Starity

Chester Bennington özvegyére újra rátalált a boldogság

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. szeptember 09. 19:53 #1
Éowyn
Éowyn
a Nazgúlok Réme

StátuszWho cares if one more light goes out ... Well, I do ... RIP Chester <3
  Csoport: Tag
Hozzászólás: 3266
Csatolások: 6247
Azonosító: 24869
A Linkin Park néhai énekesének özvegye a közösségi oldalain osztotta meg a hírt, hogy eljegyezték.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. szeptember 10. 10:52 #2
ianginger
ianginger
monaghan
Hozzászólás: 1145
Csatolások: 1350
Azonosító: 271029
Ez kissé nekem olyan keserédes igazi rajongókét egyrészt megértem, mert nem élhet egyedül halála napjáig. Másrészről szerintem egy eljegyzés igencsak korai, ha azt jelentené be hogy ki lett az új kedvese az szerintem jobban hangzana. Nem tudom mióta ismerkednek nincs is semmi közöm hozzá de szerintem ez korai, mindenki maga tudja persze. Sok boldogságot kívánok Nekik! Chester is biztosan ezt szeretné, mint ahogy sokan is írták.
2019. szeptember 10. 19:38 #3
Alexaaa09
Alexaaa09
Hozzászólás: 928
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Idősebb már ilyenkor nem szoktak már annyit várni az eljegyzésre stb mert tudják hogy mit akarnak. Legalábbis én így látom.
2019. szeptember 10. 23:59 #4
Brandy
Brandy
♥♥Chester Bennington♥♥

Státusz❤Chester Bennington❤Lana Del Rey❤Lady Gaga❤
Hozzászólás: 5086
Csatolások: 378
Azonosító: 148501
Igen Chetster sajnos meghalt nem is kívánja az ember hogy egyedül maradjon örökre de igen szerintem is ez az eljegyzés kicsit gyors volt.De neki kell tudnia!!
2019. szeptember 13. 10:10 #5
SoLettisha
SoLettisha
visszatérő vendég

Státusz"This is who the fuck I am."
Hozzászólás: 273
Azonosító: 159669
Azért ez durva. Két éve, hogy kifejezetten borzalmas módon elvesztette a szerelmét, társát, gyerekei apját, akivel 12 évig házasok voltak. Ennyi idő alatt fel sem ocsúdnék rendesen a gyászból, nemhogy sitty-sutty el is jegyezzenek.... döbbenet
2019. szeptember 13. 11:23 #6
flintop
flintop
új tag
Hozzászólás: 2
Azonosító: 272881

McAfee is one of the world’s leading independent cybersecurity companies. Inspired by the power of working together, McAfee creates business and consumer solutions that make the world a safer place.McAfeeis an American global computer security software company headquartered in an issue with an update to McAfee antivirus for home and enterprise computers turned off the antivirus protection and, in many cases Norton Antivirus software is a program that protects your computer and stops viruses, spyware, worms and Trojan horses from entering and causing harm. Norton Antivirus performs constant scans to your computer to protect it as you surf websites, download files and open email. Norton Antivirus is updated regularly and automatically so that your computer remains safe.
Visit@:- Mcafee.com/activate | mcafee.com/activate
norton.com/setup

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok