Starity

Selena Gomez megkönnyebbült, amikor kiderült róla, hogy bipoláris

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. augusztus 20. 10:46 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
A színész-énekesnő interjúban vallott arról, hogy sok minden a helyére került, amikor tisztázódott a diagnózis.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. augusztus 20. 23:08 #2
Christay
Christay
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.28.
Hozzászólás: 262
Csatolások: 0
Azonosító: 263317
Offline offline
Amúgy milyen érdekes hogy hétköznapi embernél még nem hallottam hogy bipoláris...
2021. augusztus 20. 23:28 #3
- törölt felhasználó -    
Christay ugye tisztában vagy azzal hogy ez egy nagyon komoly mentális betegség és ha nincs rendesen kezelve bele is halhat az ember?? ez nem valami "direkt sztároknak kitalált fogalom a hisztijükre." Nekem is van bipoláris ismerősöm és hétköznapi ember. Csak mert valaki nem azzal kezdi az első alkalommal amikor megismered hogy "hali bipoláris vagyok" attól még hidd el létezik, több embert érint mint gondolnád.
2 felhasználónak tetszik: cdamnverss, Harlow
2021. augusztus 20. 23:58 #4
sdsd
sdsd
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.29.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 162879
Offline offline
Ugyanezt éreztem, mikor utánaolvastam jobban az ADHD-nak és az autizmus spektrumának. Lányként sajnos nagyon nehéz megszerezni a diagnózist, de addig is a tanácsok, amiket találok diagnosztizáltan autista emberektől, nagyon sokat segítenek nekem, és végső soron az számít, hogy az ember megtalálja azokat az utakat, amik könnyebbé teszik az életét.
2021. augusztus 21. 08:18 #5
Elaina
Elaina
visszatérő vendég
 
Státusz#onelovemanchester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.18.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 0
Azonosító: 258173
Offline offline
Annyira erős nő. Sajnálom hogy ennyi rossz dolog történt vele az életben,szerintem ő pont hogy nem érdemli meg mivel annyira csodálatos ember. Ahhoz képest mekkora nagy sztár sosem láttam rajta hogy ellenne szállva magától minsig mindenkivel kedves és nem akar soha mást utánozni ő csak szimplán magát adja.. Remélem mostmár minden rendbe jön körülötte
2021. augusztus 28. 05:07 #6
CydoniaOnThe Mars
CydoniaOnThe Mars
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.06.02.
Hozzászólás: 291
Csatolások: 0
Azonosító: 277863
Offline offline
Ez a csaj képtelen összekínlódni 2 értelmes, összefüggő mondatot.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok