Starity

Harry herceg még nem tudja, hol fog ülni Károly király koronázásán

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2023. április 26. 08:29 #1
SzilviD
SzilviD
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 22.08.02.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 333504
Offline offline
Harry hercegnek még mindig fogalma sincs, hol fog ülni, amikor csatlakozik rokonaihoz Károly király koronázásán.
A teljes cikkhez kattints ide!
2023. április 26. 14:07 #2
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2078
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Nem a családdal fog ülni hanem 10sorral hátrébb mert csak a hivatalos koronázáson vesz részt aztán száll is gépre hogy minél hamarabb hazamehessen. Ki akarna a család mellé ülni azok után amik most derülnek ki, Beatrice egyik legjobb barija Piers Morgan aki nyíltan gyűlöli Meghant miután az visszautasította Vilmos meg nagyösszeget fogadott el Murdochtol hogy álljon el a pertől a telefonlehalgatásokkal kapcsolatban és a család ne perelje a média birodalmát, ezért is akarták megakadályozni hogy Harry bármit is tegyen a bulvárlapo ellen lefizették őket
2023. április 27. 19:24 #3
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
"Ki akarna a család mellé ülni azok után amik most derülnek ki"
Én inkább azt kérdezem, ki akarna egyáltalán megjelenni egy eseményen az olyannyira gyűlölt, rasszista, idegengyűlölő, elitista királyi családdal? Ja, hogy rajtuk lesz a világ szeme aznap, ami extra médiafigyelmet jelent a feltűnési viszkedegségben szenvedő kishercegnek? Akkor tuti, hogy Harry ott lesz. Na de hogy minek? Azok után, aminek elhordta a saját családját, apját, bátyját, nem tudom, hogy nem sül le a bőr a képéről... De megint csak azt tudom mondani, a rivaldafényért és pénzért mindent. Különben a következő interjúban vagy életrajzi könyvben miről írna szegény?
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok