Starity

VLC Media Player

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2008. május 09. 15:40 #1
TYÜTYI2006
TYÜTYI2006
FPS TPS Szimulátor Player
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.11.
Hozzászólás: 5800
Csatolások: 5266
Azonosító: 34400
Offline offline
Megpróbáltam az ITT ajánlott lejátszókat mostanába. A KM Player tényleg nagyon jó nem kell telepíteni, mindent le tud játszani, az már van. Aztán Gomplayer következett tegnapelõtt, meg VLC. Gomplayer sajnos Angol nyelvû (ez még kibírható), és kódeket kért VOB (MPEG2) fájlhoz. Viszont mûködne. A VLC magyar nyelvû menü, a hangereje a leghangosabb volt, és nem kért kódeket VOB-hoz, ezért ez jó lenne KM Player mellett, a Bsplayer helyett. Viszont van 1 problémája: Genius Twin Touch LuxeMate Pro Wireless billentyûzeten, és a Logitech G15 Gamer billentyûzeten, a lejátszás vezérló gombok nem mûködnek. Space billentyû Play/Pause, az jó volt. Néztem a beállításait, kezelõfelület, forróbillentyûk, és lejátszás/szünethez beállítottam azt, hogy Media Play Pause, meg a hagerõ + --t, hangnémítást is beállítottam próbaképpen késõbb, leokéztam, de nem reagál rá. Ha általános billentyûzet gombra van állítva akkor jó a lejátszás (Space), de vannak a billentyûzeteimen külön gombok hozzá. Nero Show Time, KM Player jó, Gomplayer is jó volt. Mit csináljak a VLC-vel hogy jó legyen??? reklamalo.gif reklamalo.gif cray.gif cray.gif cry.gif cry.gif
2008. május 09. 15:54 #2
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Használj MPlayert. tongue.gif biggrin.gif Én csak simán, kezelõfelület nélkül használom, csak pár bill. parancs van hozzá, amit használok (space-pause, bal-jobb--elõre-hátra pár másodperc, fel-le--elõre-hátra nagyobb tekerés, biggrin.gif v-sub kikapcs, num3-4 fényerõ, / és * hangerõ). Mindent lejátszik, codec nélkül. Ha akarod, akkor a kezelõfelületet is meg lehet oldani, van leírás.

VLC-t csak ritkán használok, tehát más nem igazán tudok mondani.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!