Starity

Megjelent a Gyönyörű sorscsapás első előzetese!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2022. augusztus 24. 08:59 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
A Miután-filmek alkotója ismét egy közönségkedvenc regényt adaptál, itt az előzetese!
A teljes cikkhez kattints ide!
2022. augusztus 24. 11:43 #2
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Amikor gimis voltam, akkor olvastam ezt a könyvet és egyetem alatt egyszer pedig újra is olvastam. Ennyi összehasonlítási alapom van és így az előzetes alapján Travis karakterén szerintem finomítottak kicsit és amolyan mókamestert csináltak belőle. Bár lehet csak a zene miatt érzem így, de arra viszont tisztán emlékszem, hogy a könyvben sokszor volt az a benyomásom róla, hogy indulatos és agresszív, akit sokkal inkább kerültem volna a való életben a kirohanásai miatt. Ez alapján a kis rövid előzetes alapján úgy látom, sokkal inkább eladhatóvá tették Travis-t: inkább tűnik laza, menő és vicces srácnak, mint valakinek, aki a legkisebb problémát sem tudja kezelni és nekimegy mindenkinek akár amiatt is, mert kiborult a joghurtja az ebédnél.
2022. augusztus 24. 12:03 #3
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 453
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
Egyetértek az előzővel, én is úgy emlékszem, hogy sokkal agresszívabb, indulatosabb, hirtelen haragúbb volt Travis karaktere a könyvben, mint itt. Tudom, manapság már nem menő ez a rosszfiú típus, de valamiért mégis sokak által imádott toplistás könyvek/filmek készülnek róluk, úgyhogy szerintem nem kellene ennyire megváltoztatni a karakterek személyiségét. Ennek a történetnek éppen a két főszereplő különböző jelleme volt a lényege.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok