Jessica Biel - Tight Jeans ass shoot
2008. június 25. 18:02
#2
|
|
fafa008♥Justin,Went,Chad fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.12. Hozzászólás: 3174 Csatolások: 3140 Azonosító: 36809 offline
|
Ez lenne Justin Timberlake bnõje.??
pff.. nem nagy szám ez a csaj..láttam már nála szebbet is...csak akko szép amikor ugy megtudják csinálni...pl. fotózásokon meg minden...ha õk engem is megcsinálnának én is csodaszép lennék...
2008. június 25. 18:06
#3
|
|
zilindaStarity realist |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.01.03. Hozzászólás: 3966 Csatolások: 22042 Azonosító: 48314 offline
|
Idézet(fafa008 @ 2008. June 25. - 18:02)
Ez lenne Justin Timberlake bnõje.??
pff.. nem nagy szám ez a csaj..láttam már nála szebbet is...csak akko szép amikor ugy megtudják csinálni...pl. fotózásokon meg minden...ha õk engem is megcsinálnának én is csodaszép lennék...

nem csak a külsõ számit!az a fontos, hogy szeressék egymást!meg Jessica sztem nem olyan rossz csaj, sokan irigyelik sztem...
2008. június 25. 18:15
#4
|
|
suzy182♥sweetkisses♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.06.04. Hozzászólás: 6765 Csatolások: 13320 Azonosító: 31521 offline
|
Idézet(fafa008 @ 2008. June 25. - 17:02)
Ez lenne Justin Timberlake bnõje.??
pff.. nem nagy szám ez a csaj..láttam már nála szebbet is...csak akko szép amikor ugy megtudják csinálni...pl. fotózásokon meg minden...ha õk engem is megcsinálnának én is csodaszép lennék...

Hát én szívesen cserélnék vele..szerintem nagyon szép.
2008. június 25. 21:26
#5
|
|
Jessy♥F1♥ addict |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.23. Hozzászólás: 3076 Csatolások: 15340 Azonosító: 37540 offline
|
Idézet(fafa008 @ 2008. June 25. - 17:02)
Ez lenne Justin Timberlake bnõje.??
pff.. nem nagy szám ez a csaj..láttam már nála szebbet is...csak akko szép amikor ugy megtudják csinálni...pl. fotózásokon meg minden...ha õk engem is megcsinálnának én is csodaszép lennék...

szerintem nem viccbõl választották meg a világ legszebb nõjének és több tucat más ilyen típusú listán végzett elõkelõ helyen
2008. június 26. 09:27
#6
|
|
fafa008♥Justin,Went,Chad fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.12. Hozzászólás: 3174 Csatolások: 3140 Azonosító: 36809 offline
|
Idézet(zilinda @ 2008. June 25. - 17:06)
nem csak a külsõ számit!az a fontos, hogy szeressék egymást!meg Jessica sztem nem olyan rossz csaj, sokan irigyelik sztem...
Jó az igaz...de én ezt nem csak a külsõre értettem! Hanem hogy olyan jelentkéktelennek tûnik a képeken...szal értitek?(De lehet h csak nekem)
(Amugy én is cserélnék szivesen Jessica-val, de Justin miatt--> és nem mondtam h Jessica ronda egy szóval se)
2008. június 26. 11:43
#7
|
|
zilindaStarity realist |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.01.03. Hozzászólás: 3966 Csatolások: 22042 Azonosító: 48314 offline
|
Idézet(fafa008 @ 2008. June 26. - 09:27)
Jó az igaz...de én ezt nem csak a külsõre értettem! Hanem hogy olyan jelentkéktelennek tûnik a képeken...szal értitek?(De lehet h csak nekem)
Cameronnal sokkal aranyosabbak voltak sztem. De ez csak az én véleményem és mint látom senki nem ért velem egyet szóval akko bocsánat nem szóltam...
(Amugy én is cserélnék szivesen Jessica-val, de Justin miatt--> és nem mondtam h Jessica ronda egy szóval se)
(Amugy én is cserélnék szivesen Jessica-val, de Justin miatt--> és nem mondtam h Jessica ronda egy szóval se)
csak céloztál rá, hogy nem szép, értelek én
2008. június 27. 09:37
#8
|
|
fafa008♥Justin,Went,Chad fan♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.12. Hozzászólás: 3174 Csatolások: 3140 Azonosító: 36809 offline
|
Idézet(zilinda @ 2008. June 26. - 10:43)
csak céloztál rá, hogy nem szép, értelek én
persze mindenkinek más a véleménye, te ezt gondolod és kész 
Igen, pontosan én csak leírtam a véleményem mert hát ide azt kell nem?
2008. július 03. 16:40
#10
|
|
SaS91 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.06. Hozzászólás: 821 Csatolások: 828 Azonosító: 36371 offline
|
Idézet(fafa008 @ 2008. June 27. - 08:37)
Igen, pontosan én csak leírtam a véleményem mert hát ide azt kell nem?
És én nem azt akartam ezzel mondani h nem szép, hanem azt h ezeken a candid fotókon teljesen máshogy néz ki mint mondjuk a photoshoots-okon.Hát igen benne van a pakliba h nem értenek velem egyet sokan, de ez van
Mindenkinek más a véleménye és bocsi ha valaki nem így gondolta volna ám most ne hogy azt higyétek h utálom Jesse-t, mert nem így van. 
Bezzeg én a szabad véleménykinyilvánításomra egybõl figyelmeztetést kaptam Jennifer Garner-nél....
Amúgy én meg Justint nem csipázom.....szóval mindegy!
Ja amúgy köszi Jesse-t
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


1 felhasználónak tetszik:
offline
