Starity

Megjelent Selena Gomez új albuma, a Rare

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. január 10. 16:52 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
Hosszú ideje készült rá, hogy végre kiadhassa, most elérkezett a pillanat.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. január 10. 17:34 #2
kami98
kami98
 
Státusz"Life itself is worth living for." - JA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 1305
Csatolások: 0
Azonosító: 137470
Offline offline
megerte az a negy ev varakozas, imadom. :')❤️
2020. január 10. 20:14 #3
Coreline
Coreline
» FETISH «
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 2240
Csatolások: 0
Azonosító: 256979
Offline offline
Szerintem nagyon jó album lett,nem mondom hogy ez a legnagyobb kedvencem tőle,de látszik hogy sokat dolgozott vele
2020. január 10. 21:20 #4
Lookathernow
Lookathernow
új tag
 
Státusz"It's okay to lose people, but never Lose Yourself"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.11.26.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 273883
Offline offline
a legeslegjobb albuum
amiota kijott csak ezthallgatom
istenem annyira vartam mar
2020. január 10. 22:41 #5
- törölt felhasználó -    
Most viccen kívül, ez tényleg nagyon jó lett. Valóban a legjobb albuma lett.
2020. január 11. 10:29 #6
purpose
purpose
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.03.
Hozzászólás: 128
Csatolások: 0
Azonosító: 268528
Offline offline
A dalszövegek hihetetlenül erősek.
Nem tudok választani, hogy melyik új szám tetszik legjobban, a kedvenceim a People you Know, a Vulnerable, a Ring, és a Crowded room.
Már csak a dalszövegek miatt is megéri meghallgatni az albumot szerintem.
2020. január 11. 11:11 #7
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Soha nem szerettem annyira Selenát, a jó dalait viszont mindig előszeretettel hallgattam.
Első hallásra nekem ez az album elég gyengének hangzott, de többszöri hallgatás után egyre több dal megtetszett, mint pl: Rare, Crowded Room, Dance Again stb. és a többi is elég erős dalszövegileg. Tényleg nagyon jó lett.
Már csak tudja előadni ezeket élőben...
2020. január 11. 14:22 #8
Revelynne
Revelynne
✧・゚*ᴍᴏᴏɴsᴛʀᴜᴄᴋ*・゚✧
 
Státuszlook like the innocent flower, but be the serpent under it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.17.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 1649
Azonosító: 268727
Offline offline
nekem Selena gyerekkori nagy kedvencem, tenyleg szeretem ot, es mindig nagyon varom az uj dalokat tőle, viszont en szemelyszerint nem erzem azt, hogy ez az album annyira jó lenne. felreertes ne essek, tetszik es vannak rajta dalok amiket azota megallas nelkul hallgatnek, azonban megsem olyan jó, megsem olyan átütő mint amire szamitottam volna azutan hogy ezer evet kellett varni a revival utan. maga az album cime, az a várakozás ami megelozte a megjelenest mind arra utalt hogy olyan volumenu dalokat kapunk, hogy tejoisten. szamomra nem történt meg az a katarzis elmeny, amire vártam. de mindemellett tenyleg egy jó albumnak tartom, csak lehetett volna sokkal, de sokkal jobb is. például ha minden dal fele olyan jó lenne mint mondjuk a lose you to love me és a ring akkor már sokkal jobb lett volna az egész. e kettő dal mellett még a rare és look at her now tetszik annyira, hogy azota többször is hallgattam, a többi csak elmegy egynek.
2020. január 11. 14:48 #9
Zyra
Zyra
visszatérő vendég
 
StátuszVulnerable
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.16.
Hozzászólás: 135
Csatolások: 0
Azonosító: 268280
Offline offline
Imádom az új albumot! Sokkal rosszabbra számítottam. De erősen helyt áll, mint dalszövegileg, mint zeneileg. Talán a Sweeter Place és a Cut you off nem tetszik annyira, de a többi az rendkívül jó. <3
2020. január 12. 15:21 #10
Shineformylove
Shineformylove
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.07.23.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 272597
Offline offline
Am. Hát. Okés. Akkor menjünk sorba a dalokon
1. Rare: fülbemászó de felejthető szerintem. Nem is sláger, de nem is az a fajta dal tovább fogok pörgetni ha épp azt dobja be az Applemusic. A dalszövege viszont ügyesen lett megírva sokan fognak azonosulni vele.

2. Dance Again: Semmi különösebb érzelmet nem tudott kiváltani, a refrénen kívül nem is emlékszem már rá. “...feels so good to dance again. With my emotions untwisted, I'm going in. With everything...”. Ez az egy része ami tényleg megmaradt, csak a dalszöveg miatt. Unalmas.

3. Look At Her Now: a Rare-hez hasonlóan hallgatható de semmi extra. Talán még ezt a vége felé tovább is lépnének olyan egyhangú számomra.

4. Lose You To Love Me: első igazán értékelhető dal. Heti szinten hallgatom. Gyönyörű dalszöveg, sokat mond és ehhez a színvonalhoz vártam az egész albumot. Aztán kijött a LAHN és tudtam, hogy már ne várjak nagy csodát.

5. Ring: Kedvencem lett. Azóta hallgatom
, annyira jó feelingje van és a dalszövege is nagyon jó lett. Itt feldobta a kedvem miután a többi szám szinte csalódottságot okozott. Nagy reményekkel hallgattam tovább . Amúgy remélem kap videó klipet

6. Vulnerable: Ezt a dalt vártam a legjobban mikor kikerült a track list. Csalódtam. A dalszövege tetszik, a dallam is jó de semmi extra.

7. People You Know: tetszik. Ennyi. Ismételten semmi extra csak egy laza dal

8. Let Me Get Me: Mint egy rossz fan összedobott dala lenne xd Selena hangján kellene se tudnának már többet szerkeszteni. A dalszöveg meg semmit mondó

9. Crowded Room: Szóval az előző daltól már szövegek is egyre semmitmondóbbak és van egy olyan érzésed, hogy okes már ezt hallottuk. Ketten voltatok, ő összetört. Értjük. Thank u, next

10. Kinda Crazy: Ismét köszönjük. Valami más?
Ez az album amúgy nem úgy volt, hogy arról fog szólni mit élt át DE már jól van? 90% dalszöveg eddig csak arról szól, hogy mennyire szar volt Justin. Aztán 3 sor szól egy arról, hogy minden okes már. Unalmas

11. Fun: Pocsék

12. Cut You Off: Pocsék

13. A Sweeter Place: Autotune Extra on !! Azt hittem a Let Me Get Me-t nem lehet túl szárnyalni xd

Akkor összegzésként. Vártunk erre az albumra 4 évet. Ez az album mint már említettem az elengedésről és a csodás új életről szól. Elméletben. Gyakorlatban meg arról, hogy Justin mennyire rossz ember
Értékelhető rajta 3-4, nagyon max 4-5 szám. A többi töltelék volt a javából. Csalódtam.
Ha össze kellene rakni egy albumot akkor már inkább állt volna ezekből: LYTLM, Rare, Ring, PYK, Wolves, Fetish, Bad Liar, It Ain’t Me
Nagyobb sikert aratott volna.
2020. január 12. 15:32 #11
Shineformylove
Shineformylove
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.07.23.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 272597
Offline offline
Turnét ezekkel a dalokkal el sem tudok képzelni. Nagyon extra effekteknek, tűzijátékoknak, unikornisoknak vagy nem tudom még miknek kell lennie, hogy ne und el magad majd közben.
Szeretlek Selena de ez most nagyon mellé ment.

* de nem ks az a fajta dal, amit tovább...
*,
*,
* lépném,
*Mintha
* Sel hangján ha kellene se...
2020. január 13. 19:40 #12
Zyra
Zyra
visszatérő vendég
 
StátuszVulnerable
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.16.
Hozzászólás: 135
Csatolások: 0
Azonosító: 268280
Offline offline
Shineformylove. A let me get me-ben pont, hogy a legkevesebb auto tune van. Van benne 2 háttérvokál, amit nem kell megmondanom, hogy mi szerintem. Valamint egy Vocoder, ami a fővokál direkt eltorzított mása, amit a fővokál mellé tesznek harmonizálásképp. Gyakran összekeverik az emberek az auto tunenal. Nyilván azok akiknek fingjuk nincs az auto tuneról és társairól
2020. január 14. 00:07 #13
Shineformylove
Shineformylove
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.07.23.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 272597
Offline offline
Köszönöm a kioktatást. Teljesen felesleges volt smileeee.gif
Tisztában vagyok ezekkel. Majd meglátjuk kinek lesz igaza mikor Selena előadja ezt a számot. Mennyire fog majd hasonlítani a stúdió hangzás az élő előadáshoz képest smileeee.gif

Ha annyira értenél hozzá mint ahogy be akarod állítani, akkor képes lennel megkülönböztetni Selena valódi hangját és azt amit a LMGM-ben összekutyultak.
Egyszer sem szóltam le amúgy Selenát, szóval nem kell vérszemet kapni.
De azért Köszönöm fanatikus Selena rajongó Zyra smileeee.gif
2020. január 14. 16:08 #14
Zyra
Zyra
visszatérő vendég
 
StátuszVulnerable
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.16.
Hozzászólás: 135
Csatolások: 0
Azonosító: 268280
Offline offline
Szét is nézhetsz akkor most a profilomon és rájöhetsz, hogy elő tudja adni. Vérszemet nem kaptam ugyan, de agyfaszt kapok az okoskodó emberektől akik úgy értenek a zenéhez, mint Bach. Köszi puszi.
2020. január 14. 20:45 #15
Desert of Blood
Desert of Blood
❅ Invisible Sun ❅
 
StátuszDon't f*ck with my love, that heart is so cold...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.01.02.
Hozzászólás: 6060
Csatolások: 415
Azonosító: 271387
Offline offline
https://media.tenor.com/images/ed79ee48613166b5658ae6b1671f8268/tenor.gif
3 felhasználónak tetszik: thundercloud, Zsóka11, bees knees
2020. január 15. 00:30 #16
Shineformylove
Shineformylove
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.07.23.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 272597
Offline offline
Igen szétnéztem a profilodon. Ezért írtam, hogy “fanatikus”
Megnéztem milyen véleményeket írtál más sztárokról is.
Leírod Selnél, hogy nem kell mindnekinek leénekelni a csillagokat... utánna meg más sztárnak oda írod, hogy “ mikor fog ki énekelni 4 oktávot” smileeee.gif Ne nevettesd inkább ki magad.
Selena live előadásait meg hanyagoljuk xd annyi köze van a stúdió minőséghez mint Makónak Jeruzsálemhez. Ezt csak a fanatikus rajongók mint Te nem látják be.
Azért mégegyszer leírom, hogy értsd. Semmi bajom Selenával, tisztelem, szeretem a zenéit és őt is. De maradjuk reálisak van bőven háttér munka a hangján, bár ezt te nagy szakértő sosem ismered be.
Szerencsére többen értenek velem egyet mint a magad fajta fanatikus rajongóval.
3 felhasználónak tetszik: thundercloud, littleleo77, Zsóka11
2020. január 15. 18:48 #17
Zyra
Zyra
visszatérő vendég
 
StátuszVulnerable
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.16.
Hozzászólás: 135
Csatolások: 0
Azonosító: 268280
Offline offline
LOL. Nem vagyok fanatikus még mindig, kiénekelni négy oktávot nem lehet, mert egy hangjegyet tudsz egyszerre énekelni szívem. <3. Látszik már most, hogy a szövegértés már nem az erősséged. ByeAlexhez írtam azt a véleményt, mi szerint a 4. (NEGYEDIK, nem négy, hanem NEGYEDIK) oktávba nem lép be a hangja (ami egy baritone fiúhoz képest elég silány). Gyötrelmesen kicsi terjedelemmel rendelkezik amivel nem igazán lehet mit kezdeni, főleg, hogy nincs hangja. Akármennyire hiszed azt, hogy nincs köze a stúdió minőséghez, igenis van. Mert egy szar hangú emberből, nem csinál senki sem Ariana Grandet. Mint mondják szarból nem lehet várat építeni, és na látod, ne is probálj belekötni abba amit leírok, mert hasonlítani tudnám a véleményed a várhoz. Örülök, hogy van egy nézeted, de a stúdióval való kiokításotad tartogasd másnak, írd le, hogy tetszett-e a szám vagy nem. Nem kell kifogásokat találni, hogy a hangja nem jó és a társai. Nem tetszik neked a szám és kész. Nem fog mindenkinek tetszeni, és ez nem a kicseszett hangja miatt van... Más az ízlésed stb. Most belegondolva, pedig lehet te vagy egy fanatikus. Utálod, ha valaki közbeszól abba amit gondolsz. Cseppet sem engedsz és akkor is elhiszed az ostobaságod, bármennyi bizonyítékot is mutatnak ellenben. Én itt veled befejeztem, mert rájöttem, hogy nem vagyunk egy szinten. sad.gif
1 felhasználónak tetszik: thundercloud
2020. január 15. 21:20 #18
Shineformylove
Shineformylove
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.07.23.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 272597
Offline offline
Nem mondod, hogy egyszerre csak egy oktávot lehet kiénekelni ? Aztaaa. Ha nem mondod hülyén halok meg. Ja nem. Bocsátsd meg, hogy pontatlanul fogalmaztam smileeee.gif

A többi amit írsz meg még mindig kicseszett hülyeség és saját magad köpöd szembe. Kezdve ByeAlextől, egészen addig a pontig, hogy örülsz annak, hogy van saját nézetem. Ahhoz képest belekötöttél és sajnálom, hogy nehéz neked elfogadni a tényeket. Selena jó marketing fogás ( mellesleg pont, hogy a zenei ízlésem fedik a dalai) de hangja közel sem éri el azt amit be akarsz állítani róla.
Nézz körül jobban YouTube-on de ne csak a épp jól elsült live-okat. Playback halom, hamis hang dögivel. Szeretem Selt de attól meg nem fogom a magadba magasztalni, hisz nem egy kiemelkedő énekesnő.
Ha ez sem elég akkor meg nézz körül hány igazán nevesebb díj nyertese? Hányszor nevezték Grammy díjra? Hányszor állhatott olyan nagy esemény színpadán,ahol nem épp lett volna szép látvány a playback vagy a hamiska éneklés ? Ja hogy egyszer sem.
A tények még mindig magukért beszélnek.
Az új album sz@r és unalmas lett ( pár számot kivéve) Selena meg sosem lesz azaz énekesnő, aki bármelyik számát is stúdió minőségben tudja előadni.

Teljesen igazad van, hogy nem egy szinten vagyunk. Te még valami kis srác (rosszabb esetben már nagy) lehetsz a szobádban, aki nyál csorgatva, veszetten keresi, hogy kitől kell megvédeni a bálványát.
2020. január 15. 22:26 #19
Zyra
Zyra
visszatérő vendég
 
StátuszVulnerable
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.16.
Hozzászólás: 135
Csatolások: 0
Azonosító: 268280
Offline offline
Még mindig csak egy hangjegyet lehet kiénekelni egyszerre, de mindegy. Sikerült megint elírnod. XDDDD Mint mondtam én befejeztem, te nem álltál már megint le. Úgyhogy megint elmondom, hogy nem fogok többet írni. Gondolj amit akarsz, maradj továbbra is ostoba és senkinek a véleményére ne adj, ahogy eddig is tetted. Nem érdekel mit írsz, tartsd meg magadnak. Csak fejezd ezt a hülyeséget be, köszi. Van életem Selenan kívül elhiheted. De, ha majd te is Lupussal rendelkezel és egy vesével, akkor remélem boldogan integetsz vissza, hogy cseppet sem vagy képes azt nyújtani, mint egy egészséges ember. Na pá.
2020. január 15. 23:00 #20
Shineformylove
Shineformylove
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.07.23.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 272597
Offline offline
Nem a karrierje elejétől beteg. Viszont a karrierje elejétől pocsékul énekel élőben. Ha meg erre kell fogni, akkor ne álljon színpadra xd van annyi pénze, hogy örök életére visszavonuljon de ha meg nem ezt választja akkor ne legyen már a betegségével takarva smileeee.gif Vicc az egész
Lupussal, fel vesével, mentális betegséggel, stb,stb lehet olyan szintet nyújtani mint egy egészséges ember.
Erre a szar kifogásodra megannyi előadóművész cáfol rá te fanatikus Selena megszállott pöcs
Amugy meg nem, nem írtam el semmit most smileeee.gif . Majd ha utánna nézel egyáltalán annak amit én írtam, és nem magad ismétlés folyton, leesik az a bizonyos tantusz.
“Te nem álltál már megint le” kis srác az elejétől kezdve te álltál belém xD miről beszélsz, hogy “megint” ?!

Én tök jól szórakozok rajtad és amíg vissza írsz ugyan úgy fogok válaszolni smileeee.gif Szerencsére megengedhetem magamnak, hogy 10 percet erre szánjak.
Puszi :*
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok