Majd lesz olyan is hogy hányféle címet használtok, most a legkedvesebb a lényeges.
E-mail címek
2008. augusztus 13. 16:20
#2
van, de törlöm: citro, free
van, és marad: gmail
van, és ezt fogom használni: IndaMail
van, és marad: gmail
van, és ezt fogom használni: IndaMail
2008. augusztus 13. 18:37
#6
Idézet(Balu @ 2008. August 13. - 18:12)
Fõ a gmail.
+1
2008. augusztus 13. 18:42
#7
|
|
TYÜTYI2006FPS TPS Szimulátor Player |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.07.11. Hozzászólás: 5800 Csatolások: 5266 Azonosító: 34400 offline
|
Citromailt használom legtöbbet, meg a freemailt.
2008. augusztus 13. 19:18
#8
|
|
ViCCAP-tain |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 04.10.07. Hozzászólás: 5588 Csatolások: 96 Azonosító: 11 offline
|
Én azt figyeltem meg, hogy a 24-30 éves egyetemista vagy fõsulis lányok nagyon nagy részben yahoot használnak. Ugyanezen csoport fiú tagjai javarészt gmailt. 45 év felett a netezõk java nemtõl függetlenül freemailt használ. Persze ez nem egy közvéleménykutatás eredménye, hanem akikkel találkoztam/beszéltem.
2008. augusztus 13. 19:28
#9
4 éve van freemail-em, nem volt vele soha semmi bajom. Kb. 2 hónapja csináltam gmailt, és az jobb mert kiszûri a spameket. Úgyhogy szinte mindig csak azt használom már. A freemailessel regisztrálgatok oldalakra, aztán arra mehetnek a hírlevelek
2008. augusztus 14. 00:46
#14
|
|
Klau0604 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.07.14. Hozzászólás: 992 Csatolások: 106 Azonosító: 66181 offline
|
van citromail és freemail, de mindkettõnek elfelejtettem a jelszavát
vipmail-em is van, de azt már nem használom ezért váltottam indamail-re és szerintem jó, igaz egy héten kb egyszer ha megnézem... ha regisztrálok valamilyen oldalon mindig a hotmail-címem adom meg, mert msn-re minden nap belépek és ha a hotmail-re jön valami azonnal kiírja... szóval hotmail-re szavazok, kár, hogy nincs a lehetõségek közt...
2008. augusztus 14. 13:14
#15
|
Sunset Lover |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.02. Hozzászólás: 3166 Csatolások: 1382 Azonosító: 17566 offline
|
Van freemail-es, van citromail-es, van hotmail-es meg a musicforever-ös.
A freemail volt a legelsõ, de ez a legrosszabb is, nagyon gyatra a spam szûrõje, vagy lehet, hogy csak én vagyok lusta beállítani.
A citromail nagyon tetszik, semmi bajom vele
A hotmail-est anno az msn miatt csináltam, de használom a paypal regemhez is.
A musicforever-ös van belõve outlook-ba így szinte mindenhez azt használom
A freemail volt a legelsõ, de ez a legrosszabb is, nagyon gyatra a spam szûrõje, vagy lehet, hogy csak én vagyok lusta beállítani.
A citromail nagyon tetszik, semmi bajom vele
A hotmail-est anno az msn miatt csináltam, de használom a paypal regemhez is.
A musicforever-ös van belõve outlook-ba így szinte mindenhez azt használom
2008. augusztus 14. 23:20
#16
|
|
thomasfoxvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.11.04. Hozzászólás: 280 Csatolások: 5 Azonosító: 19681 offline
|
Az a baj,hogy tényleg sok ingyenes"szolgáltató" szolgáltatását használom freemailból is van vagy kettõ.
Ezért azt is húztam be.
De pont ezért keresek vmi külföldi,ingyenes,gyors,nem kell nagy tárhelyü,egyszerü,semmi flash semmi java-s szolgáltatót.
Semi meghívó,semmi emilcim reggelése..
S akkor ezeket jobbára törölhetném is...
Ha vkinek van vmi ötlete
Ezért azt is húztam be.
De pont ezért keresek vmi külföldi,ingyenes,gyors,nem kell nagy tárhelyü,egyszerü,semmi flash semmi java-s szolgáltatót.
Semi meghívó,semmi emilcim reggelése..
S akkor ezeket jobbára törölhetném is...
Ha vkinek van vmi ötlete
2008. augusztus 14. 23:26
#17
Nekem volt pasim mutatta a yahoo-t, az nagyon bejött, szeretem nagyon + van 3 citromailem
Volt egy freemailem is, de szerintem elég gagyi, nekem nem jön be...
Volt egy freemailem is, de szerintem elég gagyi, nekem nem jön be...
2008. augusztus 19. 21:21
#18
|
|
RoseAnnϟ Death Eater ϟ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.06.28. Hozzászólás: 5216 Csatolások: 18506 Azonosító: 16930 offline
|
Én a freemailt szeretem a legjobban, de lehet, hogy csak azért mert már megszoktam. De van citromailem, hotmailem, meg egy csomó mindenféle címek, de már jó rég óta nem néztem õket. : )
2008. augusztus 21. 22:16
#20
|
|
Enchanted Huntercomfortably numb |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.12. Hozzászólás: 1348 Csatolások: 1245 Azonosító: 221 offline
|
Hotmail és 2 gmail - gmail nekem pont jó.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:


