Starity

Közösségi oldalak

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2008. augusztus 13. 22:55 #21
zoomify
zoomify
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.04.19.
Hozzászólás: 1799
Csatolások: 46
Azonosító: 5440
Offline offline
Régen a titkosszolgák vezették a nyilvántartásokat, most megteszik helyettük smileeee.gif
Amúgy álnéven jó benézni ettõl függetlenül biggrin.gif , de hogy kiteregessem a magánéletem részleteit bárkinek, valahogy nem vonz annyira

Mindenki felteheti a kérdést magának: ha megszólít egy idegen, és azt kérdi ki a barátnõd, anyád, apád, testvéred, mit csinál, hova jár, és nem találod tolakodónak, akkor csak bátran, ellenkez esetben el lehet filózni, hogy jó helyen van-e a neten minden. Hát nem is tudom blink.gif fõleg annak tudatában, hogy ezeket az adatokat folyamatosan figyelik, lementik az utókornak cool.gif

na mind1, összeesküvés elmélet OFF
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2008. augusztus 13. 23:16 #22
Balu
Balu
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.12.
Hozzászólás: 871
Csatolások: 628
Azonosító: 211
Offline offline
IWIW
Félévente egyszer unalomûzésként "keresek" csajokat.
Ha vki bejelöl akkor kapok emailt, fölmegyek, visszaigazolom (vagy nem) oszt szia.
Másra nem használom.
2008. augusztus 13. 23:17 #23
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
Idézet(zoomify @ 2008. August 13. - 21:55)
Régen a titkosszolgák vezették a nyilvántartásokat, most megteszik helyettük smileeee.gif
Amúgy álnéven jó benézni ettõl függetlenül  biggrin.gif , de hogy kiteregessem a magánéletem részleteit bárkinek, valahogy nem vonz annyira

Mindenki felteheti a kérdést magának: ha megszólít egy idegen, és azt kérdi ki a barátnõd, anyád, apád, testvéred, mit csinál, hova jár, és nem találod tolakodónak, akkor csak bátran, ellenkez esetben el lehet filózni, hogy jó helyen van-e a neten minden. Hát nem is tudom  blink.gif fõleg annak tudatában, hogy ezeket az adatokat folyamatosan figyelik, lementik az utókornak  cool.gif

na mind1, összeesküvés elmélet OFF

Nem kötelezõ minden adatot megadni,esetleg lehet olyan funkciót kérni,hogy csak az ismerõseid lássák,de osztom a véleményed.
Egyébként,ha az összeesküvés-elméleteknél járunk sztem így is figyelnek és lementik az adatainkat,ahogy azt Scully is megmondta anno egy "ikszakták" részben biggrin.gif

Ja és másik problémám,hogy a kapcsolathiányos tinédzserek(elnézést a kivételektõl) itt próbálják kiélni magukat kommenteléssel,faliújságra felismerhetetlen magyarnak vélhetõ írással stb.És a kedvencem:puszcsy,de ez nagyon off bocsi.
P.s.:májvipes vagyok,heti egyszer nézem meg,hogy töröljem a körleveleket...
2008. augusztus 14. 00:35 #24
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
Iwiw, Myvip, Myspace...
A Myvip-n talán 2 éve jártam.
Az Iwiw, eleinte naponta, aztán hetente, most kb. 3-4 havonta.
Kedvenc a Myspace. Még anno a nyelvgyakorlás miatt regeltem, hátha találok külföldi levelezõpartnereket, közben annyira megtetszett, hogy ott ragadtam. cool.gif
2008. augusztus 14. 00:40 #25
Klau0604
Klau0604
 
Státuszelegem van...nem kell sem a szavazod,sem pedig,hogy barátnak jelölj,értem?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.14.
Hozzászólás: 992
Csatolások: 106
Azonosító: 66181
Offline offline
az összes... kivéve facebook (azt se tudom mi az) meg a myspace (de, csak mert lusta vagyok regisztrálni, de ha ennyien dícsérik akkor csinálok egyet)
barátikörrõl egyszer letöröltem magam aztán barátnõm küldött meghívót és visszamentem, de minek? myvip hááát azt se tudom, hogy annak mi a lényege és hetente kb egyszer ha megnézem... iwiw az jó szerintem, mert az a legnépszerûbb és ott mindenki fennt van, régi osztálytársakkal is beszélhettem, meg minden, de mondjuk az üzenõfal "megjelölése" nagyon idegesít, egy csomó nõnemû ismerõsöm folyton ott "cuncizza" a pasiját... hihetetlen, mekkora ****-ák, de azért szórakoztató a sok hülyeségük wink.gif biggrin.gif
2008. augusztus 14. 09:16 #26
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(zoomify @ 2008. August 13. - 22:55)
Régen a titkosszolgák vezették a nyilvántartásokat, most megteszik helyettük smileeee.gif
Amúgy álnéven jó benézni ettõl függetlenül  biggrin.gif , de hogy kiteregessem a magánéletem részleteit bárkinek, valahogy nem vonz annyira

Mindenki felteheti a kérdést magának: ha megszólít egy idegen, és azt kérdi ki a barátnõd, anyád, apád, testvéred, mit csinál, hova jár, és nem találod tolakodónak, akkor csak bátran, ellenkez esetben el lehet filózni, hogy jó helyen van-e a neten minden. Hát nem is tudom  blink.gif fõleg annak tudatában, hogy ezeket az adatokat folyamatosan figyelik, lementik az utókornak  cool.gif

na mind1, összeesküvés elmélet OFF

Azért ez túlzás, én például csak néhány dolgot adok meg, illetve érdeklõdési körrõl írok valamennyit. Belõlem aztán nem szednek ki ennél többet! cool.gif _nevet.gif
2009. július 22. 07:27 #27
- törölt felhasználó -    
Hát én több oldalra is regelve voltam, mint iwiw, myvip, barátikör, netlog, network, myspace, de mára már csak az iwiw maradt, többi helyrõl töröltem a regisztrációmat.
2009. július 22. 13:19 #28
bajer
bajer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.25.
Hozzászólás: 7390
Csatolások: 46079
Azonosító: 61874
Offline offline
Facebook heart.gif & MySpace
2009. július 22. 16:11 #29
- törölt felhasználó -    
Én a felsoroltak közül minden fent vagyok (elméletileg, ha párról még nem vágtak ki).
Iwiw-et nézem rendszeresen, olyan hetente/kéthetente a myspace-t, hi5, barátikör és myvip szerintem sz@r, ezeke kb évente/félévente egyszer fölnézek, aztán csókolom. Facebook-om van már egy ideje, de az most valahogy nem érdekel, aki bejelöl azt visszajelölgetem, de semmi különös.
A listából a myspace-re szavazok, az úgy tûrhetõ is.
2009. július 22. 16:28 #30
- törölt felhasználó -    
én csak myspace-n és facebook-on vagyok fenn. ezeket rendszeresen nézem. az összes többirõl töröltettem magam.
illetve myviprõl nem, mert generáltak egy új jelszót olyan 2 hónapja, amit azóta sem kaptam meg, de mikor kérek egy újat, akkor nem engedi... úgy hogy érdekes a rendszer megoldása...
szeintem a myspace a legjobb! smileeee.gif
2009. július 24. 04:48 #31
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
A Facebook egész jó, az utóbbi hónapokban többet nézegettem, de még így sem ér a MySpace közelébe, legalábbis az én szememben. Ok, gyorsabban betölt, de én tudok néhány másodperccel tovább várni. smileeee.gif
Az iWiW meg olyan, egyszerû... Nincs vele baj, de nézhetne ki jobban is. De legalább jó nagy képeket lehet találni. biggrin.gif
2009. július 24. 13:19 #32
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Ilyen reklámmal biztos lehet növelni egy közösségi oldal látogatottságát. biggrin.gif
2009. július 24. 13:39 #33
kosTa
kosTa
kosTa
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.17.
Hozzászólás: 2564
Csatolások: 10707
Azonosító: 34900
Offline offline
myvip es facebook smileeee.gif
2009. szeptember 16. 09:30 #34
- törölt felhasználó -    
Én fennvagyok MySpace-en, IWIW-en, MyVip-en, Barátikörön, Fokk.hu-n, Netlogon, Network-ön, Donnán, és HI5-ön is.
2011. november 30. 10:58 #35
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
A régi szép idők, mikor még a Facebookról azt sem tudták, hogy eszik-e vagy isszák... rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: dreamgirl, joe_r, Claudiia
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!