Starity

Kiderült, mi Priyanka Chopra és Nick Jonas kislányának neve!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2022. április 22. 09:36 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Online online
Az énekes és a színésznő idén váltak szülőkké: janurában született meg kislányuk.
A teljes cikkhez kattints ide!
2022. április 22. 09:42 #2
VadAlma
VadAlma
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.11.21.
Hozzászólás: 467
Csatolások: 0
Azonosító: 273830
Offline offline
Milyen kényelmes is az élet, ha van elég pénze az embernek, még gyereket is lehet rendelni, csak a nevét kell kitalálni.
2022. április 22. 13:53 #3
FormacioRetikularis
FormacioRetikularis
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.11.03.
Hozzászólás: 82
Csatolások: 0
Azonosító: 283365
Offline offline
Nem rendelték a gyereket….ez a hozzáállás.hány magyar családot tenne boldoggá ez a lehetőség itthon is!
2022. április 22. 16:39 #4
Rainbowbubble3366
Rainbowbubble3366
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.10.
Hozzászólás: 156
Csatolások: 0
Azonosító: 261278
Offline offline
Hát azért ez az a tipikus magyar mentalitás, hogy rendelték a gyereket.... Most magamból kiindulva, nekem kevés az esélye, hogy lehet. Mégis, az tenne a legboldogabbá, ha lehetne. Ha itthon lenne ilyen lehetőség, minden pénzt megérne nekem is. Nemcsak megrendelném azt a babát és elnevezném, hanem egy életen át szeretném és felnevelném. Úgy tudom Priyankának sem lehetett saját, ezért döntöttek így. Remélem nagyon boldogok lesznek a kicsivel a jövőben. <3
2022. április 23. 00:18 #5
Sanyedli
Sanyedli
visszatérő vendég
 
Státusz'Élni és élni hagyni!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.03.10.
Hozzászólás: 237
Csatolások: 0
Azonosító: 287817
Offline offline
Hagyjuk már ezt a magyar mentalitást!Pont az ilyen megnyilvánulások miatt van ilyen "magyar mentalitás".
Ezáltal magadat is le alázod csak azt már nem fogod fel.
Szemét, rosszindulatú emberek minden nemzetben vannak, csak másoknak több eszük van,mint saját hogy magukat alázzák,mert ők legalább tisztában van ezzel.És nem égetik magukat ország-világ előtt ilyen ostoba kijelentésekkel.
"Rendelték, nem rendelték" teljesen mindegy,egy csodával több lett a Földön,mert minden gyerek egy kis csoda.Legyenek boldogok!
2022. április 24. 13:11 #6
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 453
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
Nagyon igazad van! Amikor megszületett a gyerek, olvasgattam kicsit én is a kommentek között, hát mit ne mondjak, az amerikaiak "kedvessége" párját ritkítja, ahhoz képest itt semmi extra nem volt. Egy rosszindulatú ember nem a magyarokat minősíti, hanem saját magát, és ezt érdemes lenne végre tudatosítania fejekben, mert sokan elhiszik, hogy magukat nem is égetik le ilyenekkel.
Egyébként meg nem mindegy, hogyan lett gyerekük? Semmi közünk hozzá, hogy pusztán az alakját akarta megőrizni vagy egészségügyi okokból ki sem tudta hordani a gyereket, a lényeg, hogy egészségesek és boldogok mindannyian. Én örülök neki, hogy ez a baba minden földi jóban részesül majd az életben, lehet, hogy keveseknek adatik ez meg, de ez van, nekem nem lenne jobb, ha ő is roszsul érezné magát.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok