Star Trek XI (2009)
2009. május 12. 09:45
#21
|
|
boocherhix |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.04.12. Hozzászólás: 878 Csatolások: 1749 Azonosító: 5276 offline
|
Aw.
2009. május 12. 10:30
#23
|
|
whitequeen73új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.21. Hozzászólás: 14 Csatolások: 0 Azonosító: 64328 offline
|
Idézet(Horgi @ 2009. May 12. - 10:10)
Sajnálom hogy Jennifer Morrison csak ilyen kis szerepet kapott.... 
De nagyon jó volt benne... végigsírtam :')
Köszönöm a képe(ke)t!
2010. január 12. 21:37
#29
|
|
Tomcat12új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.30. Hozzászólás: 11 Csatolások: 0 Azonosító: 113593 offline
|
Jól õsze hozták ezt a filmet is. igaz kicsit modernre sikerült az eredeti sorozathoz képest, de attól függetlenül nem csalódtam benne.
1 felhasználónak tetszik:
Marina Salvatore
2010. január 12. 23:42
#30
|
|
Sxsyewvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.27. Hozzászólás: 252 Csatolások: 1819 Azonosító: 37890 offline
|
Nem is tudom hogy hogy mondjam de ez a film egy kicsit kiborított.
Láttam az összes sorozatot
és filmet is de ez nálam végkép kiborította a bilit. Nekem a történet nagyon nem tetszik.
Azzal hogy a végén kinyírják Nero-t attól még õ nyert. Változtatott az idõvonalon és nem is keveset. Kinyírta Kirk apját, egy rakás föderációs hajót és hazavágta az egész Vulkánt. Szerintem elég szép teljesítmény. Néhány ismerõs jött nekem az alternatív idõvonal maszlaggal is de nem fogadom el a dolgot. A változás megtörtént. Leradírozták az eddigi történetet és ezzel új kezdõdik. A sorozatokban és a filmekben is ha történt idõutazás azt mindig helyrerázták valahogy és ment tovább az eredeti idõvonal. A végén helyre kellett volna hozni a dolgokat. Jó jó, Kirk lett a kapitány, megkapta a hajót és elment ahol még nem járt senki, de a Vulkánnak akkor is kampec és ez nagy változás.
A végén miszlikbe lövik szerencsétlen Nero hajóját amit úgyis elnyel a lyuk. Egy Klingon konzervnyitóval szedte volna szét az egészet apró darabokra de teljesen értelmetlennek tartottam ezt egy föderációs hajótól.
Spock mi a frászért nem záratja fogdába Kirköt? Fogja és kirakja egy bolygón, ráadásul nem is az állomásra. Logika a köbön.
Spock és Uhura együtt. Na ne már.
A transzporter baromi gyors, ráadásul olyan mint a DS9-ban a kardasziai transzporter csak kékben.
A végén amikor berobog az Enterprise és gyorsan kilövi Nero torpedóit tisztára olyan mintha disruptorral lõnének.
Na jó, abba hagyom a fejtegetést mert csak jobban felhúzom magam rajta.
De azért találtam benne pozitívumokat is. Ott van Leonard Nimoy. Ha felrakja a hosszú füleket és veszi õt egy kamera már nagy sikere van.
Karl Urban McCoyként nagyon jó volt.
Láttam az összes sorozatot
Azzal hogy a végén kinyírják Nero-t attól még õ nyert. Változtatott az idõvonalon és nem is keveset. Kinyírta Kirk apját, egy rakás föderációs hajót és hazavágta az egész Vulkánt. Szerintem elég szép teljesítmény. Néhány ismerõs jött nekem az alternatív idõvonal maszlaggal is de nem fogadom el a dolgot. A változás megtörtént. Leradírozták az eddigi történetet és ezzel új kezdõdik. A sorozatokban és a filmekben is ha történt idõutazás azt mindig helyrerázták valahogy és ment tovább az eredeti idõvonal. A végén helyre kellett volna hozni a dolgokat. Jó jó, Kirk lett a kapitány, megkapta a hajót és elment ahol még nem járt senki, de a Vulkánnak akkor is kampec és ez nagy változás.
A végén miszlikbe lövik szerencsétlen Nero hajóját amit úgyis elnyel a lyuk. Egy Klingon konzervnyitóval szedte volna szét az egészet apró darabokra de teljesen értelmetlennek tartottam ezt egy föderációs hajótól.
Spock mi a frászért nem záratja fogdába Kirköt? Fogja és kirakja egy bolygón, ráadásul nem is az állomásra. Logika a köbön.
Spock és Uhura együtt. Na ne már.
A transzporter baromi gyors, ráadásul olyan mint a DS9-ban a kardasziai transzporter csak kékben.
A végén amikor berobog az Enterprise és gyorsan kilövi Nero torpedóit tisztára olyan mintha disruptorral lõnének.
Na jó, abba hagyom a fejtegetést mert csak jobban felhúzom magam rajta.
De azért találtam benne pozitívumokat is. Ott van Leonard Nimoy. Ha felrakja a hosszú füleket és veszi õt egy kamera már nagy sikere van.
1 felhasználónak tetszik:
TYÜTYI2006
2010. január 13. 08:42
#31
Én is láttam a sorozatokat, filmeket és nekem mégis tetszik. A legjobb az összes Star Trek közül. Bár sokat dob rajta, hogy kicsit Trek Wars lett belõle, de így két nagyon jó dolgot gyúrtak össze, hogy valami nagyon király legyen belõle.
Te vesztesz azon, ha ilyen bagatell dolgokon nem tudsz felülemelkedni...
"Spock és Uhura együtt. Na ne már"
Nem tudom mennyire figyelted a sorozatot, de Uhura mindig is ki akarta hozni Spockból az érzelmeket. Na most sikerült neki...
Te vesztesz azon, ha ilyen bagatell dolgokon nem tudsz felülemelkedni...
"Spock és Uhura együtt. Na ne már"
Nem tudom mennyire figyelted a sorozatot, de Uhura mindig is ki akarta hozni Spockból az érzelmeket. Na most sikerült neki...
2010. január 31. 20:44
#36
|
|
boocherhix |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.04.12. Hozzászólás: 878 Csatolások: 1749 Azonosító: 5276 offline
|
NICE! Those are great promos!
2010. február 02. 19:44
#37
|
|
Alexa555visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.08.27. Hozzászólás: 167 Csatolások: 98 Azonosító: 8551 offline
|
Életem legjobb moziélménye volt. 




ZQ
1 felhasználónak tetszik:
Marina Salvatore
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline







