Starity

Ezt a szerzeményt választották minden idők legnagyszerűbb bemutatkozó kislemezének!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. május 20. 20:35 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Sokan talán túlzásnak tartják, de a szakemberek már csak tudják, mi kell ahhoz, hogy egy előadó olyan slágert kreáljon, ami alapjaiban rengeti meg a zenei piacot.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. május 20. 20:57 #2
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Sohasem a tehetségéről volt híres,hanem az imázsról,amit kitaláltak neki,aminek végül meg is lett az eredménye,mert teljesen kikattant. Nem biztos,hogy olyan híres dal lett volna,ha más adja elő,bár előben is el tudná énekelni biggrin.gif
2020. május 20. 22:52 #3
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Lehet szeretni vagy nem szeretni, az énekesi tehetsége is megosztó, de azt megkérdőjelezhetetlen, hogy Britney és a Baby One More Time mennyire ikonikusak mai napig.
Talán élőben nem tudja úgy előadni a dalait, ahogyan azok a stúdiófelvételen vannak, de az köztudott, hogy nem az eredeti hangján énekelte a dalokat, hanem elváltoztatott "babahangon" és lehetetlen lett volna 2 órás koncerteket lenyomni azon a hangon a koreográfia mellett, ami minden fellépésén kivétel nélkül fantasztikus volt. Egyébként az eredeti hangja mélyebb a már jól ismert Britney-hangtól, van fent róla pár videó yt-on. Erről én sem tudtam egészen 3 évvel ezelőttig.
2020. május 22. 16:54 #4
Hina707
Hina707
visszatérő vendég
 
StátuszWe were born to be alone, but we're still looking for love
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.21.
Hozzászólás: 296
Csatolások: 0
Azonosító: 270160
Offline offline
Elég volt elolvasnom a címet, hogy tudjam, hogy Britney az heart.gif
2020. május 22. 19:58 #5
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
britney hangja nem ilyen alapból, csak meg kell nézni tinikori videoit, mikor a mickey mouse clubban volt, akkor is másabb hangja volt. lehet fogni az imázsra a sikerét, de amit britney elért a vitathatatlan és minden ezzel a dallal kezdődött, olyan sikereket ért el, amiket mások csak szeretnének. én minden bajával együtt szeretem őt a mai napig.
1 felhasználónak tetszik: Zsóka11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok