Starity

Ariana Grande durván megsértette rajongóját

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. augusztus 29. 21:23 #61
eszti136
eszti136
ʙᴀᴅ ᴀᴘᴘʟᴇ
 
Státuszthe future is bright, because we are in it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 3306
Csatolások: 1063
Azonosító: 155335
Offline offline
Idézet (eszti136 @ 2018.08.26. 13:17)
Nem tudom mi veszi rá Arit mostanság ezekre. Azért elég kínos rá nézve, hogy a merch egy konkrétan egy katasztrófa volt, most pedig beszól a saját rajongóinak. Egy nappal hamarabb elkezdték árusítani: emiatt nem az Arianatort kellene leszólnia (végtére is ő is hoz bevételt), hanem azt, aki 'illegálisan' árusítja. Ez meg, hogy milyen a körme a lánynak: komolyan?! Mindenképpen bele kellett rúgnia a lányba. Bár tudom, egy rajongó, nem rajongó, egy CD eladása nem bevétel, és a többi Arianator ígyis-úgyis Ari mellett fog állni, de attól még borzasztó előnytelen Arianától. Nem tudom, hogy neki nem szólnak-e az emberei, hogy ezzel mélyre ássa magát, mert mostanában egyre csipkelődőbb. 
Mindenkinek megértem az álláspontját, ez az én szerény véleményem.

2018. augusztus 31. 18:49 #62
LenieJ
LenieJ
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.18.
Hozzászólás: 64
Csatolások: 0
Azonosító: 270132
Offline offline
Kezd elegem lenni . Az előző cikkben azért szapulták Arit mert nem jók a pólói . Oké , hát akkor sorolom . Elég nyilvánvaló , hogy ő egy világsztár , és nem valami jött ment kiskölök akivel szórakozni lehet . vannak gondjai így ... Nem tudod mi ? H...
Esküvőre készül , ez már elég sok időt elvesz plusz riportok , újságok , meg miminden más , mert ez a kapcsolat mindenkit lázba hozott . Aztán megjelent a lemeze amin így is rengeteget dolgozott . Tervezi a turnéját , fríssitenie kell az oldalait ( mert már sajnos odáig jutottunk , hogy ha valaki nem tesz fel magáról , az emberek azt hiszik , hogy meghalt ) , és rohadtul nem ér rá arra hogy nézze hogyan készülnek a pólók , táskák , meg úgy minden . És nem is azért , jó hogy kiakad ha azt látja , hogy valaki hamarabb kiadja a lemezeit mint maga az előadó . Emberek !! Ezt úgy nevezzük csalás . De ha valaki azon akad ki hogy Ari durván leszólja Mexikót mert ott hamarabb megjelenik a lemez ..... azon te mit akadsz ki ?
Phú .... Kell egy nyugtató
2018. november 04. 18:21 #63
SweetenerBae
SweetenerBae
visszatérő vendég
 
Státuszɹǝuǝʇǝǝʍs
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.23.
Hozzászólás: 175
Csatolások: 0
Azonosító: 270992
Offline offline
Idézet (Reka4974 @ 2018.08.24. 08:34)
Fhuu nagyon irritáló ez a nő!

Phúúú , fiam én is ezt gondolom rólad . Valahogy finomabban nem sikerült megfogalmazni ? Szánalmas Xd.
2018. november 04. 18:23 #64
SweetenerBae
SweetenerBae
visszatérő vendég
 
Státuszɹǝuǝʇǝǝʍs
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.23.
Hozzászólás: 175
Csatolások: 0
Azonosító: 270992
Offline offline
Idézet (borkawaii @ 2018.08.21. 19:08)
A cikk írója először tanuljon meg helyesen írni, aztán beszéljen. Egyébként meg ez a legfinomabb dolog amit tehetett. Szerintem teljesen jogosan mondta.... Ariana nagyon- de tényleg nagyon keményen dolgozott ezen az albumon (is) erre valami hiba folytán megjelenik idő előtt Mexikóban, és az az első dolga az idiótájának, hogy kiszivárogtassa és mutogassa a neten az albumot, persze szúrjuk el a meglepetést... inkább az igénytelen körmeire figyeljen ehhelyett...

Igazad van . smileeee.gif
2018. november 04. 18:31 #65
SweetenerBae
SweetenerBae
visszatérő vendég
 
Státuszɹǝuǝʇǝǝʍs
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.23.
Hozzászólás: 175
Csatolások: 0
Azonosító: 270992
Offline offline
Hát tényleg nem volt szép dolog , de ha nem a tweetet nézzük teljes mértékben igaza van .
2018. december 04. 16:18 #66
GrandeBoca
GrandeBoca
új tag
 
Státusz♥sweetener♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.12.02.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 271236
Offline offline
A kép Ariról egy Meet&Greeten készült kisokosok , a Manchesteri támadás utáni időszakokban . Már sírni se lehet ? Ha nem a tweetet nézzük Arinak igaza van . Tudja a dátumot , hogy mikor jelenik meg az album . Akkor miért nem tartja azt tiszteletben ? Meg mi az hogy senki nem áll mellette?
Ott vannak az Arianatorok . Ja és még valami... ne várja el senki , hogy majd a tragédia után mindenkivel mézes-mázas kapcsolatot ápol , bármennyire is szüksége van a lelkének a segítségre . Ilyenkor ingerültebb és úgy gondolom ezt meg kell érteni .
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok