Starity

Kaley Cuoco majdnem "megfojtott" egy nőt, aki beszólt a gyereknevelési stílusára

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2024. január 10. 19:44 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
A színésznő egyáltalán nem tűri, ha beszólnak neki a gyerekével kapcsolatban.
A teljes cikkhez kattints ide!
2024. január 10. 20:45 #2
Pezzie92
Pezzie92
*Flower Power*
 
StátuszI am done adulting | Let's be mermaids
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 6888
Csatolások: 403744
Azonosító: 206112
Offline offline
Mindkét oldal érthető számomra.
Ha nekem kéne órákig egy bömbölő baba közelében lennem egy repülőn, engem is nagyon irritálna a dolog, ahogyan rengeteg más embert is. Hagyd otthon a pároddal a gyereket ha túl pici...
Másrészről az a nő egy tahó bunkónak hangzik, szóval Kaley reakcióját is értem.
Hozzátenném csak azért mert az előtte ülő utasnak nem tetszett a hangterápiás készülék hangja, még nem kellett volna lekapcsolni. Nem volt kötelező, a helyében nem kapcsoltam volna le.
2024. január 11. 06:48 #3
VadAlma
VadAlma
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.11.21.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 273830
Offline offline
Ha Kaley Cockoo ennyire hisztis, utaztassa a pereputtyot magángépen. Igazi C-típusú taplóság rákényszeríteni a zajaidat a környezetedre, legyen az csecsemővisítás vagy porszívózúgás. És aztán még neked áll feljebb.
2024. január 14. 16:23 #4
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2073
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Meg tudom érteni az utast egyik lehetőség se jó vagy egy síró gyerek vagy egy beképzelt utas zeneválasztása. A kisbabáknak a nyomáskülönbség miatt fáj a fülük amit rosszul viselnek de nem hinném hogy a fehérzaj gépe rögtön kiüti a gyereket és varázsütésre csendben lesz mert megszűnik a fájdalom . Ezernyi dologgal el lehet foglalni a gyereket már ha akarod úgy tervezni a repülést hogy alvásidőre essen vagy a fájdalom ellen ajánlot a cumi mert a fülfájást csillapítja, legrosszabb esetben ibuprofen. De nem akkor neki kellett volna foglalkoznia a saját gyerekével inkább egy gépre bizta a feladatott felidegesítve egy repülönyi embert mert képtelen anyaként viselkedni
2024. február 05. 02:54 #5
CydoniaOnThe Mars
CydoniaOnThe Mars
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.06.02.
Hozzászólás: 291
Csatolások: 0
Azonosító: 277863
Offline offline
Gyerekmentesként én meg az ilyen momzillákat tudnám megfojtani. Felháborító, hogy más ordító kölykét kell hallgatni a többi utasnak, aki keményen fizetett a jegyért. Menjen a hülyéje magánrepülővel. az egyik leggazdagabb sorozatszínésznő. hülye k...va
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok