Starity

Wow! Halsey teljesen leborotválta haját

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. október 21. 09:46 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
Az énekesnő úgy döntött, megválik fürtjeitől és extrarövid frizurát választott.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. október 21. 10:30 #2
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12485
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
LOL, nem a hajat borotválják le, hanem a fejet omg.gif 110.gif monkey.gif joker.gif

2020. október 21. 11:49 #3
Mollyka0011
Mollyka0011
visszatérő vendég
 
StátuszJust a little nasty, but always kept it classy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.17.
Hozzászólás: 364
Csatolások: 1
Azonosító: 163967
Offline offline
Kicsit kezd az az érzésem lenni, hogy már ő sem tud mit kezdeni magával...
2020. október 21. 11:56 #4
MontereyGirl13
MontereyGirl13
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.28.
Hozzászólás: 47
Csatolások: 0
Azonosító: 255951
Offline offline
Neeeeee...Mollyka0011, én is ezt érzem.
2020. október 21. 17:52 #5
Ameth45
Ameth45
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.10.
Hozzászólás: 751
Csatolások: 1623
Azonosító: 119918
Online online
Így is gyönyörűséges! Imádom! heart.gif
2020. október 21. 20:46 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mollyka0011 @ 2020.10.21. 11:49)
Kicsit kezd az az érzésem lenni, hogy már ő sem tud mit kezdeni magával...

A nagy nem-tud-mit-kezdeni-magával állapotához képest az idén kiadott két albumot és számtalan kollaborációt, ezek mellé turnézni kezdett és több videoklipet is forgatott, novemberben jelenik meg az első könyve és készülőben van a debütáló sorozata. laugh.gif nem beszélve hogy a járvány közepén ment ki a BLM tüntetések frontvonalára mint sebesült ellátó (szakképzett orvosok híján), készített egy doku jellegű politikai beszélgetős minisorozatot Bernie Sanders-szel, több reklámkampányban is részt vett és készített egy - szintén doku jellegű - 1 órás videót a bipoláris személyiségzavarról.

Meg amúgy sok mindenhez van köze, hogy valaki letolja nullással a haját. Pont befolyásolja hogy mit tud kezdeni magával :')

Anyway, még mindig iszonyat jól áll neki a kopaszság. Emlékszem, anno 2016-ban is imádtam, most sincs ez másképp. Hihetetlen, hogy bármilyen külsővel képes a legszebb emberi lény lenni, lmao
2 felhasználónak tetszik: Ameth45, Zsóka11
2020. október 21. 21:56 #7
Ameth45
Ameth45
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.10.
Hozzászólás: 751
Csatolások: 1623
Azonosító: 119918
Online online
Idézet (Fylia @ 2020.10.21. 20:46)
A nagy nem-tud-mit-kezdeni-magával állapotához képest az idén kiadott két albumot és számtalan kollaborációt, ezek mellé turnézni kezdett és több videoklipet is forgatott, novemberben jelenik meg az első könyve és készülőben van a debütáló sorozata. laugh.gif nem beszélve hogy a járvány közepén ment ki a BLM tüntetések frontvonalára mint sebesült ellátó (szakképzett orvosok híján), készített egy doku jellegű politikai beszélgetős minisorozatot Bernie Sanders-szel, több reklámkampányban is részt vett és készített egy - szintén doku jellegű - 1 órás videót a bipoláris személyiségzavarról.
Meg amúgy sok mindenhez van köze, hogy valaki letolja nullással a haját. Pont befolyásolja hogy mit tud kezdeni magával :')
Anyway, még mindig iszonyat jól áll neki a kopaszság. Emlékszem, anno 2016-ban is imádtam, most sincs ez másképp. Hihetetlen, hogy bármilyen külsővel képes a legszebb emberi lény lenni, lmao


Teljesen egyetértek Veled mindenben! És nagyon is gyönyörű kopaszon! Egyszerűen imádom! heart.gif
2020. október 22. 23:25 #8
Mollyka0011
Mollyka0011
visszatérő vendég
 
StátuszJust a little nasty, but always kept it classy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.17.
Hozzászólás: 364
Csatolások: 1
Azonosító: 163967
Offline offline
Idézet (Fylia @ 2020.10.21. 20:46)
A nagy nem-tud-mit-kezdeni-magával állapotához képest az idén kiadott két albumot és számtalan kollaborációt, ezek mellé turnézni kezdett és több videoklipet is forgatott, novemberben jelenik meg az első könyve és készülőben van a debütáló sorozata. laugh.gif nem beszélve hogy a járvány közepén ment ki a BLM tüntetések frontvonalára mint sebesült ellátó (szakképzett orvosok híján), készített egy doku jellegű politikai beszélgetős minisorozatot Bernie Sanders-szel, több reklámkampányban is részt vett és készített egy - szintén doku jellegű - 1 órás videót a bipoláris személyiségzavarról.
Meg amúgy sok mindenhez van köze, hogy valaki letolja nullással a haját. Pont befolyásolja hogy mit tud kezdeni magával :')
Anyway, még mindig iszonyat jól áll neki a kopaszság. Emlékszem, anno 2016-ban is imádtam, most sincs ez másképp. Hihetetlen, hogy bármilyen külsővel képes a legszebb emberi lény lenni, lmao


Szerintem te nem igazán vagy tisztában a “nem tud mit kezdeni magával” jelentésével. Én is mondom magamra, hogy nem tudok mit kezdeni magammal, de ettől függetlenül a járvány első hulláma alatt egészségügyi hallgatóként résztvettem a mintavételezések kivitelezésében, az OMSZ-nél önkénteskedtem, mégha ez azzal az áldozattal is járt, hogy nem láthattam a beteg nagyszüleimet és még jó néhány közeli családtagomat, barátomat hónapokig és vállaltam, hogy akár én is beteg lehetek. Nyilván, nekem jövendőbeli egészségügyesként ez volt a dolgom, a munkám, neki pedig ez a szakmája, az éneklés (becsülendő, hogy elment önkénteskedni ezen felül). Nem arról van szó, hogy emberként mit csinált, hanem arról, hogy ő maga mit érez. Többször is szóltak arról a hírek, hogy ő maga is depressziós (volt?), hogy labilis, így igen, igenis lehet következtetni az ember hirtelen cselekedeteiből a lelki állapotára, attól függetlenül, hogy mit csinált az elmúlt időben.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Halsey Halsey 1126.