Starity

Ezért szakított Demi Lovato és Max Ehrich

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. március 17. 17:40 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Demi Lovato őszintén elárulta, mi vetetett véget az eljegyzésének Max Ehrich színésszel.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. március 17. 19:03 #2
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Rendesen megijedtem ettől a képtől...alig ismertem rá. És nem jó értelemben.
,,Egyébként is, túl queer vagyok most egy férfihez"
Most? MOST? Valaki vagy mindig az,vagy semmikor sem. Ebből is látszik,hogy ez nála csak egy hóbort. De csak egészségére! Nem hiszem,hogy a rajongó táborának a többsége ezt sokáig fogja tűrni/elfogadni.
2021. március 17. 20:57 #3
joly30
joly30
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.06.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 0
Azonosító: 264163
Offline offline
ocsmány ez a nő
2021. március 17. 22:33 #4
omasnez
omasnez
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.25.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 0
Azonosító: 255071
Offline offline
Ezt a most szócskát én sem értem. Egyetértek abban Hajnival, hogy ez valami időszakos dolog nála, mint a böjt.
Nem rosszindulatból mondom, de igazán magával kellene foglalkoznia (a nyilvánosságot pedig kihagyni belőle). Mármint azzal, hogy értékelni tudja magát. Sokan írták más cikkeknél, hogy Deminek nem való ez az élet. Annyiban igaz, hogy valóban jót tehetne neki, ha pár röpke évre eltűnne a nyilvánosság szeme elől és a gyógyulására fókuszálna, mind mentálisan, mind fizikálisan.
Problémás dolgok nála a drogok, a kapcsolatok és a testkép. Így szerintem mindenképpen jót tenne neki, ha ezeket fel tudná dolgozni magában, illetve segítséggel. Utána pedig én személy szerint várnám vissza, mert roppant tehetséges énekesnek és színésznek tartom és tartottam anno is.
2021. március 18. 08:12 #5
Angeska
Angeska
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 342
Csatolások: 0
Azonosító: 234680
Offline offline
Valaki nagyon elindult a lejtőn...Sajnálom szegényt, nem tűnik boldognak.
2021. március 18. 11:51 #6
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 849
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Én nem igazán tudok neki hinni, máskor azt vallotta be hogy a szüzességét is úgy vesztette el hogy megerőszakolták és többször tett megjegyzést erőszakos együtt életre.. már nem azért de hogy létezik hogy folyton valakit megeroszakolnak?
2021. március 18. 11:53 #7
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 849
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Abszolút felelőtlenül él, semmi kontrollja nincs és végül ha eselteg utólag megbánja hogy belement a dologba akkor rafogja hogy o nem akarta . Mégis mit keresett a másik a lakásán??? Minden nő tudja hogy miveljárhat ha egy férfit felenged a lakására éjjel
2021. március 18. 13:14 #8
- törölt felhasználó -    
Igen, persze, mert nyílván egy 15 éves lány hibája, hogy megerőszakolta egy idősebb férfi. Gyerek volt, és közölte hogy nem akarja ezt. Nem a lakására ment fel, szó sem volt ilyesmiről, csak egy szobában volt vele. Elmondta, hogy nem akar vele lefeküdni, nem így akarja elveszíteni a szüzességét, és a férfi mégis erőszakos volt vele. Az áldozathibáztatásnál undorítóbb dolog pedig nincs. Ennek a cikknek egyébként köze sincs ehhez a történethez, itt a legutóbbi kapcsolatáról van szó, ahol már 27-28 éves volt, és nem történt semmilyen erőszak benne.
2021. március 18. 13:20 #9
- törölt felhasználó -    
Ja, és ha egy nő felmegy egy férfi lakására, a férfinak semmi joga erőszakosnak lenni vele vagy elvárni a szexet tőle. Soha nem is volt joga hozzá, és soha nem is lesz. Pont.
2021. március 18. 13:31 #10
deep dark night
deep dark night
új tag
 
StátuszI can see the paradise by the dashboard light
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.10.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 0
Azonosító: 266735
Offline offline
Sosem az áldozat hibája a nemi erőszak! Azonban szerintem ez a sok nyilatkozat, változás most a mentális problémáira vezethető vissza. Remélem mihamarabb jobban lesz és megtalálja magát, emellett azt is, hogy nem kerül megint a kábítószerek közelébe.
2021. március 19. 13:09 #11
anonime15
anonime15
visszatérő vendég
 
StátuszHumor = Fájdalom + idő
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.21.
Hozzászólás: 154
Csatolások: 0
Azonosító: 242908
Offline offline
ComMD és ha felenged a lakásába akkor rögtön meg is erőszakolhat mi? Érdekes, hogy mindig arról esik szó hogy a nőket megerőszakolják, nem pedig arról, hogy a férfiak mit tesznek, és mennyi helyzetben kéne megukat kontrollálni (hogy a te szavaddal éljek). Ez még mindig áldozathibáztatás. Értsd már meg, hogy akárki lakásán vagy, akármilyen ruhában vagy NINCS rá kifogás, nincs rá jogod hogy engedély nélkül csinálj valamit. Tudod mi különböztet meg minket az állatoktól? Hogy nem csak az ösztöneinknek élünk...
2021. március 19. 13:11 #12
anonime15
anonime15
visszatérő vendég
 
StátuszHumor = Fájdalom + idő
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.21.
Hozzászólás: 154
Csatolások: 0
Azonosító: 242908
Offline offline
Pff..Olvasom a kommenteket...Nem tudom de nekem mindig egyre szimpatikusabb lesz Demi. Úgy érzem én vagyok az egyetlen lmao
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok