Starity

Beverly Hills 90210 (1990-2000)

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. június 10. 17:25 #61
- törölt felhasználó -    
Wááá köszi a sok képet w00t.gif Teljesen nosztalgikus hangulatba kerültem tőlük. Jó néha belenézni a 90-es évek ikonikus sorozataiba. A Beverly Hillst én kb. odáig néztem folyton, míg benne volt Brenda. A későbbi évadokból csak 1-1 részt láttam, bár nem mondanám, hogy nem tetszettek ezek, csak az emberbe van ilyen "dac", hogy csak addig érdekes, míg a kedvenc szereplő játszik benne. Ezt a korszakomat mára kinőttem, de akkor még elég volt ennyi, hogy abbahagyjak egy jó sorit. Aztán nem kizárt, hogy egyszer nekiülök és az összes évadot lepörgetem laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Brittany
2015. június 11. 09:17 #62
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™

Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Idézet (Glorita @ 2015.06.10. 17:25)
Wááá köszi a sok képet w00t.gif Teljesen nosztalgikus hangulatba kerültem tőlük. Jó néha belenézni a 90-es évek ikonikus sorozataiba. A Beverly Hillst én kb. odáig néztem folyton, míg benne volt Brenda. A későbbi évadokból csak 1-1 részt láttam, bár nem mondanám, hogy nem tetszettek ezek, csak az emberbe van ilyen "dac", hogy csak addig érdekes, míg a kedvenc szereplő játszik benne. Ezt a korszakomat mára kinőttem, de akkor még elég volt ennyi, hogy abbahagyjak egy jó sorit. Aztán nem kizárt, hogy egyszer nekiülök és az összes évadot lepörgetem laugh.gif

Szerintem megéri. Nekem a 8. évad vége votl a nagy csalódás, de mivel a sorozattal együtt nőttem fel én úgy dötnöttem, hogy maradok nézőnek. Az első négy évad felülmúlhatatlan. Az ötödik és a hetedik még nagyon nagy kedvenc. Szerintem megéri végignézni. Én is most ültem neki. Nagyon szeretem. beer.gif
2015. június 11. 21:37 #63
- törölt felhasználó -    
Idézet (Brittany @ 2015.06.11. 09:17)
Szerintem megéri. Nekem a 8. évad vége votl a nagy csalódás, de mivel a sorozattal együtt nőttem fel én úgy dötnöttem, hogy maradok nézőnek. Az első négy évad felülmúlhatatlan. Az ötödik és a hetedik még nagyon nagy kedvenc. Szerintem megéri végignézni. Én is most ültem neki. Nagyon szeretem.  beer.gif

A kedvet meghoztad rá, hogy nekiálljak wink.gif Valamiért amúgy egy jelenet nagyon bennem maradt, pedig nem mostanában láttam; amikor Donnát nem akarják engedni érettségizni, mert azt hiszem "picit" illuminált állapotban érkezett a szalagavató bálra. És a tárgyalás közben mindenki megjelenik plakátokkal. Valószínű nagyon tetszett ez a jelenet, ha már így megmaradt bennem smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2015. június 12. 14:13 #64
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™

Brelly wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif always wub.gif wub.gif
5 felhasználónak tetszik: nightfever, Kate04, idone, LDreamP, standoffan
2015. június 12. 14:14 #65
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™

Idézet (Glorita @ 2015.06.11. 21:37)
A kedvet meghoztad rá, hogy nekiálljak wink.gif Valamiért amúgy egy jelenet nagyon bennem maradt, pedig nem mostanában láttam; amikor Donnát nem akarják engedni érettségizni, mert azt hiszem "picit" illuminált állapotban érkezett a szalagavató bálra. És a tárgyalás közben mindenki megjelenik plakátokkal. Valószínű nagyon tetszett ez a jelenet, ha már így megmaradt bennem smileeee.gif

Igen igen az emlékezetes volt. Nekem Kelly jelenetek élnek még élénken az emlékemben. A negyedik évad... oh hát az amikor Brandonnal mennek a hétvégi iskolai programra és verge megcsókolják egymást... istenem már az első epizód óta vártam a pillanatot. biggrin.gif wub.gif
2015. június 24. 19:03 #66
Kate04
Kate04
új tag

StátuszSztárban sztár :) ♡
  Csoport: Tag
Hozzászólás: 38
Csatolások: 433
Azonosító: 244958
Nagyon nagyon imádtam a sorozatot! smileeee.gif Köszönöm a képeket! meghajolo.gif
Nem tudja valaki hol tudom letölteni vagy újra nézni a sorozatot? smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Brittany
2015. június 25. 09:20 #67
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™

Idézet (Kate04 @ 2015.06.24. 19:03)
Nagyon nagyon imádtam a sorozatot! smileeee.gif Köszönöm a képeket!  meghajolo.gif 
Nem tudja valaki hol tudom letölteni vagy újra nézni a sorozatot? smileeee.gif

Magyarul fent van néhány évad (azt hiszem az első 4) a többi angolul jó esetben.

BH90210 epizódok
2019. március 07. 01:09 #68
- törölt felhasználó -    
Nyugodj békében "Dylan Mckay"! Gyerekkorom nagy kedvence volt a Beverly Hills 90210 nagyon sajnálom Luke Perry-t! sad.gif
https://data.whicdn.com/images/294703624/large.jpg
4 felhasználónak tetszik: susurrus, idone, Direction Rajongo6, Bessie
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!