Starity

Fényképezõgépek.

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2008. augusztus 10. 12:52 #1
Sunset Lover
Sunset Lover
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.02.
Hozzászólás: 3166
Csatolások: 1382
Azonosító: 17566
Offline offline
Bocsi, hogy megnyitottam a topicot de kellene egy kis segítség.
Kaptam két gépet, valamikor a 70-s években vette nagyfater, Kanadában. Fogalmam sincs, hogy hogy mûködhetnek, belenéztem de nem jöttem rá a logikájára. Vagy az is lehet, hogy olyan egyszer használatos gépek.

Szóval ha valaki tud segítsen, hogy megéri e velük foglalkozni, lehet e egyáltalán hozzájuk kapni bármit is vagy el lehet e adni?

Típusok:
Brownie SIX-20 Camera Model D (elvileg Kodak)
a másik:
Keystone 125

az egyikrõl találtam infót: http://www.browniecamera.nl/brownie_six_20...ort_version.htm
2008. augusztus 10. 12:55 #2
zilinda
zilinda
Starity realist
 
StátuszI will give to you the love you seek and more... (8)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.03.
Hozzászólás: 3966
Csatolások: 22042
Azonosító: 48314
Offline offline
Idézet(Sunset Lover @ 2008. August 10. - 12:52)
Bocsi, hogy megnyitottam a topicot de kellene egy kis segítség.
Kaptam két gépet, valamikor a 70-s években vette nagyfater, Kanadában. Fogalmam sincs, hogy hogy mûködhetnek, belenéztem de nem jöttem rá a logikájára. Vagy az is lehet, hogy olyan egyszer használatos gépek.

Szóval ha valaki tud segítsen, hogy megéri e velük foglalkozni, lehet e egyáltalán hozzájuk kapni bármit is vagy el lehet e adni?

Típusok:
Brownie SIX-20 Camera Model D (elvileg Kodak)
a másik:
Keystone 125

az egyikrõl találtam infót: http://www.browniecamera.nl/brownie_six_20...ort_version.htm

beviszed egy fotoüzletbe és ott megmondják, hogy mit tud, hogy kell használni stb..
nekünk is van egy csomó ilyen régi gép, van amelyik még mûködik is és nagyon jó képet csinál!(a miénk valamivel ujabb!)
és vannak gyûjtõk akik ilyeneket is gyûjtenek, és lehet ogy jó áron eltudod õket adni!
én csak ezt tudom tanácsolni smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!