Starity

Torchwood (2006 - 2011)

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. december 23. 14:31 #61
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2010.12.23. 14:27)
Amit írtam az a nagy általánosság, de vannak kivételek. Olyan is van, hogy kikötik a színész szerződésében, hogy távozását követően x évig nem szerepelhet a konkurens csatornák hasonló sorozataiban, sőt még olyan talk-showba sem mehet, amely nézettségi harcban áll az anyacsatornáéval. 
Nem csodálkozom én már semmin, ott ahol abba is beleszólnak, hogy kivel éljen együtt annak érdekében, hogy a bulvármédia érdeklődése is ingyenreklámként szolgáljon a shownak... dry.gif


Ilyenekről már én is hallottam. Eszméletlen, mik vannak. blink.gif Én ettől nem félek amúgy. Nem fog ez a sorozat egy évadot sem kihúzni. Már csak abban reménykedem, hogy a bukás után mennek vissza Cardiffba. Nekem nem kell a nagy költségvetésű Torchwood. Én a régi Torchwoodomat akarom vissza mad.gif Hub-bal vagy Hub nélkül, válasszanak más helyet ahelyett, telepedjenek oda vissza és onnan üldözzék az földönkívülieket. mad.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, LaDiabla
2010. december 23. 18:32 #62
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.23. 14:31)
Nekem nem kell a nagy költségvetésű Torchwood. Én a régi Torchwoodomat akarom vissza  mad.gif Hub-bal vagy Hub nélkül, válasszanak más helyet ahelyett, telepedjenek oda vissza és onnan üldözzék az földönkívülieket.  mad.gif

Így legyen. meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 23. 19:13 #63
- törölt felhasználó -    
Tud valaki valamit arról, hogy hány részes lesz egy évad? Vagy 5 vagy 12-13 vagy 22-24 lehet mellow.gif
2010. december 23. 22:29 #64
- törölt felhasználó -    
Ha már Russel T. Daviesről volt szó, hozzáteszem, hogy anno, amikor elindult a Queer As Folk, mint angol sorozat, és átvették az amerikaiak, SOKKAL izgalmasabb és job sorozatot csináltak az egészből.

Ne aggódjatok addig, míg nem láttatok egy részt sem. Én bízom a jó folytatásban. Ha már csak belegondoltok abba, hogy LESZ Torchwood, az is tök jó. smileeee.gif

Én a 12-13 részre szavazok. Sitcomoknál van 22-23 rész. AZok meg általában csak 20 percesek.
2010. december 23. 22:32 #65
- törölt felhasználó -    
Idézet (csipkefa @ 2010.12.23. 22:29)
Ha már Russel T. Daviesről volt szó, hozzáteszem, hogy anno, amikor elindult a Queer As Folk, mint angol sorozat, és átvették az amerikaiak, SOKKAL izgalmasabb és job sorozatot csináltak az egészből.
Ne aggódjatok addig, míg nem láttatok egy részt sem. Én bízom a jó folytatásban. Ha már csak belegondoltok abba, hogy LESZ Torchwood, az is tök jó. smileeee.gif
Én a 12-13 részre szavazok. Sitcomoknál van 22-23 rész. AZok meg általában csak 20 percesek.


Én nem írom le csak ellent mond az érveimnek. Nem szeretem keverni a szezont a fazonnal. Már én is nagyon várom, de akkor sem értem (de persze tudom, hogy miért) miért kell mindig belenyúlni abba, ami jó?
2010. december 23. 22:36 #66
- törölt felhasználó -    
Én csak egyet bánok. Nincs Ianto sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. december 23. 22:37 #67
- törölt felhasználó -    
Idézet (csipkefa @ 2010.12.23. 22:36)
Én csak egyet bánok. Nincs Ianto sad.gif


De lesz helyette más. Jack nem marad sokáig egyedül. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. december 23. 22:41 #68
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2010.12.23. 22:37)
De lesz helyette más. Jack nem marad sokáig egyedül.  rolleyes.gif

de ha csaj lesz, nem nézem a sorozatot biggrin.gif
2010. december 23. 22:44 #69
- törölt felhasználó -    
Idézet (csipkefa @ 2010.12.23. 22:41)
de ha csaj lesz, nem nézem a sorozatot biggrin.gif


Nem, egy másik pasas. Ezért ülünk tülkön, hogy mi lesz a sorozattal és mennyire fogják tolerálni a látottakat unsure.gif
Nem tudhatjuk, odakint nem tolerálják általában az ilyet (és azt sem ami jó, mellesleg dry.gif )
2010. december 23. 22:47 #70
- törölt felhasználó -    
Hahó Kate!

Russel T. Davies csinálta a Queer As Folkot is! Gondolom, tudod, hogy az miről szól(t).
Szóval, amikor szerződött az amerikai csatorna Mr. Davies úrral, tudták, hogy mire adnak pénzt.
2010. december 23. 22:49 #71
- törölt felhasználó -    
Idézet (csipkefa @ 2010.12.23. 22:47)
Hahó Kate!
Russel T. Davies csinálta a Queer As Folkot is! Gondolom, tudod, hogy az miről szól(t).
Szóval, amikor szerződött az amerikai csatorna Mr. Davies úrral, tudták, hogy mire adnak pénzt.


Tudom, hogy miről szólt de nem szerettem a sorozatot, szóval nem tudom mi lett vele miután az is kikerült Amerikába.
Én akkor örülnék, ha nem törölnék a sorozatot, drukkolok érte smileeee.gif
2010. december 23. 22:52 #72
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2010.12.23. 22:49)
Tudom, hogy miről szólt de nem szerettem a sorozatot, szóval nem tudom mi lett vele miután az is kikerült Amerikába. 

csináltak belőle egy marha jó sorozatot. 5 hosszú évadot is megélt. Itthon is volt a tévében. Végigment vagy 3szor. Hatalmas rajongótábora van a mai napig.
2010. december 23. 22:55 #73
- törölt felhasználó -    
Idézet (csipkefa @ 2010.12.23. 22:52)
csináltak belőle egy marha jó sorozatot. 5 hosszú évadot is megélt. Itthon is volt a tévében. Végigment vagy 3szor. Hatalmas rajongótábora van a mai napig.


És hogy lett ebből amerikai sorozat? Melyik csatorna adott bizalmat RTD-nek?
2010. december 23. 22:57 #74
- törölt felhasználó -    
Hát úgy kérlek, hogy megvette a jogokat az amerikai Showtime csatorna. Az első pár rész remake, aztán önállósították magukat.
2010. december 23. 23:01 #75
- törölt felhasználó -    
Idézet (csipkefa @ 2010.12.23. 22:57)
Hát úgy kérlek, hogy megvette a jogokat az amerikai Showtime csatorna. Az első pár rész remake, aztán önállósították magukat.


Szóval Showtime... Nekik van/volt néhány nem túl gyerekeknek való sorozata. A Torchwooddal ott is kopogtattak és a Fox is visszadobta őket. Ők azt mondták, hogy Jack átmegy heteroba és akkor mehet a show. John egy videóban még könyörgött is, hogy neki mindegy, hová megy a sorozat, csak ne változtassák meg a főbb szálakat. Utána jött a Starz.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. december 23. 23:08 #76
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2010.12.23. 23:01)
Szóval Showtime... Nekik van/volt néhány nem túl gyerekeknek való sorozata. A Torchwooddal ott is kopogtattak és a Fox is visszadobta őket. Ők azt mondták, hogy Jack átmegy heteroba és akkor mehet a show. John egy videóban még könyörgött is, hogy neki mindegy, hová megy a sorozat, csak ne változtassák meg a főbb szálakat. Utána jött a Starz.

Hát ez érdekes. Mondjuk azért a két sorozat teljesen más. A Queer as folk nagyobb mozgásteret adott, míg a Torchwood, lévén, hogy egy DW spin-off, nem és nem is tudna.

Én még mindig bizakodom. Ha nem úgy jön össze az új vonal, akkor simán eljátszhatjuk magunkban, hogy a Children of Earth-tel vége lett a sorozatnak. smileeee.gif
2010. december 23. 23:11 #77
- törölt felhasználó -    
Idézet (csipkefa @ 2010.12.23. 23:08)

Én még mindig bizakodom. Ha nem úgy jön össze az új vonal, akkor simán eljátszhatjuk magunkban, hogy a Children of Earth-tel vége lett a sorozatnak. smileeee.gif


Ha kasza van, folytathatják a COE végétől? Mert hogy 2 év telik el közben. Ha kasza lesz, akkor visszatérünk a COE végéhez és semmivé válik az a még nem tudjuk hány rész ami lement mielőtt törölték volna? Értem én csak kicsit furcsa. Akkor már folytassuk ott, ahol elkaszálták, nem?
2010. december 23. 23:14 #78
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2010.12.23. 23:11)
Ha kasza van, folytathatják a COE végétől? Mert hogy 2 év telik el közben. Ha kasza lesz, akkor visszatérünk a COE végéhez és semmivé válik az a még nem tudjuk hány rész ami lement mielőtt törölték volna? Értem én csak kicsit furcsa. Akkor már folytassuk ott, ahol elkaszálták, nem?

Ezt most nem értem. Én csak el fogom játszani magamban (ha elkúrják az amcsik) mintha meg sem történt volna a folytatás.
2010. december 23. 23:17 #79
- törölt felhasználó -    
Idézet (csipkefa @ 2010.12.23. 23:14)
Ezt most nem értem. Én csak el fogom játszani magamban (ha elkúrják az amcsik) mintha meg sem történt volna a folytatás.


Azt mondtam, hogy a TW hivatalos twittere szerint a TW története, amit látunk jövőre, 2 évvel a COE eseményei után zajlik. Most tegyük fel, hogy az amerikaiaknak nem jön be, kasza 6 epizód után, akkor visszavihetik a sorozatot a hazájába (ahol lennie kellene) és folytatják a COE eseményeitől, mintha az a 6 rész meg sem történt volna vagy az elkaszált sztorira építenek és úgy folytatják? blink.gif
2010. december 23. 23:21 #80
- törölt felhasználó -    
Erre csak egy rövid válaszom van: halvány lila gőzöm sincs.
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Eve Myles Eve Myles 7118.