Idézet(Leo @ 2010. January 9. - 16:14)
Picit fel van nagyítva, de basszus!!
Ez tök úgy néz ki, mintha valaki sima Paintben rajzolta volna
|
|
dijjanight elf™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.20. Hozzászólás: 2384 Csatolások: 5685 Azonosító: 58643 offline
|
|
|
Seherezade1050Straw Hat Pirate |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.28. Hozzászólás: 26818 Csatolások: 137018 Azonosító: 170292 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
Éowyn
|
|
Im a SlaveForBritneyʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.09.27. Hozzászólás: 4352 Csatolások: 409 Azonosító: 186761 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
Éowyn
1 felhasználónak tetszik:
Im a SlaveForBritney
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Félig kopasz lett vagy átverés?
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.