Starity

Ezzel a lánnyal randizott Harry herceg Meghan Markle előtt

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. június 23. 19:06 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
Harry hercegnek számos barátnője volt az idők során, ám sokan nem tudják, hogy közvetlenül Meghan Markle előtt is volt valakije.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. június 23. 22:22 #2
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Hát ki tudja lehet hogy Sarah Ann Macklin mellet nem lenne ennyi pletyka hogy Harry nincs már annyira jóban a tesójával a feleségek miatt. De sajna ezt már úgy sem tudjuk meg. biggrin.gif
2019. június 24. 08:38 #3
Kenna
Kenna
visszatérő vendég
 
StátuszIn case you haven't noticed,I'm a weirdo.I don't fit in,And I don't want to...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.13.
Hozzászólás: 304
Csatolások: 0
Azonosító: 270073
Offline offline
Hihetetlen amúgy, hogy Meghan mennyire gyűlölik az emberek. De vajon miért? A bőrszíne miatt? Vagy, hogy színésznő volt? Vagy azért mert egyszer már elvált? Számomra felfoghatatlan, hogy ilyenek miatt ítélnek el egy embert
2019. június 24. 11:37 #4
Skywalkerr
Skywalkerr
visszatérő vendég
 
StátuszAdjatok hozza snapen: mkataa666
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.15.
Hozzászólás: 186
Csatolások: 0
Azonosító: 254059
Offline offline
Kenna: nem, állítólag azért, mert elszigeteli Harryt a barátaitól, családjától, akikkel nagyon megromlott a kapcsolata mióta együtt vannak/feleségül vette. Senkinek nem Meghannal van baja, hanem azzal ahogy viselkedik. Vannak ‘pletykák’ hogy a személyzettel is szolgaként bánik, beszél, hisztériázik... de ezeket én is csak olvastam, nyilván nem tudom mennyire igazak smileeee.gif
2019. június 28. 11:31 #5
LoveYourSelf
LoveYourSelf
visszatérő vendég
 
StátuszI love games that turn people aganinst each other
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.03.
Hozzászólás: 186
Csatolások: 0
Azonosító: 265848
Offline offline
Amúgy, én szeretem Megant, bár a belsőjéről nem tudok elmondani semmi biztosat, mivel magam sem ismerem személyesen Megant. A stílusa nagyon kifinomult és nőies, ami jól áll neki. Az emberek azért is utálják, mert hirtelen szerzett nagy sikert, azáltal, hogy hercegné lett. Biztosan nagyon megtetszett Harrynek Megan első látásra, ha egy kialakulóban való kapcsolatot csak így eldob.
2019. június 28. 19:04 #6
helsinkimagyarimado
helsinkimagyarimado
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.11.12.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 0
Azonosító: 271117
Offline offline
A királyság intézménye mára elavult. Csak bohóckodás a nemesi lét.. Nem sok jót hallani egyik királyi családról sem! ohmy.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok