Starity

Klippremier! Taylor Swift - Cardigan

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. július 24. 15:29 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Online online
Nem csak új dallal, de egy egész meglepetésalbummal örvendeztette meg rajongóit az énekesnő.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. július 24. 20:14 #2
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
TEJÓÉG
Tegnap konkrétan felvisítottam, mikor a semmiből bejelentette az albumot, ma pedig már ott tartok, hogy nem számolom hanyadjára hallgattam végig.
Először furcsa volt ez a folk indie/alternatív műfaj és hangzásvilág Taylor-tól, de atyavilág ez a nő mindenhez ért és nem tud hibázni!
Csodálatos az egész, a dalok és dalszövegek egytől egyig gyönyörűek, és ezt az egész albumot egy különleges hangulat jellemzi. Tipikusan őszi esős napon hallgatós egy meleg teával vagy kávéval és esetleg egy jó könyvvel bekuckózva. Miközben hallgatom mintha egy varázslatos mesevilágba csöppennék, Taylor hangja pedig annyira szép és nyugtató.
A dalok sztorijai nagyon tetszenek, van amelyik komoly témáról szól és kifejezetten tetszik a 'tini szerelmi háromszög' sztori, amit 3 dal foglal magába: cardigan, august és betty.
Tényleg mindegyik dal tetszik, sokáig emésztenem kellett az albumot és nem tudtam eldönteni, hogy mik a kedvenceim, de eddig az august, cardigan és exile a top 3 for sure.
Ráadásul a cardigan klipje annyira gyönyörű, hogy libabőrös vagyok tőle. Egyértelmű, hogy a karrierjét mutatja be a kezdetektől mostanáig.
2020 is saved, thank you Taylor. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2020. július 24. 21:14 #3
Azillion
Azillion
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.01.
Hozzászólás: 325
Csatolások: 6909
Azonosító: 275433
Offline offline
Ahogy mindenkit, engem is meglepett a hír, hogy Taylor új albummal jelentkezik. Amikor megtudtam, hogy az album alternatív főként, eléggé kíváncsi lettem. A videoklip nagyon látványos lett, így reménykedtem, hogy a lemez is nagyot fog majd szólni, de tévedtem.. Az albumot a 11. dalig bírtam meghallgatni. A dalok unalmasak és hosszúak voltak, mellesleg egyáltalán nem találtam változatosnak őket. Annak ellenére, hogy a dalszövegek Taylortól várhatóan elképesztően jók voltak, nagy csalódás volt nekem a Folklore. Taylornak a pop műfaj mérföldekkel jobban áll...
1 felhasználónak tetszik: Zyra
2020. július 25. 17:52 #4
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 868
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Szerintem Tay akkor alkotott igazán nagyot amikor az kapcsolati problémáit dolgozta fel, és most amikor végre megtalálta a boldogságot és nyugalmat, az ihlet ami eddig a csalódás és fájdalombol született, megszűnt
2020. július 25. 17:54 #5
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 868
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Szerintem elég monoton, és abszolút nm fülbemászó.. legalábbis az előzőekhez képest. Én meghallgattam többször is a számokat, de valahogy egyiket sem maradt meg, ellenkezőleg a régiekkel amit egy két meghallgatás után kívülről tudtam.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok