Starity

Ezért jobb választás Paxton Devi számára, mint Ben

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. július 18. 19:16 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Kijött az Én még sosem... második évada: a rajongókat megosztja a Team Ben vagy Team Paxton kérdés?
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. július 19. 09:51 #2
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17241
Csatolások: 17972
Azonosító: 168141
Offline offline
Őszintén szólva, én mindezek ellenére is a Devi+Ben párosnak szurkolok és ebben az endgameben reménykedem. laugh.gif
2021. július 19. 13:09 #3
feyre
feyre
visszatérő vendég
 
Státuszalways and forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.04.05.
Hozzászólás: 204
Csatolások: 0
Azonosító: 289007
Offline offline
Team Ben anyways
2021. július 19. 15:02 #4
s.zsofia
s.zsofia
visszatérő vendég
 
Státuszsave your tears for another day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.14.
Hozzászólás: 200
Csatolások: 0
Azonosító: 251606
Offline offline
#teampaxton

Ben szerintem, Paxtonnal ellentétben nem tudott változni az első évadhoz képest. Ugyanolyan egoista, bunkó maradt, legalábbis számomra. Ha Ben és Devi valamikor összejönnének, nem sokáig tartana, hiszen mint a cikk is említi, mindketten okosak, bennük van a versenyszellem is, ami később rengeteg vitát szülhet kettejük között, és mint láthattuk, Ben nem képes elviselni a vereséget. Amit nem értek (vagy talán csak át siklottam felette), Ben miért jött össze Aneesával. Hogy talán féltékennyé tegye Devi-t, vagy pedig csak bosszantani akarta, azok után amit tett a bulin? Mindenesetre amikor érvelni kellett Gatsby halálát, és Aneesa nem volt helyzet magaslatán, látszott hogy Ben mekkora dühös rá.

Viszont nekem az az érzésem hogy a harmadik évadban (ha lesz), Devi és Ben együtt lesznek, általában az ilyen típusú sorozatokban elő szokott fordulni. Főleg azért is, mert Devi említette a lányoknak hogy szerelmes Ben-be, úgyhogy nem tudom mi fog ebből ki sülni, de remélem Paxton mellett marad.
2021. július 19. 15:41 #5
Beckie
Beckie
⋅ tattoos ⋅ wine ⋅ rock&roll ⋅
 
StátuszA menyország szép hely, de a pokolban több az ismerős...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.27.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 343
Azonosító: 75146
Offline offline
Paxton nagyon aranyos imádom, és tetszett sokkal többet foglalkoztak a karakterével a második évadban, és sokat fejlődött is, nem is érdekelte már annyira mi menő és mi nem, főleg a végére. De ő túl jó Devihez. Bennel jobban illenek egymáshoz, igen ha csak azt nézzük melyik srác a rendesebb Paxton magasan viszi a prímet, de itt szerintem azt kell nézni párosként melyik illik jobban össze és az Ben és Devi.
2021. július 20. 06:04 #6
nelli1d
nelli1d
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.24.
Hozzászólás: 71
Csatolások: 0
Azonosító: 174166
Offline offline
Nem tudom miért harmincéves férfi játssza Paxtont, bár tagadhatatlan, hogy iszonyat jól néz ki. Én Bennek szurkolok, mert szerintem sokkal jobban összeillenek, bár nagyon meglepődnék, ha végül nem Paxtonnal jönne össze. Sosem szokták tinisorozatban otthagyni a hot pasit.

Paxtonnal semmi közöset nem látok bennük, az a fajta kapcsolat, amit nem tudnék elképzelni, hogy évek múlva is működjön, bár tény, hogy középiskolai sorozat, szóval nem is kell hosszútávra tervezni biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok