Starity

Kris Jenner pánikol: Kylie Jenner dollármilliókat veszít az Astroworld-tragédia miatt

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. november 12. 12:31 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
„Kylie Jenner nagyon sajnálja a történeteket, de ő egy üzletasszony is egyben, aki sok család megélhetéséért felel.”
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. november 12. 12:40 #2
sdsd
sdsd
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.29.
Hozzászólás: 189
Csatolások: 0
Azonosító: 162879
Offline offline
Mindjárt megsajnálom.... Ezeknek ez zsebpénz, hagyjuk már
2021. november 12. 12:47 #3
SweetRomance
SweetRomance
új tag
 
StátuszSelf-sabotage is a sweet romance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.05.05.
Hozzászólás: 23
Csatolások: 0
Azonosító: 290591
Offline offline
Helyes, pont itt az ideje leépíteni ezt a családot...
2021. november 12. 15:17 #4
cdamnverss
cdamnverss
visszatérő vendég
 
Státuszgold cage; hostage to my feelings
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.12.20.
Hozzászólás: 294
Csatolások: 3
Azonosító: 284914
Offline offline
Nehogy a végén még könnyet hullajtsak érte. smileeee.gif már nagyon ideje van annak, hogy a család összes tagja menjen a süllyesztőbe úgy, ahogy van.
2021. november 12. 15:37 #5
joly30
joly30
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.06.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 0
Azonosító: 264163
Offline offline
cdamnverss Totálisan egyetértek.
2021. november 12. 19:26 #6
Rainbowbubble3366
Rainbowbubble3366
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.10.
Hozzászólás: 156
Csatolások: 0
Azonosító: 261278
Offline offline
Nagyon undorító, hogy még így is minden a pénz körül forog nála/náluk. Emberek haltak meg, Ő meg a pénzre tud gondolni. Gratulálok. Mondjuk nem tudom mit vártam tőle.
2021. november 12. 21:25 #7
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Mélységesen sajnálom szegény Kyliet
2021. november 12. 21:33 #8
FormacioRetikularis
FormacioRetikularis
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.11.03.
Hozzászólás: 85
Csatolások: 0
Azonosító: 283365
Offline offline
Azért abba bele se gondoltam,hogy akik kylienak dolgoznak, igen is megszívhatják ezt a periódust. Akár el is veszthetik az àllásukat…
2021. november 12. 21:44 #9
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Azért ne tegyünk úgy, mintha annyira szegény család lenne, aki ne tudná ezt a helyzetet megoldani. A párja volt egy nagy ..., de ahogy olvastam a híreket a többiek is jól el voltak hátul, főleg hogy semmit sem tudtak a történtektől - ellentétben a hergelő párjával.
Szóval nekem ne mondja senki, hogy az alkalmazottait nem tudja emiatt fizetni. Undorító érzelmi zsarolás.
Még ha van is szerződése bizonyos cégekkel, hogy reklámozza untalan a termékeit, ne monda nekem senki, hogy egy hét vagy 2 és máris végük van. 110.gif
2021. november 13. 07:09 #10
Elaina
Elaina
visszatérő vendég
 
Státusz#onelovemanchester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.18.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 0
Azonosító: 258173
Offline offline
Olvasom itt a kommenteket és nem értem miért Kylie lenne ezért a hibás?! Elment a szerelme koncertjére ebben szerintem semmi rossz nincs. Az meg hogy kitört a pánik az egyáltalán nem az ő hibája mit tudott volna tenni most úgy őszintén? Törjön át vadul a tömegen és szaladjon oda segíteni vagy mi? Ráadásul ott volt Stormi is illetve TERHES ezt azért tartsuk már szem előtt. Illetve a cikkben benne is van hogy szeretne segíteni az áldozatoknak és családjuknak szerintem ettől többet nem tud tenni. Elhiszem hogy sokan nem szeretik de azért gondoljuk már magunkat kicsit a helyébe, aki itt hibás az egyértelműen Travis és a szervezők. Kylie nem tehet szerintem semmiről.
2021. november 13. 09:19 #11
SweetRomance
SweetRomance
új tag
 
StátuszSelf-sabotage is a sweet romance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.05.05.
Hozzászólás: 23
Csatolások: 0
Azonosító: 290591
Offline offline
Idézet (Elaina @ 2021.11.13. 07:09)
Olvasom itt a kommenteket és nem értem miért Kylie lenne ezért a hibás?! Elment a szerelme koncertjére ebben szerintem semmi rossz nincs. Az meg hogy  kitört a pánik az egyáltalán nem az ő hibája mit tudott volna tenni most úgy őszintén? Törjön át vadul a tömegen és szaladjon oda segíteni vagy mi? Ráadásul ott volt Stormi is illetve TERHES ezt azért tartsuk már szem előtt. Illetve a cikkben benne is van hogy szeretne segíteni az áldozatoknak és családjuknak szerintem ettől többet nem tud tenni. Elhiszem hogy sokan nem szeretik de azért gondoljuk már magunkat kicsit a helyébe, aki itt hibás az egyértelműen Travis és a szervezők. Kylie nem tehet szerintem semmiről.


Senki sem várta, hogy vadul áttör a tömegen, de míg arról van videó, hogy a mentőt filmezi, arról nincs, hogy a szervőzeket, vagy a vadbarom paliját próbálja leállítani. Most sem azt sajnálja, hogy tragédia történt alig egy hete, hanem azt, hogy nem posztolhat és az olcsó minőségű termékeivel nem tud egyre több idiótát lehúzni. Ha nincs értelme szidni, mert nem az ő hibája, ugyanúgy nincs miért védeni...
2021. november 13. 10:04 #12
imasurvivor
imasurvivor
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.01.
Hozzászólás: 161
Csatolások: 0
Azonosító: 239822
Offline offline
Csak a PÉÉÉNZ számít nekik.... Elég szomorú azért de gondolni lehetett
2021. november 13. 18:20 #13
Elaina
Elaina
visszatérő vendég
 
Státusz#onelovemanchester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.18.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 0
Azonosító: 258173
Offline offline
Idézet (SweetRomance @ 2021.11.13. 09:19)
Senki sem várta, hogy vadul áttör a tömegen, de míg arról van videó, hogy a mentőt filmezi, arról nincs, hogy a szervőzeket, vagy a vadbarom paliját próbálja leállítani. Most sem azt sajnálja, hogy tragédia történt alig egy hete, hanem azt, hogy nem posztolhat és az olcsó minőségű termékeivel nem tud egyre több idiótát lehúzni. Ha nincs értelme szidni, mert nem az ő hibája, ugyanúgy nincs miért védeni...



A cikkben is úgy van megemlítve hogy egy “bennfentes” szóval egyáltalán nem biztos hogy Kylie is így gondolja mint ahogy azt a kedves névtelen forrás állítja. Kylie döntése hogy posztol e vagy sem. Érdekes Kendall is jelen volt illetve Khloe is ők ketten még is világba posztolnak. Szerintem senki nem fog Kylie fejéhez pisztolyt hogy “márpedig ne posztolj semmit” tudatos döntés és szerintem együttérez az áldozatokkal. Szóval ezzel csak azt akarom mondani hogy ezeknek az állítólagos névtelen bennfenteseknek nem mindig lehet hinni szeretik kiszinezni a dolgokat és a bolhábol elefántot csinálni.

U.i.: kylie cuccai egyébként nem mind “olcsó minőségű” nekem vannak tőle sminkjeim igaz nem sok de akadnak és a rúzsai szerintem messze a legjobbak. smileeee.gif De valószínű azért veszik világszerte és azért gazdagodott meg belőle mert annyira rossz és olcsó minőségűek”
2021. november 13. 18:34 #14
EmilyTaylor
EmilyTaylor
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.23.
Hozzászólás: 367
Csatolások: 407
Azonosító: 221721
Offline offline
Szegény. Gondolom éhen azért nem fog halni. grrr.gif
2021. november 13. 21:03 #15
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 867
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Online online
Jobb apát is választhatott volna a gyerekeinek.. mert abból ami történt csak azt a következtetést lehet levonni hogy a csávó egy manipulatív szemétláda akinek semmi felelősségérzete sincs.
2021. november 14. 10:23 #16
SweetRomance
SweetRomance
új tag
 
StátuszSelf-sabotage is a sweet romance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.05.05.
Hozzászólás: 23
Csatolások: 0
Azonosító: 290591
Offline offline
Idézet (Elaina @ 2021.11.13. 18:20)
A cikkben is úgy van megemlítve hogy egy “bennfentes” szóval egyáltalán nem biztos hogy Kylie is így gondolja mint ahogy azt a kedves névtelen forrás állítja. Kylie döntése hogy posztol e vagy sem. Érdekes Kendall is jelen volt illetve Khloe is ők ketten még is világba posztolnak. Szerintem senki nem fog Kylie fejéhez pisztolyt hogy “márpedig ne posztolj semmit” tudatos döntés és szerintem együttérez az áldozatokkal. Szóval ezzel csak azt akarom mondani hogy ezeknek az állítólagos névtelen bennfenteseknek nem mindig lehet hinni szeretik kiszinezni a dolgokat és a bolhábol elefántot csinálni.
U.i.: kylie cuccai egyébként nem mind “olcsó minőségű” nekem vannak tőle sminkjeim igaz nem sok de akadnak és a rúzsai szerintem messze a legjobbak. smileeee.gif De valószínű azért veszik világszerte és azért gazdagodott meg belőle mert annyira rossz és olcsó minőségűek”


Lehet, hogy senki sem kényszeríti mikor posztoljon, mikor nem, de ezen az alkalmon kívül is százszor bebizonyította már az egész család, hogy jobban érdekli a pénz, mint az emberek élete (nem hogy a jólétük...) Amit te említettél is egy jó példa erre: Kendall és Khloe is ott volt, de vidáman promózzák magukat tovább. Nekik pénzért jár a biztonság, az meg, hogy másnak nem, már nem az ő problémájuk és ennél jobban nem is nézhetnék semmibe az embereket, akik meggazdagították őket.
A termékeiről személyes tapasztalatom nincs, de az, hogy pár nap reklámok nélkül és ő dollármilliókat veszít...nem tudom, ha olyan jó híre lenne a terméinek nem kéne folyamatosan reklámozni és nem lenne ilyen felejtős. ok.gif
1 felhasználónak tetszik: Alexaaa09
2021. november 16. 10:58 #17
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
Én az alkalmazottaikat sajnálom, mert ők aztán tényleg nem tehetnek semmiről, ha esetleg leépítések jönnek. Bár Kylie elvileg dollár milliárdos (ki tudja, hogy vették-e azt a Forbes cikket?), így nem értem, hogy néhány milliós veszteség miért rengetné meg a cégét alapjaiban. Ez része az üzletnek. Az viszont szomorú, hogy ha el is küldenének sok embert, arra hivatkozva, hogy sok pénzt veszítettek, Kylie ugyanúgy a kacsalábon forgó palotáiban élne és hetente repkedne vaalhova magángéppel. Nagyjbáól ennyire érdeklik az alkalmazottai.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok