Starity

Übereli a WAP-et Cardi B? Táncosnőjével smárol benne

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. február 05. 16:05 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Megjelent Cardi B új dalának, az Up-nak a szexi, látványos videoklipje: nézd meg most!
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. február 06. 11:07 #2
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Néztem az elejét,és az jutott eszembe,hogy nahát, ez sokkal ízlésesebb,mint a wap. Aztán középtájt jött az a jelenet...nem vagyok homofób, de lesokkolt. És még azt hittük, a wap-nál nincs lejjebb. De, mindig van lejjebb! Igazából Cardi ,,zenéjére" már nem is figyel senki,úgyhogy már csak a botrányos klippjeivel tudja fenntartani a hírnevet. Azért reméljük a lánya sose fogja ezeket látni, és a férje büszke rá.
2021. február 06. 20:50 #3
Azillion
Azillion
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.01.
Hozzászólás: 325
Csatolások: 6909
Azonosító: 275433
Offline offline
Cardi minden elvárásomat felülmúlta ezzel a dallal. Nem gondoltam volna, hogy egyedül képes lesz összehozni egy nagyobb slágert a WAP-nál, de sikerült neki. Minden elismerésem! Ezzel bebizonyította, hogy ott a helye a szakmában, hiszen nem csak zeneileg, de vizuálisan is egyre profibb a munkája. Az UP klipje az egyik legjobb videoklip, amit valaha láttam, ötletes és kreatív! Aki szerint undorító a videoklip, mert van benne egy csók jelenet, az az ember csak saját magát járatja le. Aki szerint egy megjátszott "csók" ízléstelen, akkor az ne nézzen filmeket se, hisz ugyanaz. Ilyen alapon minden színésznő és színész is egy undorító ember. Ha pedig ezeket az "embereket" az zavarja, hogy Cardi egy nőt csókolt, az meg tiszta homófóbia. Irigység és utálat, a két dolog, ami egy előadót igazán naggyá tud tenni. Cardinak mindkettő megvan, és pont ezért ő az egyik legnagyobb és legsikeresebb előadó napjainkban! És ő a haterekkel ellentétben meg is érdemli a sikert!
2021. február 06. 23:12 #4
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
cardi szerintem ebben a dalában rappel eddig a legjobban, nagyon jó lett, bár a refrén egy kicsit gyenge, de összességében nagyon tetszik. a klip pedig nem tudom miért annyira botrányos, másnak, sőt már neki is volt ennél durvább klippje.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Cardi B Cardi B 2911.