La usurpadora / Paula és Paulina (1998)
2008. május 09. 20:55
#1
|
|
bugeszkavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.01.16. Hozzászólás: 194 Csatolások: 171 Azonosító: 49665 offline
|
Mától újra képernyõn a Paola és Paulina, eredeti címén a La Usurpadora. Ennek alkalmából szeretnék Nektek pár fotóval kedveskedni, jópárat az egyik rajongói oldalról vettem (http://gportal.hu/telenove), köszönöm nekik ezúttal is, remélem nem bánják, hogy pár képet ide is beszúrok. Jópár kép saját szerzemény, külföldi fórumokon lehetett anno megtalálni õket.
7 felhasználónak tetszik:
TYÜTYI2006,
Lambika,
szmarianna1993,
pici3,
kriszti145,
Fan-ily6889,
lamia10
2008. május 09. 21:02
#2
|
|
bugeszkavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.01.16. Hozzászólás: 194 Csatolások: 171 Azonosító: 49665 offline
|
GYÖNYÖRÛSÉGES!!
7 felhasználónak tetszik:
TYÜTYI2006,
Lambika,
szmarianna1993,
pici3,
kriszti145,
Fan-ily6889,
lamia10
2008. május 09. 21:10
#6
|
|
bugeszkavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.01.16. Hozzászólás: 194 Csatolások: 171 Azonosító: 49665 offline
|
7 felhasználónak tetszik:
TYÜTYI2006,
Lambika,
szmarianna1993,
pici3,
kriszti145,
Fan-ily6889,
lamia10
2008. május 09. 21:20
#7
|
|
bugeszkavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.01.16. Hozzászólás: 194 Csatolások: 171 Azonosító: 49665 offline
|
Idézet(Kata159 @ 2008. May 9. - 20:06)
Látom. 
Ezeket is köszi.
Ezeket is köszi.
Kérlek
7 felhasználónak tetszik:
TYÜTYI2006,
Lambika,
szmarianna1993,
pici3,
kriszti145,
Fan-ily6889,
lamia10
2008. május 09. 21:28
#8
|
|
bugeszkavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.01.16. Hozzászólás: 194 Csatolások: 171 Azonosító: 49665 offline
|
Ezt nem lehet fokozni. A legszebb létezõ nõ a Földön.
7 felhasználónak tetszik:
TYÜTYI2006,
Lambika,
szmarianna1993,
pici3,
kriszti145,
Fan-ily6889,
lamia10
2008. május 09. 21:46
#9
|
|
bugeszkavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.01.16. Hozzászólás: 194 Csatolások: 171 Azonosító: 49665 offline
|
7 felhasználónak tetszik:
TYÜTYI2006,
Lambika,
szmarianna1993,
pici3,
kriszti145,
Fan-ily6889,
lamia10
2008. május 10. 01:45
#11
|
|
juliannemoorefanúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.11.04. Hozzászólás: 20 Csatolások: 0 Azonosító: 1014 offline
|
grandiosa
1 felhasználónak tetszik:
pici3
2008. május 10. 10:04
#12
|
|
bugeszkavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.01.16. Hozzászólás: 194 Csatolások: 171 Azonosító: 49665 offline
|
Idézet(jolly @ 2008. May 9. - 23:34)
Gaby tök mind1 mit vesz fel, milyen a haja, sminkje akkor is GYÖNYÖRÛ
Csak a sminkje...?! Ha nem jó az "alap", akkor tök mindegy, mivel kennek ki.
Az õ arca olyan karakteres, és olyanok a vonásai, hogy bármit kitud velük fejezni.
Ha nincs rajta festék, akkor egy tüneményes angyal (még Ma is, fõleg, hogy babát vár, az anyaság nap mint nap szépít rajta), ha raknak egy kis alapozót az arcára, spirált a szemére, akkor bármit kitudnak hozni belõle... lásd Paola szerepe.
7 felhasználónak tetszik:
TYÜTYI2006,
Lambika,
szmarianna1993,
pici3,
kriszti145,
Fan-ily6889,
lamia10
2008. május 30. 15:47
#16
|
|
Dina1220új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.30. Hozzászólás: 3 Csatolások: 0 Azonosító: 62321 offline
|
szijasztok én is nagyon szeretem Gabyt és a filmeit és nekem is sok képem van róla de van egy oldalam is ha gondoljátok nézétek meg http://knieszneredina.mlap.hu örülnék ha megnéznétek!
2008. augusztus 28. 11:27
#19
|
paulina martinezúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.28. Hozzászólás: 1 Csatolások: 0 Azonosító: 70223 offline
|
Idézet(bugeszka @ 2008. May 9. - 20:02)
GYÖNYÖRÛSÉGES!!
=gaby spanicszerintem is
2008. augusztus 30. 20:41
#20
|
|
gabcsa24visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.27. Hozzászólás: 201 Csatolások: 4356 Azonosító: 64815 offline
|
Idézet(bugeszka @ 2008. May 10. - 09:04)
Csak a sminkje...?! Ha nem jó az "alap", akkor tök mindegy, mivel kennek ki.
Az õ arca olyan karakteres, és olyanok a vonásai, hogy bármit kitud velük fejezni.
Ha nincs rajta festék, akkor egy tüneményes angyal (még Ma is, fõleg, hogy babát vár, az anyaság nap mint nap szépít rajta), ha raknak egy kis alapozót az arcára, spirált a szemére, akkor bármit kitudnak hozni belõle... lásd Paola szerepe.
Az õ arca olyan karakteres, és olyanok a vonásai, hogy bármit kitud velük fejezni.
Ha nincs rajta festék, akkor egy tüneményes angyal (még Ma is, fõleg, hogy babát vár, az anyaság nap mint nap szépít rajta), ha raknak egy kis alapozót az arcára, spirált a szemére, akkor bármit kitudnak hozni belõle... lásd Paola szerepe.
Szerintem is igazad van nagyon karakteres arca van Gabynak és szép is nagyon.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline




