Starity

G.w.M és Kulcsár Edina most Dancsó Péternek ment neki

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2022. február 06. 12:44 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
A YouTube-ról megismert humorista, Dancsó Péter, elmondta a véleményét G.w.M-ről és Kulcsár Edináról.
A teljes cikkhez kattints ide!
2022. február 06. 13:42 #2
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Menősködni akar, közben még a saját nevét sem tudja helyesen kiejteni.
2022. február 06. 15:55 #3
Christay
Christay
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.28.
Hozzászólás: 244
Csatolások: 0
Azonosító: 263317
Offline offline
Csinos hölggyel? Miért nem mozdulsz rá?
2022. február 06. 18:45 #4
Coreline
Coreline
» FETISH «
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 2238
Csatolások: 0
Azonosító: 256979
Offline offline
Nem tudom miért Edinának és G.W.M -nek áll feljebb. Lehet nekik nem tűnik fel mert elvakítja őket a “szerelem” és az a bizonyos rózsaszín köd,de nagyon gáz ahogy behírdették hogy ők egy pár. Szerintem sok embernek nem is azzal van a baja hogy ők ketten összejöttek hanem az ahogy instán kitesznek egyből közös képet meg egy hosszú szöveget és még megis nevezik benne egymást mintha amúgy nem látnánk hogy ki van a képen. Illetve írják mindketten hogy nem akarnak “erről nyilatkozni” csak akkor azt nem értem ha nem akarnak beszélni róla miért osztják meg egyből ország világ előtt.
Másik meg hogy mindkettőnek szép családja volt,Márknak a volt felesége meg egyszerűen gyönyörű őket és a pici gyerekeiket nagyon sajnálom.
2022. február 06. 20:12 #5
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Coreline : azért mert ők ebből élnek hogy csámcsognak rajtuk .nekem fogalmam se volt hogy kik ezek amèg nem kezdtek el tibi atyával 'harcolni'. Hiába sírnak hogy nem akarják hogy rajtuk csámcsogjanak de csak emiatt vannak köztudatba és ezt ők is tudják. Az hogy vissza ütnek stb jót tesz nekik mert ismét cikkeznek róluk
2022. február 07. 13:21 #6
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 453
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
Már az eleve beszédes, hogy Kulcsár Edina egykori szépségkirálynő létére nem is erről híres, hanem az "influenszerkedésről", az új párjának a nevét meg még életemben nem hallottam korábban. Egyikük sem a nagy tehetségéért lett felkapott, hanem a közösségi média miatt, és igen, ha az ember az egész életét kiteszi ország-világ elé és ebből keresi a kenyerét, akkor ne csodálkozzon, hogy az emberek a hibáikról, baklövéseikről is véleményt fognak formálni.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok