Starity

Harry Stylest arról kérdezték, biszexuális-e

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. december 15. 13:48 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
Interjúban tették fel neki a meglehetősen intim kérdést, Styles elmondta, mit gondol.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. december 15. 14:06 #2
VadAlma
VadAlma
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.11.21.
Hozzászólás: 467
Csatolások: 0
Azonosító: 273830
Offline offline
Nem adta meg a választ, mondjuk nem is kell. biggrin.gif
2019. december 15. 20:44 #3
Kenna
Kenna
visszatérő vendég
 
StátuszIn case you haven't noticed,I'm a weirdo.I don't fit in,And I don't want to...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.13.
Hozzászólás: 304
Csatolások: 0
Azonosító: 270073
Offline offline
Annyira egyértelmű, hogy az. Nem értem miért kell erőltetni, hogy ő maga is mondja ki. Úgy sem fogja.
2019. december 15. 23:32 #4
omasnez
omasnez
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.25.
Hozzászólás: 189
Csatolások: 0
Azonosító: 255071
Offline offline
Szerintem amúgy nem biszexuális.biggrin.gif
Egyszerűen csak így támogatja a nem heterókat. Tudja, hogy odafigyelnek rá és hatással van az emberek gondolkodásmódjára. Azzal, hogy ilyen az öltözködése illetve az, amit Ő megjelenít, formálja az emberek hozzáállását. Bátorít, hogy nem a szexuális hovatartozás az, ami számít és elfogadást mutat.
2019. december 16. 14:29 #5
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Teljes mértékben egyetértek Harryvel. biggrin.gif
2019. december 16. 21:13 #6
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Szerintem egyszerűen azért nem válaszol egyértelműen az ilyen kérdésekre mert ez körülötte az egyetlen olyan téma ami mindig elő vehető akkor ha egy kis gyors hírnévre van szüksége és hogy róla beszéljenek. Harry és az ő hírneve alapvetően egy elég jó kis fiús imidzs nincsenek botrányai, minden sztár imádja és emiatt az ő dolgai a botrányosabb sztárok mellett elvesznek a médiában. A mostani meztelenkedése és ez is okot add arra hogy be kerüljön a médiába és ne görgessenek túl rajta.. ez is egy tipikusan jó marketing fogás ha elmondaná az igazat akkor elveszítené akkor elveszítené az egyetlen dolgot ami a legeslegjobban érdekli a fanokat.
2019. december 17. 00:33 #7
Vadonka 16
Vadonka 16
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.13.
Hozzászólás: 345
Csatolások: 0
Azonosító: 143242
Offline offline
komolyan annyi kérdés közül egy interjú készítő ezt kérdezi?! ahogy ő fogalmazott kit érdeke? nem az van a hírekben, hogy kivel volt együtt, hanem a hangja a zenéje és a fellépései. Attól még, hogy valaki eltérően öltözködik az átlagtól attól még ugyan olyan mint te vagy én.
2019. december 18. 17:38 #8
forever.romanci
forever.romanci
quiero saber de la vida
 
Státusz190713 ♡ monsta x concert
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.08.
Hozzászólás: 7334
Csatolások: 952
Azonosító: 249515
Offline offline
harry a szívem csücske már a 1d óta, és imádom a különc stílusával együtt. nem értem minek kell szegényemet mindig ezekkel a kérdésekkel bombázni. ahogy ő is mondta, öltözködhet így, viselkedhet úgy, ahogy akar, ez nem fogja sehogy se befolyásolni a szexualitását. egy maszkulin férfi is lehet ugyanúgy biszex, mint egy vékonyka srác. nem ez határozza meg, hogy mégis kik vagyunk. harry-nek nem kell semmit se elmondani ezzel kapcsolatosan. és ezt nem azért mondom, mert lennének gondolataim arról, hogy mégis melyik nemhez vonzódik, egyszerűen csak nem szorulok rá erre az infóra, mert engem a hangja és a dalainak az üzenete érdekel. <3 szóval jó lenne, ha inkább az új albumát nyomatnák a médiában, mintsem az ilyen felesleges kérdéseket. :")
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok