UEFA Euro 2008
2008. június 29. 19:44
#262
Idézet(elba @ 2008. June 29. - 19:37)
A spanyol drukkerek figyelmébe ajánlanám, a játékvezetõ OLASZ! 
Két szó: fair play...
De egyébként csendben megjegyzem, portugál drukker vagyok, és mi eddig mindig zizi bírókat kaptunk....
VIVA ESPANA!!!
2008. június 29. 22:39
#268
|
|
RaymondKristen Bell Addict |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 06.01.18. Hozzászólás: 3464 Csatolások: 13704 Azonosító: 12203 offline
|
Idézet(maresz @ 2008. June 29. - 14:21)
Pár óra és újra ezeket a képeket lehet látni 12 év elteltével...
csak Ballack és Lehmann kivitelben

Én nem látok ilyen képeket...itt valami spanyolok örömködnek. Talán rossz csatornát nézek?
2008. június 29. 22:53
#271
Idézet(zilinda @ 2008. June 29. - 22:45)
engem azóta nem érdekel mióta kiestek a portugálok, de õszintén megmondom nem gondoltam volna, hogy a spanyolok fognak nyeri dehát ez van
szép volt!!
Láttam, te is PORTUGÁL drukker vagy/volotál, én is az vagyok, és leszek mindig is, de azóta, h kiestek, engem csak az hajtott h a németeket verje el valaki, de nagyon!!!!
És most megtörtént! I'm happy!!!!
VIVA ESPANA!
Szép volt SPANYOLOK!!!!!
2008. június 29. 23:50
#272
2008. június 29. 23:56
#273
Idézet(dark_angel @ 2008. June 29. - 23:50)
höhö
Én a portugál himnuszt tudom, már vagy 1000x elküldték....
2008. június 30. 10:57
#275
|
|
zilindaStarity realist |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.01.03. Hozzászólás: 3966 Csatolások: 22042 Azonosító: 48314 offline
|
Idézet(Chyntya @ 2008. June 29. - 22:53)
Láttam, te is PORTUGÁL drukker vagy/volotál, én is az vagyok, és leszek mindig is, de azóta, h kiestek, engem csak az hajtott h a németeket verje el valaki, de nagyon!!!!
És most megtörtént! I'm happy!!!!
VIVA ESPANA!
Szép volt SPANYOLOK!!!!!
És most megtörtént! I'm happy!!!!
VIVA ESPANA!
Szép volt SPANYOLOK!!!!!
igen!
2008. június 30. 23:20
#278
Idézet(pool26 @ 2008. June 30. - 10:48)
VIVA ESPANA !!!
TORRES GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!!
TORRES GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!!
Jók nagyon a képek!!!!!!!!!!!!
2008. július 01. 13:06
#279
Idézet(Iza1 @ 2008. June 30. - 13:40)
Végre 46 év után ismét EB bajnokok a spanyolok. És ez így van rendjén.
VIVA ESPANA
VIVA ESPANA
44 év után
Szép volt Spanyolország, szép volt Fernando!
2008. július 01. 13:55
#280
|
|
RaymondKristen Bell Addict |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 06.01.18. Hozzászólás: 3464 Csatolások: 13704 Azonosító: 12203 offline
|
Látom sokan biztosra akartak menni a szavazással, ezért megvárták az EB végét. A döntõ elõtt 40-en sem szavaztak a spanyolokra, most meg már 50-en. 
(A ruszkikra az a 2 szavazat meg azután jött, hogy kiestek
)
(A ruszkikra az a 2 szavazat meg azután jött, hogy kiestek
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:

