Starity

HP Deskjet D1460 telepítése

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2008. április 06. 15:22 #1
TYÜTYI2006
TYÜTYI2006
FPS TPS Szimulátor Player
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.11.
Hozzászólás: 5800
Csatolások: 5266
Azonosító: 34400
Offline offline
Pénteken meglett a Creative Sound Blaster X-Fi XtremeGamer hangkártyám. Leszedtem a www.creative.com oldalról a drivert hozzá, hogy azzal telepítsem. De nem telepítette fel rendesen, ezért leszedtem, és telepítõlemez. De így meg nem lett jó, mert nem mindent telepített, és amikor újraindítás volt, az xp betöltése helyett kékhalál lett, csökkentett mód, rendszervisszaállítás, de így se sikerült megoldanom, úgyhogy mozillát, eset smart securityt kimentettem, aztán xp telepítés volt tegnap. A hangkártya jó. Ma reggel akartam telepíteni a nyomtatókat, HP Deskjet D1460, HP M1005 MFP. Sajnos a multifunkciós a C:\Program Files-ba telepít valami terméktámogatási programot, vagy ha nem telepítem, akkor is ugyanazt oda teszi, az xp-m pedig a D partíción van. Aztán ezért leszedtem a HP-kat hátha tudom én szabályozni a multifunkciós telepítését, nagy hiba volt. A multifunkciós települ azóta is. De a D1460 elkezd települni, és a vége felé kéri a készülék csatlakoztatását. Bekapcsolom, ekkor a telepítés teljes állapota felmegy normális idõ alatt 96%-ra. De ott csak percekig megy tovább. Majd eléri a 100%-ot és újabb perceket várok ha nem zárom be inkább. Aztán 1-szer csak ha megvárom, hibát ír ki a telepítésnél. Így pedig nem jó. Próbáltam a biztonsági rendszerem keresõjével rákeresni a rendszer xp partíción arra hogy hp, és ami a készülékhez tartozott azt töröltem, majd vissza a rendszer xp-mre, registry megnyitása, és ami a hp-é volt szerintem azt töröltem. Telepítettem, de ugyanez az eredmény. reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif cry.gif cry.gif cray.gif cray.gif Viszont HP-n kívül már csak az ajánlott lejátszóprogramokat kellene telepíteni, hogy melyik lessz jó bsplayer helyett, meg virtuális meghajtókat is kipróbálni daemon tools helyett, és a szükséges játékokat kell telepíteni, bejelentkezési ablak kikapcsolása van még hátra. Tehát nemigazán szeretnék xp-t megint újrarakni, meg még Vistat is akarok a c-re telepíteni hogy az új kingston 4 gb-s pendriveomat ntfs-re tudjam formázni.. Registry takarításra van cccleaner, meg van registry booster 2 is. Szerintetek mihez kezdjek?
2008. április 06. 15:38 #2
Palee
Palee
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.25.
Hozzászólás: 696
Csatolások: 5031
Azonosító: 22071
Offline offline
Nem sértés, de mindennel ennyit balfaxoskodsz? unsure.gif

Berakod kapott driver lemezt és lépésrõl lépésre csinálod amit ír és felmegy minden.
Windowsnak meg sztem mindegy melyik partícióra teszed neki az lesz mindig a C, amúgy meg minden telepítõben megadható telepítés helye.

Másik dolog meg használj ghostot, egyszer feltelepíted xp-t, minden drivert+progit amit használj, és készítesz róla egy imaget 3 kattintással. Ha bármi baj van 5 perc alatt visszarántható win, nem kell telepítgetni fél napot.
2008. április 06. 15:44 #3
TYÜTYI2006
TYÜTYI2006
FPS TPS Szimulátor Player
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.11.
Hozzászólás: 5800
Csatolások: 5266
Azonosító: 34400
Offline offline
De sajnos nem megy fel a D1460-as azóta. A ghosthoz meg nem értek, bár már ilyenrõl hallottam és jó lenne.
2008. április 06. 15:56 #4
Palee
Palee
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.25.
Hozzászólás: 696
Csatolások: 5031
Azonosító: 22071
Offline offline
Konkrétan mi baja van? Milyen hiba miatt nem megy fel?

Leginkább Hiren's Bootcd-t ajánlanám, van rajta ghost, meg rengeteg hasznos program.
Iso filet letölt, asszem nincs 100Mb, cd-re kiír, bootol, menüben ghost kiválasztás, betöltõdik a progi, menüben: Particíó - kép készítésekor To image, visszaállításkor From image, partíció és képfile kiválasztás, pár perc és kész, partíción lévõ adattól függõen( nekem 10 gigás partíciót 4 gigába betömörítette smileeee.gif )

Persze lehet winre telepíteni is ghostot, de sztem ez így a legegyszerûbb.
2012. január 03. 13:13 #5
TYÜTYI2006
TYÜTYI2006
FPS TPS Szimulátor Player
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.11.
Hozzászólás: 5800
Csatolások: 5266
Azonosító: 34400
Offline offline
Sziasztok!
Újabb HP d1460 kérdésem van. A próba patronok helyett végre vettünk bele gyári színest, meg utángyártott feketét. Amikor később még az ősszel beleraktam, először jó volt, nyomtatott. Aztán Decemberbe kellett volna nyomtatni vele, de sajnos a betűk fele hiányzott a nyomtatás végén, új lap meg bent is szorult utána. Aztán már vagy bent szorult a lap, vagy nem nyomtatott semmit. Próbáltam beigazítani, próbanyomtatást. A próbanyomtatás az jó, mivel színes, gondolom ezért nyomtatta ki a próbanyomtatást. A patronokat látja, majdnem tele vannak. 3 és fél év után, újra kell telepítenem a rendszert, teszek fel win7-et. Igen megtellett a "C" partíció, túl kevés már a szabad hely sajnos. Nem tudom, az megoldja e a nyomtató gondot, vagy konkrétan mi lehet a baja. meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!