Vírusom lett bsplayertõl
2008. március 01. 12:04
#1
|
|
TYÜTYI2006FPS TPS Szimulátor Player |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.07.11. Hozzászólás: 5800 Csatolások: 5266 Azonosító: 34400 offline
|
Szerintetek ez milyen vírus lehet, vagy hol törlöm ezt ki, esetleg rendszer újratelepítést csináljak? Magyar oldalról töltöttem éppen a bsplayert mikor ezt írta ki letöltés végén a nod, de már ma délelõtt volt ilyen korábbi letöltés után, mikor a frissebb verziót telepítés végén felajánlotta. Meg kb. akkor kezdett el jelezni a nod is, amikor a telepítés készen lett. ITT már írtam mi történt.
2008. március 01. 12:37
#4
|
|
TYÜTYI2006FPS TPS Szimulátor Player |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.07.11. Hozzászólás: 5800 Csatolások: 5266 Azonosító: 34400 offline
|
Idézet(ircmiki @ 2008. March 1. - 12:28)
hat akkor virusos a bs player

Már töröltem is a bsplayert meg uninstallálva is lett akkor. Érdekes hogy talán Novemberbe vagy Decemberbe is volt telepítve, Vistan és akkor jó volt.
Idézet(Jamarco @ 2008. March 1. - 12:35)
Van am asztalod, mitha egy 8 eves gyerek gepet latnam

éppen terveztem rendet rakni az asztalon, ami kellett azt már gyorsindítóba tettem, majd törlöm asztalról a felesleget, meg éppen volt néhány letöltésem még asztalon.
2008. március 01. 12:42
#5
|
|
Dream7 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.12.31. Hozzászólás: 582 Csatolások: 19 Azonosító: 47837 offline
|
Idézet(TYÜTYI2006 @ 2008. March 1. - 12:37)
Már töröltem is a bsplayert meg uninstallálva is lett akkor. Érdekes hogy talán Novemberbe vagy Decemberbe is volt telepítve, Vistan és akkor jó volt.
éppen terveztem rendet rakni az asztalon, ami kellett azt már gyorsindítóba tettem, majd törlöm asztalról a felesleget, meg éppen volt néhány letöltésem még asztalon.
éppen terveztem rendet rakni az asztalon, ami kellett azt már gyorsindítóba tettem, majd törlöm asztalról a felesleget, meg éppen volt néhány letöltésem még asztalon.
hat akkor lehet a nod al van a gond nem a legjobb virusirot szerintem...
2008. március 01. 12:43
#6
|
|
TYÜTYI2006FPS TPS Szimulátor Player |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.07.11. Hozzászólás: 5800 Csatolások: 5266 Azonosító: 34400 offline
|
Idézet(ircmiki @ 2008. March 1. - 12:42)
hat akkor lehet a nod al van a gond nem a legjobb virusirot szerintem...
Pedig sokak szerint a legjobb.
2008. március 01. 12:44
#7
|
|
Dream7 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.12.31. Hozzászólás: 582 Csatolások: 19 Azonosító: 47837 offline
|
Idézet(TYÜTYI2006 @ 2008. March 1. - 12:43)
Pedig sokak szerint a legjobb.
hat en nem adok mas velemenyere
2008. március 01. 12:48
#8
|
|
TYÜTYI2006FPS TPS Szimulátor Player |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.07.11. Hozzászólás: 5800 Csatolások: 5266 Azonosító: 34400 offline
|
Idézet(ircmiki @ 2008. March 1. - 12:44)
hat en nem adok mas velemenyere
kiporbalom magam s ha nemvagyok megelegedve le vele csak azert nem hasznalom mert masok szerint jo 
Pedig tudomásom szerint nyeri a vírus teszteket is.
2008. március 01. 12:51
#9
|
|
Dream7 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.12.31. Hozzászólás: 582 Csatolások: 19 Azonosító: 47837 offline
|
Idézet(TYÜTYI2006 @ 2008. March 1. - 12:48)
Pedig tudomásom szerint nyeri a vírus teszteket is.
hat nyerheti nekem is egy darabig az volt de nem volt vmi rendben es remove mas virus program is letezik a nod 32 - n kivul
2008. március 01. 12:59
#12
|
|
joe_rTündérke™ Addict |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.09. Hozzászólás: 15114 Csatolások: 6612 Azonosító: 44 offline
|
Attól, hogy a Nod vírust jelez, még nem biztos, hogy az is, mert az IMON eléggé érzékeny. Ahogy látom a chip.eu-ról jött a riasztás, nem hiszem, hogy egy olyan oldalon, mint a Chip, nem ügyelnének a vírusvédelemre.
2008. március 01. 13:04
#13
|
|
Dream7 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.12.31. Hozzászólás: 582 Csatolások: 19 Azonosító: 47837 offline
|
Idézet(joe_r @ 2008. March 1. - 12:59)
Attól, hogy a Nod vírust jelez, még nem biztos, hogy az is, mert az IMON eléggé érzékeny. Ahogy látom a chip.eu-ról jött a riasztás, nem hiszem, hogy egy olyan oldalon, mint a Chip, nem ügyelnének a vírusvédelemre.
hat nemtom de akkor ha jelez h van virus akkor megsincsen hmm akkor miben lehet hinni
2008. március 01. 13:07
#14
|
|
joe_rTündérke™ Addict |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.09. Hozzászólás: 15114 Csatolások: 6612 Azonosító: 44 offline
|
Idézet(ircmiki @ 2008. March 1. - 13:04)
hat nemtom de akkor ha jelez h van virus akkor megsincsen hmm akkor miben lehet hinni 
A WhenU.SaveNow eleve nem vírus, hanem Spyware, és mivel a Nod nem spyware keresõ, viszont elég érzékeny az IMON motorja, így van amikor téves riasztást ad...
2008. március 01. 13:17
#15
|
|
Dream7 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.12.31. Hozzászólás: 582 Csatolások: 19 Azonosító: 47837 offline
|
Idézet(joe_r @ 2008. March 1. - 13:07)
A WhenU.SaveNow eleve nem vírus, hanem Spyware, és mivel a Nod nem spyware keresõ, viszont elég érzékeny az IMON motorja, így van amikor téves riasztást ad...
ezert is nemhasznalok nod32 - t
2008. március 01. 13:17
#16
|
|
TYÜTYI2006FPS TPS Szimulátor Player |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.07.11. Hozzászólás: 5800 Csatolások: 5266 Azonosító: 34400 offline
|
Idézet(joe_r @ 2008. March 1. - 12:59)
Attól, hogy a Nod vírust jelez, még nem biztos, hogy az is, mert az IMON eléggé érzékeny. Ahogy látom a chip.eu-ról jött a riasztás, nem hiszem, hogy egy olyan oldalon, mint a Chip, nem ügyelnének a vírusvédelemre.
De sajnos a letöltés legvégén jelezte ezt, és a bs player telepítése óta jelzi ha bs playert akarok leszedni, kivétel a szoftverbázison levõ régi verzió.
2008. március 01. 13:18
#17
|
|
Dream7 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.12.31. Hozzászólás: 582 Csatolások: 19 Azonosító: 47837 offline
|
Idézet(TYÜTYI2006 @ 2008. March 1. - 13:17)
De sajnos a letöltés legvégén jelezte ezt, és a bs player telepítése óta jelzi ha bs playert akarok leszedni, kivétel a szoftverbázison levõ régi verzió.
hat ja azutan jellzi miutan letoltote h virusos a program
2008. március 01. 13:49
#18
|
|
fadervisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.12.26. Hozzászólás: 214 Csatolások: 29 Azonosító: 2401 offline
|
BS.Player PRO: NO Adware
BS.Player PRO lite: NO Adware
BS.Player FREE: Adware supported <---
http://tinyurl.com/225gwe
BS.Player PRO lite: NO Adware
BS.Player FREE: Adware supported <---
http://tinyurl.com/225gwe
2008. március 01. 13:53
#19
|
|
TYÜTYI2006FPS TPS Szimulátor Player |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.07.11. Hozzászólás: 5800 Csatolások: 5266 Azonosító: 34400 offline
|
Idézet(fader @ 2008. March 1. - 13:49)
BS.Player PRO: NO Adware
BS.Player PRO lite: NO Adware
BS.Player FREE: Adware supported <---
http://tinyurl.com/225gwe
BS.Player PRO lite: NO Adware
BS.Player FREE: Adware supported <---
http://tinyurl.com/225gwe
Én is innen szedtem valamikor, és ma rosszuljártam.
2008. március 01. 14:02
#20
|
|
fadervisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.12.26. Hozzászólás: 214 Csatolások: 29 Azonosító: 2401 offline
|
Értem... Ezzel csak azt akartam mondani, hogy a free alapból tartalmaz egy Adware-t. Ezt jelezte a NOD. Nem tesz kárt, de információkat küld a cégnek. Ezért, én nagy ívben kerülöm a bsplayert! Helyette használj más alternatívát. pl. Gom Media Player. Szép is, okos is, codecek sem kellenek neki... Ingyenes!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline
0 felhasználónak tetszik:

