Starity

Rasszizmussal vádolják Bieberéket

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. március 08. 12:07 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Napvilágra került egy kínos videó a párról: rasszistának nevezték őket.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. március 08. 13:53 #2
janine
janine
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.02.15.
Hozzászólás: 108
Csatolások: 0
Azonosító: 286939
Offline offline
Mana0ság már mindenki rasszista és homofób aki nem ért egyet a hülye 2020as "elfogadő" felfogásokkal
2021. március 08. 20:11 #3
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
Most ugye csak vicceltek....
Ha fingok egyet a kínai kajától már akkor is rasszista vagyok.
Elegem van ebből. Én nem akarok egy ilyen undormány, képmutató, hisztiben dagonyázó világban létezni.
2021. március 08. 21:24 #4
yonghee.
yonghee.
choi beomgyu
 
Státuszmake kindness your daily ritual, practice everyday.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.15.
Hozzászólás: 3885
Csatolások: 3228
Azonosító: 269660
Offline offline
azt hittem megint valami túl lett dramatizálva, de szerintem kissé tényleg túlzás amit leműveltek. i mean, látták hogy a pali fapofával ülte végig az egészet, de ők meg literálisan kiröhögték őt. bár lehet csak megint én vagyok a g*cis snowflake akinek semmi se jó
2021. március 09. 08:55 #5
bsz.andrea
bsz.andrea
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.04.
Hozzászólás: 230
Csatolások: 0
Azonosító: 260145
Offline offline
Nagyon gáz, hogy nem esett le nekik, hogy a pasi nem értékeli a humort, ők meg lazán röhögtek tovább, még nézni is kínos volt, hogy ennyire hülyék. Szerintem be voltak szívva, vagy ittasak voltak.
1 felhasználónak tetszik: yonghee.
2021. március 09. 09:59 #6
the banshee
the banshee
lexi howard enthusiast
 
Státuszfocus on the good
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.30.
Hozzászólás: 4554
Csatolások: 4469
Azonosító: 267596
Offline offline
teljesen jogosan akadtak fenn ezen az emberek, mert ez rasszizmus, illetve a másik ember megszégyenítése.
az hogy valakire kinézete alapján azt mondod, hogy úgy nézel ki, mint egy ... eleve illetlenség. megkérdezhette volna honnan származik, milyen nemzetiségű, stb.. ha annyira érdekelte volna.
az pedig hogy erről egyből egy drogbáróra asszociál (és szerencsétlen embernek még a szemébe is mondja) igenis rasszizmus. Dél-Amerika országainak lakói sokszor kapnak ezzel a témával kapcsolatos sértéseket, jelzőket, ezért teljesen meg tudom érteni a felháborodást. (gondoljunk csak bele, hogy filmekben hogyan szokták ezt a térséget és lakóit bemutatni)
1 felhasználónak tetszik: yonghee.
2021. március 09. 11:24 #7
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
janine, ámen!!
Ma már divat mindenen fennakadni, a túlérzékeny, cancel culture-t kiabáló emberek lettek az új véleményvédők - persze csak ha a saját vagy nekik tetsző véleményekről van szó, a többit lehet cenzúrázni.
Egy konkrétan néhány másodperces videórészlet miatt törünk pálcát a fejük felett, pedig nekem nem úgy jött le a testbeszédükből vagy a hangszínükből, hogy rossz szándékkal mondtak ilyeneket egy másik embernek. Lehet, hogy a címzettnek nem jött át a vicc, akkor el lehet intézni egy bocsánatkéréssel (akár privátban, mert ugye az akkor is egy megtörtént bocsánatkérés, még ha nem kürtölik világgá), nem kell meglincselni őket.
2021. március 09. 20:55 #8
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 942
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Ezt maximum sztereotípiának nevezném, nem rasszizmusnak. Jó lenne végre elkülöníteni a terminusokat és nem mindent összemosni mindennel, hogy aztán jól felháborodhasson az érzékenyebb lelkületű nagyérdemű a felduzzasztott semmin.
2021. március 12. 10:23 #9
deep dark night
deep dark night
új tag
 
StátuszI can see the paradise by the dashboard light
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.10.
Hozzászólás: 85
Csatolások: 0
Azonosító: 266735
Offline offline
Szerintem még én magam is sütöttem már el kolumbiai drogbárós viccet. Köze sincs a rasszizmushoz, vannak a nyelvben ilyen szófordulatok, de nem sértegetés a célja. Esküszöm, ha gy sztár mond valamit legyen az jó vagy rossz akkora körülötte a hype... A közemberek meg ugye mondhatnak bármit...
2021. március 12. 14:35 #10
LuiseLocksmith
LuiseLocksmith
visszatérő vendég
 
Státusz"Soha ne add fel! Csak ha elegendő bélyeg van rajta!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.26.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 2
Azonosító: 259307
Offline offline
Az emberek szeretnek kiakadni, na. biggrin.gif "hé, Józsi. Hallottad hogy Isti azt mondta a Mikinek hogy lusta disznó. Ezt az érzéketlen, tapintatlan bunkót. Hát nem tudja, hogy Miki vegán!!! Bár az igazat megvalva, a lusta krumpli tényleg nem olyan meggyőző"
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok