Starity

Renee Zellweger -Vonulni is tudni kell

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2008. március 02. 18:25 #1
- törölt felhasználó -    
A Mézengúz címû rajzfilm egyik fõszereplõje Vanessa, a világboltos lány. Az õ hangját Renee Zellweger adta, aki új, rövid frizurájával és igen csinosan igyekezett a film ünnepélyes, londoni bemutatójára. Ám ha tudta volna, hogyan alakul a parti, bizonyára inkább otthon maradt volna teázni. Mivel egész este zuhogott az esõ, a sztároknak elõkészített vörös szõnyeg teljesen elázott, és Renee, a kedvenc szerepéhez, Bridget Joneshoz méltóan elügyetlenkedte a bevonulást. A mozi elõtt várakozó rajongók szeme láttára esett.- Bõrig áztam- panaszkodott.- Úgy éreztem magam, mint egy szivacs, a ruhám pedig vagy 40 kilót nyomott.
2008. március 02. 18:33 #2
Mia
Mia
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.04.23.
Hozzászólás: 2575
Csatolások: 2322
Azonosító: 15188
Offline offline
Nem akarlak megsérteni, de nem kell minden kósza hírt felpakolni, szerintem. Ami nem túl lényeges infó, azt felesleges ide feltenni, mivel ez a fórum elsõsorban a HQ képekre specializálódott, és ilyen csip-csup híreknek, pletykáknak nem hiszem, hogy itt a helyük.

Ha valakinek nem tetszett a bejegyzésem, moderátor urak, hölgyek, várom a lehordást... blush.gif
2008. március 03. 16:13 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet(Mia @ 2008. March 2. - 18:33)
Nem akarlak megsérteni, de nem kell minden kósza hírt felpakolni, szerintem. Ami nem túl lényeges infó, azt felesleges ide feltenni, mivel ez a fórum elsõsorban a HQ képekre specializálódott, és ilyen csip-csup híreknek, pletykáknak nem hiszem, hogy itt a helyük.

Egyetértek.
Világ bulvárgyûlölõi, egyesüljetek. biggrin.gif
Viccen kívül: itt már leírtam a véleményemet. Szerintem mindenki felpakolhatja az õt érdeklõ híreket, de tessék megtalálni az egyensúlyt a kétsoros értelmetlen baromságok és a nagyobb horderejû bejelentések*, a teljes hírzárlat és a korlátlan flood között. smileeee.gif

* (pl. Paris Hilton bulizni ment - wow, ilyen még nem volt a világtörténelemben - kontra X.Y. hivatalosan is babát vár)
2008. március 03. 17:07 #4
Robin
Robin
사랑해 한국
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.27.
Hozzászólás: 1831
Csatolások: 978
Azonosító: 736
Offline offline
Ugyan, Aribeth, elfernek ezek. Meg csak kep sincs, hogy a helyet foglalja. Valakit meg biztosan ez erdekel jobban, minthogy egy sztarocska mar megint terhes.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!