Starity

Cáfolták Meghan Markle állításait: ismerősei szerint Katalin hercegné öleléssel és puszival szokta köszönteni őket

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2022. december 14. 18:50 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
Meghan Markle állításával ellentétben barátai szerint Katalin hercegné meg szokta ölelni őket.
A teljes cikkhez kattints ide!
2022. december 14. 20:27 #2
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2015
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
A barátait öleléssel köszönti ha kamerák szegezödnek rá mindig megölelget néhány embert mondjuk ez nem volt így csak az utóbbi 3-4 évben kezdték el Vilmossal az ölelgetést de egy vadidegent aki a pótkereket veszi el tőlük azt nem valószínű hogy boldogan köszönti
2022. december 16. 11:56 #3
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 453
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
Itt van a kutya elásva. Meghan nem volt a barátnője, életében először találkozott vele. Milyen kicsinyes dolog azért beszólni valakinek és barátságtalannak, karótnyeltnek beállítani, mert egy vadidegen ismeretlennek nem ugrik azonnal a nyakába? Persze, az amerikaiaknál ez szokás, de lehet, hogy pont ez volt végig a problémája Meghannek: nem értette meg, hogy vannak a sajátján kívül más szokások, hagyományok is.
2022. december 17. 16:33 #4
lilifi
lilifi
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.12.
Hozzászólás: 177
Csatolások: 0
Azonosító: 136252
Offline offline
Szerintem meg pont Meghan volt féltékeny Katalinra mert őt nem fogadták el a britek! Utólag könnyű a másikat kibeszélni és lejáratni! Én nem hinném h Katalin egy tartozkodó nő lenne! Hiszen a kezdetén ő is ki volt a sok paparazzitól! De beletanult és fel vette a szokásokat!
2023. június 17. 13:52 #5
- törölt felhasználó -    
Persze, azok az emberek, akikről érzed, hogy kilóg a lóláb, nem engeded, hogy a nyakadba ugorjanak és megpuszilgassanak, ilyenkor én is javaslom a 1,5 méteres távolságot pardon.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok