Starity

Megbukott Meghan Markle gyerekkönyve

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. június 16. 20:26 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Meghan Markle gyerekkönyve, amelyet a románca ihletett Harry herceggel, csúfosan megbukott.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. június 16. 20:42 #2
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Nagy úr a közösségi média ehhez az kellett volna hogy rendesen hirdessék sokan kíváncsiak rájuk nehéz elhinni hogy ha egy pici reklámot toltak volna akkor is 8000 példány kelt volna el.
2021. június 17. 08:34 #3
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Nem bukott meg bestseller a könyv a bukást csak a daily mail és társai hírdetik de jelenleg a könyv az első helyen áll az eladási listán. Megjelenése előtt egy nappal már azt hiredték nagy bukás aztán rájöttek hoppá ezt később kellett volna és törölték a cikket. A könyv olyan nagy siker hogy még reklám nélkül is kapkodják
2021. június 17. 11:44 #4
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 453
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
Én a legutóbb pont azzal találkoztam az instán, hogy a követőik egymást biztatják, hogy tízesével vegyék a könyveket, hogy magasabb helyre kerüljön a ranglistán. Szakmai szempontból egyébként nem egy nagy durranás, kedves vízfesték figurák, de nem túl figyelemfelkeltőek egy kisgyerek számára, ahogy maga a "történet" sem összefüggő, minden oldalon más szereplők vannak, ez egy gyereket csak összezavar. Ráadásul a vers sem egy nagy dobás, rövid és semmi nem történik benne, inkább epikai írásban kellett volna gondolkodnia, ha a költészet nem az erőssége.
2021. június 17. 14:55 #5
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
A New York Times bestseller listáján egyértelmüen ott van hogy az első helyen áll nem értem a daily fail miket hallucinál de a cikkjeik alatti kommenteket elolvasva nem csodálkozom hogy Harryék leléptek egy pozitiv sincs mind gyülőlkdő mocskolodó trágár szavakat használó hozzászólás, ezeknek az embereknek a szemét is kiszúrhatná valami Meghan könyvének sikere)akkor sem hinnék el és találnának okot a negatív megjegyzésre és támadásra
2021. június 17. 19:08 #6
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 453
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
Rosa82, a New York Times számos kategóriában tart számon rangsorokat, az "általános" listát végigpörgetve én nem is láttam Meghan könyvét, valószínűleg a Daily Mail és a cikkíró is erre utalt. Más listán lehet, hogy ott van.
2021. június 17. 19:34 #7
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Rosier A gyermek képes könyvek kategoriában az első helyen van mivel ez egy gyerek könyv azt hiszem pont jó helyen van ott szóval a daily mail nem tud olvasni és a politikai könyveknél keresi az ő hülyeségük minden amerikai lap megírta már míg az angol lapok szerint megbukott a könyv ill hazugság hogy jól teljesít
2021. június 17. 21:42 #8
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 453
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
Én nem mondtam, hogy ne lenne valamelyik kategóriában jó helyezése:) Arra próbáltam rávilágítani, hogy ilyen esetekben elég jól lehet játszani a tényekkel: van, aki odavan érte, mert a gyerekkönyv alkategória képeskönyv csoportjában első helyen van, míg mások szerint nulla a könyv, mert nem került be az általános kategóriában a top50 közé. (Az igazán sikeres könyvek az általános címke alatt napokig, hetekig is első helyeken futnak.) Inkább azt érdemes figyelni, hogy mennyi idő alatt milyen helyre csúszik vissza majd. Plusz nem árt megnézni például az Amazonon, hogy hol áll ott a népszerűsége és hogy véleményezik azok, akik ténylegesen meg is vették és nem a New York Times rangsorolja be látatlanul valamilyen mechanizmus alapján. Az Amazonon nem kapott túl fényes értékeléseket.
2021. június 18. 08:15 #9
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Az amazonon is az első helyen áll a negatív hozzászólók valamilyen oknál fogva nem valós emberek csak kamu nevű állprofilokkal nyavajgók az hogy egy hét alatt elért az első helyre nem jelenti vissza is fog egy hét múlva esni a semmibe. Az amazon vásárlók 94 százaléka maximálisan elégedet vele ez egy szimpla gyerekkönyv mit vártak a negatív véleményt írók háború és békét vagy elfújta a szelet. Nem más kategóriákhoz kéne hasonlítani amikor azokhoz semmi köze hanem azt nézni hogy a saját kategóriájában hogy teljesít, egy olimpiai úszóra sem mondom azt hogy hát lehet hogy aranyat nyert úszásban de futásban nem a legjobb
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok