiváncsi leszek majd az új albumukra, remélem nem kell sokat várni.
2018. augusztus 15. 10:32 #7
Hyerin-ah
Hyerin-ah
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.10.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 0
Azonosító: 259651
Offline offline
lily flowers Egyet értek veled. Én is hasonlóan érzek velük kapcsolatban. :/
2018. augusztus 15. 12:57 #8
yoonkook
yoonkook
visszatérő vendég
 
StátuszIf you listen closely you can hear me not caring.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.03.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 269565
Offline offline
Én igazából gondoltam,hogy ez a cb-jük nem lesz olyan jó,mint a latata,de azért reménykedtem,hogy összehoznak valami nagyon jót mégis nagyon sokan szeretik őket szóval szerintem nem fognak eltűnnni/megfeledkezni róluk,mert egyébként nagyon tehetsége lányok és az mv sem lett rossz
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok