Starity

Haja és bikinije miatt kritizálták Adele-t

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. augusztus 31. 18:47 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Online online
Egy karneválra emlékezett Adele, ruhája és frizurája többeknél kiverte a biztosítékot.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. szeptember 01. 09:37 #2
VadAlma
VadAlma
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.11.21.
Hozzászólás: 467
Csatolások: 0
Azonosító: 273830
Offline offline
Játszhatunk olyat, hogy lépten nyomon cultural appropriationt kiabálunk a másikra, de akkor a feketék legyenek szívesek ne járjanak McDonaldsba, Starbucksba, ne használjanak számítógépet, telefont, autót, és lehetőleg angol vécét se, mert azt mind a fehérek találták fel.
2020. szeptember 01. 11:09 #3
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5349
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
Ez a baj a mai világal ha nem vagy felöltözve úgy ahogy a média el várja te vagya putri királynő kb...Adele ruházatával semmi baj ha neki ez a kényelmes akkor egészségére!! Adele igy is nagyon nagy változáson ment keresztűl le a kalappal előtte nagy tiszteletet érdemel!!
2020. szeptember 01. 12:54 #4
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 849
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Adele elég furcsán viselkedik.. multkor Beyoncének öltözött, most meg ez.. meg a végén kiderül hogy fekete pasija van és annak akar imponalni ezzel a sok fekete bőrszín promozassal
2020. szeptember 04. 16:57 #5
kikijo18
kikijo18
visszatérő vendég
 
StátuszLégy önmagad! Mindenki más már foglalt. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.16.
Hozzászólás: 267
Csatolások: 0
Azonosító: 180479
Offline offline
Brandy --> egyet értek veled minden szavaddal. Miért kell bele kötni az emberben, hogy mi van rajta basszus. Szerintem nagyon jó ez a ruha választás. Komolyan még egy egyszerű "ruhába" is beletudnak kötni. Frizurája? mi baj van vele ? Tiszteletet adott ere az eseményre, hogy ilyen frizurát csinált atyám.... én érzem már kellemetlenül magam, hogy mindig valaki valamiben bele tud kötni. De szerintem Adele nagyon egyszerű és csinos. És ez a bikini felső szerintem jól néz ki, nincs benne semmi. Nem tudom miért érzik az emberek ezt rossz szemmel ha ilyen bikinit vett fel! Vagy esetleg erre a bikinire rá van írva hogy, csak Jamaikai emberek viselhetik vagy esetleg csak sötét bőrű embertársaink ? ha igen akkor elnézést előre is. Akkor soha többet nem veszem fel a amerikai zászlós bikinimet.. mert nem helyes...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Adele Adele 66.