Starity

Néha még Demi Lovato is elrontja a nemét

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. július 15. 11:09 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
A nembináris énekes kedves posztot írt Instagramon: elmondta, miként éli meg a másságát.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. július 15. 13:07 #2
lilla1
lilla1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.29.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 162834
Offline offline
Nőként viselkedik, nőként öltözködik, nőként beszél magáról. Még az áprilisban megjelent albumán is nőként hivatkozik magára. Ezek után hogy várja el, hogy mások ne nőként tekintsenek rá?
Ha valaki érzi belül, hogy semleges, akkor nem rontja el a névmást, mert belülről jön, hogy ha semlegesnek érzi magát, semlegesként beszél magáról és ezt ha más el is rontja, ő nem. Érdekes...
2021. július 15. 13:09 #3
lilla1
lilla1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.29.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 162834
Offline offline
(Amúgy meg miért kell hetente bizonygatnia, hogy ő nembináris?)
2021. július 15. 14:10 #4
- törölt felhasználó -    
Kivételesen egyet kell értsek veled lilla1, nekem is szemet szúrnak ezek a dolgok. Ha valaki az, annak valóban belülről jön a dolog és nem rontja el, mert helyesnek érzi, ezért eredendően ez jön belőle. Ez olyan, hogy én sem mondanék magamra they/them-et még véletlenül sem, hiszen nem az az identitásom. Nagyon sokszor van hogy nőként hivatkozna magára, de aztán hirtelen exkuzálja magát érte.
Aggódom érte, mert úgy érzem, hogy nagyon erősen próbál megfelelni ennek és nagyon próbálja magára ráeröltetni ezt a dolgot. Érezhető a beszédjéből, hogy ez kényelmetlen neki. Fogalmam sincs, hogy miért csinálja ezt, és hogy miért ment ebbe bele, de remélem hogy idővel ténylegesen megtalálja önmagát, mert mostanában nagyon el van veszve, és ezt nagyon szomorú látni.
Ettől függetlenül, továbbra is tiszteletben tartom a kérését a pronounsával kapcsolatban, és természetesen nem fogok csak azért is she/her-t használni. Örülök neki, hogy ő nem erőszakos ebben a témában, és nem akad ki, ha az emberek elrontják. Sok non-binary ember még ismeret hiányában is képes hisztit csapni, holott az emberek nem is tudhatják mi a helyzet, ha nem ismerik az illetőt.
2021. július 15. 17:45 #5
Cassia
Cassia
visszatérő vendég
 
StátuszYou never stop loving someone. You either never did or you always will.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.19.
Hozzászólás: 248
Csatolások: 0
Azonosító: 253297
Offline offline
bocsanat de en mar kivagyok ettol a … notolxd(?) vagy mar ezt nem is lehet mondani?
2021. július 15. 19:01 #6
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 453
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
Ide olyan témákban kerülnek fel cikkek, amik felkeltik az ebmerek érdeklődését. Hiszen ha ezek nem lennének, akkor nem lenne annyi látogatója az oldalnak, mint most van. Nyilván az üzemeltető sem non-profit dolgozik, érthető, hogy ha a Demis témákra ugranak az emberek és sok hozzászólás érkezik, akkor továbbra is ezt fogják nyomatni. Korábban a brit királyi családról is sok cikk volt, az utóbbi időben meg valahogy kevesebbszer jelennek meg, mert előzőleg talán nem keltették fel annyi ember figyelmét. Ha a kutya sem nyitná meg a cikkeket Demiről, meg nem is írnánk semmit hozzá, akkor nem erőltetné az oldal sem.
2 felhasználónak tetszik: exoverdose, Glamster
2021. július 16. 00:51 #7
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
Ez a lány össze van zavarodva. Tartom amit korábban írtam, miszerint az állapota továbbra is aggodalomra ad okot, csak most épp nem a drogok miatt. (Remélhetőleg később sem) Bár nekem ez a nemsemlegesség egy bullshit, és elnézést ezért, de ha az látszana, hogy most micsoda boldog és önazonos lett, hát mit bánnám én... de ugyanaz a zavart kislány szerintem. Sokadszorra ismétlem, szerintem neki média detox kéne, néhány év visszavonulás, mert az talán helyre rakhatná a lelkét. A nyilvánosság SOHA nem fogja és továbbra is tartok tőle, hogy nem lesz jó vége..
2021. július 16. 08:47 #8
gesztenye22
gesztenye22
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.27.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 0
Azonosító: 240869
Offline offline
SoLettish: média detox, mennyire jó kifejezés! teljesen egyetértek !
2021. július 17. 00:34 #9
H0meAl0ne
H0meAl0ne
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.01.07.
Hozzászólás: 21
Csatolások: 0
Azonosító: 285566
Offline offline
Valóban az lenne az ideális, ha kis időre visszavonulna és az egészségére koncentrálna. A legjobbakat kívánom neki!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok