Starity

Selena Gomez meg akart halni

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2022. november 04. 08:27 #1
SzilviD
SzilviD
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 22.08.02.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 333504
Offline offline
Selena Gomez mentálisan összeomlott 2016-ban, sokszor gondolt arra, hogy meg akar halni.
A teljes cikkhez kattints ide!
2022. november 04. 09:09 #2
Coreline
Coreline
» FETISH «
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 2240
Csatolások: 0
Azonosító: 256979
Offline offline
Mindig is úgy gondoltam hogy aki ennyire híres,gazdag,szép és jóformán megvan mindene annak biztosan nem lehet semmi gondja az életben.Hát úgy látszik tévedtem. És újra és újra bebizonyosodik hogy valóban nem minden a pénz és a hírnév. Nem ő az első és valószínűleg az utolsó sem aki a korán jött ismeretség miatt kerül padlóra.
Nagyon erős nőnek gondolom és bízom benne hogy egyszer minden helyre jön az életében és végre boldog lehet mert nagyon megérdemli,az egyik legkedvesebb ember szerintem az egész világon.
2022. november 04. 21:51 #3
feyre
feyre
visszatérő vendég
 
Státuszalways and forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.04.05.
Hozzászólás: 204
Csatolások: 0
Azonosító: 289007
Offline offline
Nagyon furcsa volt Selenának a “sötét” oldalát látni. Én mindig azt láttam belőle, hogy kedves, mosolygós és vidám.
Ijesztő volt egy egészen más Selenát látni, aki nem tartja elég jónak magát, folyamatosan szabotálja és kritizálja önmagát, elege van mindenből és mindenkiből, bunkó a szeretteivel. Mindenkinek van egy ilyen énje és időszaka, de furcsa volt őt így látni, viszont ettől lett csak igazán emberi.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok