Starity

J. K. Rowling ismét kiakasztotta a rajongóit

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2023. október 24. 11:39 #1
SzilviD
SzilviD
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 22.08.02.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 333504
Offline offline
J. K. Rowling boldogan vállalná a börtönt is, de nem fogja megváltoztatni a transznemű nézeteit.
A teljes cikkhez kattints ide!
2023. október 24. 11:44 #2
Kiwi_18
Kiwi_18
új tag
 
StátuszLive Ur Life!! :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.17.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 0
Azonosító: 234542
Offline offline
Ha ez a törvény létezne akkor az összes rasszistát is lekéne csukni meg persze mindenkit aki egy másik emberre azt mondja, hogy utálja!!!! Szörnyű ez a világ itt már nincs szólás szabadság!!!
2023. október 24. 14:43 #3
Pezzie92
Pezzie92
*Flower Power*
 
StátuszI am done adulting | Let's be mermaids
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 6567
Csatolások: 374817
Azonosító: 206112
Offline offline
Csak imádni lehet ezt a nőt. biggrin.gif Ez a törvény javaslat vagy mi fene meg egy kész vicc... ha törvény lesz ne csodálkozzon senki ha totális némaságba borul a világ.. egy rossz szót szólsz és börtön.. pffff ha a hülyeség fájna... rolleyes.gif
2023. október 24. 16:03 #4
allisonhale.
allisonhale.
detective girl.
 
Státuszto the stars who listen and the dreams that are answered.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.22.
Hozzászólás: 2579
Csatolások: 20631
Azonosító: 267416
Offline offline
Én nagyon kedvelem ezt a nőt és a továbbiakban is így lesz. Semmi rosszat nem mondott, csak a véleményét mondta el. Nem akart ezzel senkit megbántani. A vélemény nyílvánításhoz mindenkinek joga van. Lehet csak én gondolom így, de kezdenek nagyon túlzásba esni az LMBTQ és az ehhez hasonló csoportok képviselői. Ha valaki csak utal rá, hogy valami fenntartása van az ilyen közösségbe tartozó emberekkel, akkor annak rögtön a torkának ugranak. Ha azt akarják, hogy tartsák tiszteletben őket, akkor nekik pedig a másik ember véleményét kellene tiszteletben tartani. Ha ez a törvény létezne, akkor igen csak zsúfolva lennének a börtönök, hamar visszavonnák szerintem. _nevet.gif
2023. október 24. 20:00 #5
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 453
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
A falra mászok már attól, hogy állandóan ezt a szerencsétlen nőt kritizálják és piszkálják, amikor egyzserűen csak a véleményét osztja meg, nem tiszteletlen vagy gyűlölködő stílusban, hanem észérvekkel alátámasztva. Ha valaki nem bírja az álláspontját és annyira hiperérzékeny, hogy ennyitől kiborul, akkor ne kövesse a közösségi médiában. Nem kötelező. De elvileg ezek a platformok azért vannak, hogy mindenki elmondhassa a véleményét és párbeszédek alakuljanak ki. Akinek ez sok idegileg, írja a véleményét egy naplóba és törölje magát a közösségi oldalakról.
2023. október 24. 23:29 #6
ryku
ryku
 
StátuszNem érdekel a menyét a Marsról! Maga kicsoda?!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.29.
Hozzászólás: 664
Csatolások: 2
Azonosító: 192633
Offline offline
Nem fogja megváltoztatni a véleményét azért mert másoknak nem tetszik. A börtönbüntetés pedig egy vicc. Az LMBTQ közösség kezd átesni a ló túloldalára.
2023. október 27. 07:10 #7
VadAlma
VadAlma
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.11.21.
Hozzászólás: 467
Csatolások: 0
Azonosító: 273830
Offline offline
Sokbetűsék eléggé elmentek fasisztába mostanában.
2023. október 30. 21:41 #8
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Az ha egy férfi női hormonokkal tömi magát vagy levágatja a nemi szervét és melleket csináltat magának az még nem jelenti hogy nő. A falra mászok hogy férfiak női ruhába bújva a menstruációról meg terhességről osztják az észt biológiai nőknek. Nem rég láttam egy pasi/nő videóját aki elmesélte ha teljesen tisztába lett volna a következményekkel (nővé operálás) nem csináltatja meg a teljes nem átalakítást elmondta hogy nemi szervéből alakították ki a hüvelyt neki de fertőzés lépet fel így a szokásos havi egy tágítás helyet (mert az kötelező nem átalakításkor ha meg akarja tartani az új felszerelését)minden nap kell csinálnia, mert minő meglepő a szervezete ezt egy sebnek tekinti és megpróbálja begyógyítani/bezárni ezt a nyílást és ha ez megtörténik akkor egy tátongó üreg lesz benne ami meg is ölheti. A sokbetűs társaság miért nem mondja el ezeket a negatív dolgokat persze az ő szemükben teljesen normális 12 éveseket hormonokkal tömni a szülő tudta nélkül de ha egy NŐ azt mondja hogy a transz nő az nem nő (férfi) azt börtönbe kell csukni. Én nő vagyok annak is születtem minden hülyeségek végigcsináltam már amit nőként kell ha valaha arra gondoltam volna férfi akarok lenni és át operáltatom magam akkor is nő lennék biológiailag csak néhány extra felszereléssel ami nem volt az eredeti csomagolás része (nem történik meg)
1 felhasználónak tetszik: allisonhale.
2023. november 28. 11:30 #9
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Arról nem is beszélve, hogy mostanában szörnyen menő lett a "de transitioning" vagyis aki biológiai férfiként nővé operáltatta magát, hormonokat szedett stb, rájött, hogy huppsz ő mégis férfi, és most vissza akarja csinálni az egészet.
És ez létező dolog.
Elfogadó vagyok nagyon, és szeretném, hogy mindenki úgy élhesse az életét, ahogy akarja, de szélsőségek nélkül. Nem egy olyan sztorit lehetett hallani, hogy transznemű "nő" a női mosdóban várt, és erőszakolt meg nőket, és kislányokat. Ez persze a kivétel, hál Istennek a ritka eset. De sajnos megesik.
Ha valaki nő szeretne lenni, vagy férfi, hajrá, de én mindenképp alapos pszichológiai vizsgálathoz kötném, hogy az illető véletlen se bánja meg később a döntését, és ne is legyen veszélyes másokra.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok