Starity

Segítséget kérek!

103 oldal 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. június 26. 19:50 #561
xBlondie
xBlondie
fashionista
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.11.14.
Hozzászólás: 2713
Csatolások: 14045
Azonosító: 112254
Offline offline
Idézet (ventura @ 2010.06.26. 19:46)
Én az Audacity-t használom ilyesmikre. Ingyenes, magyar, és ilyen célra tökéletesen megfelel... smileeee.gif


Én is azt használom smileeee.gif Egyébként, ha itt megszerkesztek egy zenét, Audacity Project File fájltípusban menti el.
Tudsz segíteni abban, hogy milyen programot töltsek le, amiben át tudom rakni mp3-má?
2010. június 26. 19:58 #562
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Tudtok egy olyan programot, ami a Gportalos oldalakról letölti a képeket? Próbáltam már Flashget-el, Imagehost-al, DownloadThemAll-al, és a Free download-al. Egyik sem vált be. blush.gif Vagy csak én bénáztam? think.gif
2010. június 26. 20:30 #563
- törölt felhasználó -    
Köszi mindkettőtöknek a segítséget, ki fogom próbálni mind a kettőt.

Pumi, azért várom ám a te prividet is.
2010. június 26. 20:40 #564
ventura
ventura
 
Státuszoffline
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.07.12.
Hozzászólás: 2363
Csatolások: 587
Azonosító: 7500
Offline offline
Idézet (xBlondie @ 2010.06.26. 19:50)
Én is azt használom smileeee.gif Egyébként, ha itt megszerkesztek egy zenét, Audacity Project File fájltípusban menti el.
Tudsz segíteni abban, hogy milyen programot töltsek le, amiben át tudom rakni mp3-má?

Hát ne a Projekt mentésére nyomj, hanem az Exportálásra, és akkor ott ki tudod választani az mp3 formátumot is.
De írj ha nem megy...! smileeee.gif
2010. június 26. 22:39 #565
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Ma beakartam lépni msn-re és hibát ír ki folyamatosan, amikor próbálkozom. Bejelenkezek, pár mp-ig még fent vagyok majd a lenti üzenet jön ki. Utána kijelentkezik. Valaki tudja, hogy mi a teendő? Újratelepítés segít vagy akkor is ugyanez lesz? Nem töltöttem le semmit az utolsó msn használat óta. sad.gif
2010. június 27. 09:41 #566
- törölt felhasználó -    
Idézet (Christo @ 2010.06.26. 18:59)
Én az MP3DirectCut-ot használom, egyszerű kezelni wink.gif


Christo, nagyon jó ez a program, köszi szépen a segítségedet meghajolo.gif
2010. június 27. 14:46 #567
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (hanita @ 2010.06.27. 09:41)
Christo, nagyon jó ez a program, köszi szépen a segítségedet meghajolo.gif


Szívesen wink.gif
2010. június 28. 12:35 #568
- törölt felhasználó -    
Fullernek:
Szerintem az újratelepítés megér egy próbát.
2010. június 28. 18:03 #569
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Már kb egy hónapja beszél a gépem. laugh.gif Egyszercsak megszólal valami hang. Most például valami Disney Motion Picture-ről beszélt és mintha valami mese előzetes kezdődött volna, de volt hogy két férfi beszélgetett vagy női hangot is hallottam már. Eddig azt vettem észre, hogy akkor szólal meg, ha youtube-ozok vagy filmet nézek, de most csak a Starity volt megnyitva, semmi más. Elkezdi, majd kb 5-10 mp múlva abbahagyja. Mondták, hogy a feladatkezelőben nézzek utána van e valami olyan folyamat, ami valószínű hogy csinálja. Találtam olyat hogy soundman, na szépen letöröltem, de ma újra beszélt és nincs ott a feladatkezelőben, mást meg nem merek tudatlanul kinyomni.
Ha valaki találkozott már ezzel a problémával vagy hallott már róla, akkor megköszönném, ha tudna valami tanácsot adni mihez kezdjek. A gépet újratelepíteni nem szeretném. sad.gif
Idézet (bandy1212 @ 2010.06.28. 12:35)
Fullernek:
Szerintem az újratelepítés megér egy próbát.

Köszi, valószínűleg az lesz, mert a régi msn meg működik. mellow.gif
2010. június 29. 00:02 #570
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Fuller @ 2010.06.28. 18:03)
Már kb egy hónapja beszél a gépem. laugh.gif
rofl.gif Hamarosan jön a terminátor is? _nevet.gif
Na jó, félretéve a viccet, ez nagyon durva lehet. Remélem sikerül megoldani a problémát. blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Fuller, zsofeeh
2010. június 29. 00:07 #571
Hannahmiley
Hannahmiley
Britney Spears Mania!!!
 
StátuszMost kevesebbet vagyok a gépnél, szóval avatarokat nem tudok készíteni, SORRY!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.07.
Hozzászólás: 1414
Csatolások: 233
Azonosító: 128944
Offline offline
Idézet (Fuller @ 2010.06.28. 18:03)
Már kb egy hónapja beszél a gépem. laugh.gif Egyszercsak megszólal valami hang. Most például valami Disney Motion Picture-ről beszélt és mintha valami mese előzetes kezdődött volna, de volt hogy két férfi beszélgetett vagy női hangot is hallottam már. Eddig azt vettem észre, hogy akkor szólal meg, ha youtube-ozok vagy filmet nézek, de most csak a Starity volt megnyitva, semmi más. Elkezdi, majd kb 5-10 mp múlva abbahagyja. Mondták, hogy a feladatkezelőben nézzek utána van e valami olyan folyamat, ami valószínű hogy csinálja. Találtam olyat hogy soundman, na szépen letöröltem, de ma újra beszélt és nincs ott a feladatkezelőben, mást meg nem merek tudatlanul kinyomni.
Ha valaki találkozott már ezzel a problémával vagy hallott már róla, akkor megköszönném, ha tudna valami tanácsot adni mihez kezdjek. A gépet újratelepíteni nem szeretném. sad.gif
Köszi, valószínűleg az lesz, mert a régi msn meg működik.  mellow.gif

Kérj egy informatikustól tanácsot!
2010. június 29. 02:24 #572
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.06.29. 00:02)
rofl.gif Hamarosan jön a terminátor is?  _nevet.gif 
Na jó, félretéve a viccet, ez nagyon durva lehet. Remélem sikerül megoldani a problémát.  blush.gif

Hát soha nem lehet tudni. _nevet.gif
Amúgy néha tényleg durva, főleg ha este valami nő elkezd sikoltozni. ohmy.gif
Idézet (Hannahmiley @ 2010.06.29. 00:07)
Kérj egy informatikustól tanácsot!

Köszi, valószínűleg az lesz, csak gondoltam beírok ide, hátha valaki más gépe is életre kelt. laugh.gif
2010. június 29. 03:41 #573
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (Fuller @ 2010.06.26. 22:39)
Ma beakartam lépni msn-re és hibát ír ki folyamatosan, amikor próbálkozom. Bejelenkezek, pár mp-ig még fent vagyok majd a lenti üzenet jön ki. Utána kijelentkezik. Valaki tudja, hogy mi a teendő? Újratelepítés segít vagy akkor is ugyanez lesz? Nem töltöttem le semmit az utolsó msn használat óta. sad.gif


Óó, nálam is kijött ez kb egy hónapja. Újratelepítettem, de másnapra megint felmondta a szolgálatot. Mondom, akkor megint telepítek. Azóta nem működik az msn-em. Ráadásul, mint kiderült, még törölni se tudom a gépről. Komolyan mondom, uninstalláltam, aztán megpróbáltam újratelepíteni, de közölte, hogy már telepítve van. Minden lehetséges módon letöröltem a gépről, végső elkeseredésemben már a parancsikonokat is úgy törölgettem le, hátha akkor eltűnik (persze, tudom, hogy ez nem így megy..), de még mindig, ha telepíteni akarom, kiírja, hogy már fent van a gépen. De ha egyszer sehol sincs, már egy eldugott fájl se arról, hogy msn van a gépen! Kísért, vagy nem tudom. laugh.gif És azt se tudom, hogy ez mitől lehet, mármint maga a probléma, hogy nem akart belépni. Szerintetek? Hogy lehet ezt megoldani?

Amúgy olyanom is volt, hogy elkezdett zenélni a gép, de kiderült, hogy csak reklám, aztán ez a reklám már minden oldalon ott volt, ahol jártam és állandóan rámijesztett, mert valami rettentő hangosan csinálja. laugh.gif Szóval bannoltam a kicsikét...
2010. június 29. 03:49 #574
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2010.06.29. 03:41)
Óó, nálam is kijött ez kb egy hónapja. Újratelepítettem, de másnapra megint felmondta a szolgálatot. Mondom, akkor megint telepítek. Azóta nem működik az msn-em. Ráadásul, mint kiderült, még törölni se tudom a gépről. Komolyan mondom, uninstalláltam, aztán megpróbáltam újratelepíteni, de közölte, hogy már telepítve van. Minden lehetséges módon letöröltem a gépről, végső elkeseredésemben már a parancsikonokat is úgy törölgettem le, hátha akkor eltűnik (persze, tudom, hogy ez nem így megy..), de még mindig, ha telepíteni akarom, kiírja, hogy már fent van a gépen. De ha egyszer sehol sincs, már egy eldugott fájl se arról, hogy msn van a gépen! Kísért, vagy nem tudom. laugh.gif És azt se tudom, hogy ez mitől lehet, mármint maga a probléma, hogy nem akart belépni. Szerintetek? Hogy lehet ezt megoldani?

Az a helyzet, hogy én meg nem találom, hogy hol töröljem le, mert a programok telepítése és törlésében nincs. ohmy.gif Amúgy meg nem akarok simán törölni a programok mappából. De nekem a régi retro msn (ami a windows-al települ eleve) működik, úgyhogy amíg nincs más megoláds nekem az marad.
De ha valaki tud valami módszert hogy lehet teljesen eltávolítani az msn-t akkor meghajolo.gif
Idézet (Domcicc @ 2010.06.29. 03:41)
Amúgy olyanom is volt, hogy elkezdett zenélni a gép, de kiderült, hogy csak reklám, aztán ez a reklám már minden oldalon ott volt, ahol jártam és állandóan rámijesztett, mert valami rettentő hangosan csinálja. laugh.gif Szóval bannoltam a kicsikét...

Az még a jobbik eset, ha egy reklám de nekem szinte maga a gép. _nevet.gif
2010. június 29. 04:02 #575
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (Fuller @ 2010.06.29. 03:49)
Az a helyzet, hogy én meg nem találom, hogy hol töröljem le, mert a programok telepítése és törlésében nincs.  ohmy.gif Amúgy meg nem akarok simán törölni a programok mappából. De nekem a régi retro msn (ami a windows-al települ eleve) működik, úgyhogy amíg nincs más megoláds nekem az marad.
De ha valaki tud valami módszert hogy lehet teljesen eltávolítani az msn-t akkor  meghajolo.gif 
Az még a jobbik eset, ha egy reklám de nekem szinte maga a gép.  _nevet.gif


Én is ott kezdtem a törölgetést, volt is, eltávolítottam. Ehhez képest még mindig a gépen van állítólag, de a programok telepítése és törlése menüpontban nuku. Hihetetlen, emiatt kell újrarakni a gépet (najó, meg már ráfér), ha találok megfelelő mennyiségű-elfogadható árú dvd-t a sorozataimnak... biggrin.gif
2010. június 29. 04:37 #576
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2010.06.29. 04:02)
Én is ott kezdtem a törölgetést, volt is, eltávolítottam. Ehhez képest még mindig a gépen van állítólag, de a programok telepítése és törlése menüpontban nuku. Hihetetlen, emiatt kell újrarakni a gépet (najó, meg már ráfér), ha találok megfelelő mennyiségű-elfogadható árú dvd-t a sorozataimnak... biggrin.gif

Akkor én inkább neki se állok törölgetni, nehogy a retro msn-el is történjen valami. sad.gif
Amúgy nekem is az a gond, hogy kincset érő dolgok vannak a gépen, amit ki kéne írni. DVD-m van, de én mindig úgy írok ki, hogy szépen elnevezem, elrendezem mappába stb amit kiírok (erre nagyon allergiás vagyok) és ehhez nagyon nincs türelmem mostanság, na meg a starity-zés elveszi az időmet. blush.gif Na de ha egyszer felmondja a szolgálatot a gép és elveszik minden, nem tudom mit csinálok, pedig már nagyon rég lett újratelepítve. sad.gif
2010. június 29. 05:35 #577
TYÜTYI2006
TYÜTYI2006
FPS TPS Szimulátor Player
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.11.
Hozzászólás: 5800
Csatolások: 5266
Azonosító: 34400
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2010.06.29. 04:02)
Én is ott kezdtem a törölgetést, volt is, eltávolítottam. Ehhez képest még mindig a gépen van állítólag, de a programok telepítése és törlése menüpontban nuku. Hihetetlen, emiatt kell újrarakni a gépet (najó, meg már ráfér), ha találok megfelelő mennyiségű-elfogadható árú dvd-t a sorozataimnak... biggrin.gif

Attól az msn adatai, még a regisztrációs adatbázisban megvannak. Ajánlom a CCleanert. Rendszerleír menüjében lehet javíttatni a registry hibákat. Vagy startmenü/futtatásba beírod hogy regedit. Aztán ha megnyitottad, a registryn belül is van kereső. De a CCleaner sokkal egyszerűbb, gyakorlat nélkül bajt is okozhatsz a regisztrációs adatbázisban. Továbbá kérdés. Miért nincs a gépeteken legalább 2 partíció, akkor nem lenne gond az adatvesztés telepítéskor.
2010. június 29. 07:12 #578
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Az miért van, hogy megnyitok egy mappát és az mindig újba jelenik meg, na értitek smileeee.gif De csak annál a mappánál. Azt hogy lehet megoldani, hogy ugyanoda jöjjön be? Remélem érthető. biggrin.gif
Idézet (TYÜTYI2006 @ 2010.06.29. 05:35)
Attól az msn adatai, még a regisztrációs adatbázisban megvannak. Ajánlom a CCleanert. Rendszerleír menüjében lehet javíttatni a registry hibákat. Vagy startmenü/futtatásba beírod hogy regedit. Aztán ha megnyitottad, a registryn belül is van kereső. De a CCleaner sokkal egyszerűbb, gyakorlat nélkül bajt is okozhatsz a regisztrációs adatbázisban. Továbbá kérdés. Miért nincs a gépeteken legalább 2 partíció, akkor nem lenne gond az adatvesztés telepítéskor.

Nekem amúgy kettő van, de full lekéne takarítani az egész gépet. A CCleaner nekem is megvan. Erre írtad, hogy gyakorlat nélkül bajt okoz vagy a regedit-re?
2010. június 29. 08:48 #579
- törölt felhasználó -    
Fuller:
Olvasva a problémáid a gépeddel, azt tudom ajánlani, hogy szerezz be egy jó vírusirtót és futtasd le. Szerintem az is megoldhatja pár gondod.
2010. június 29. 13:40 #580
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (TYÜTYI2006 @ 2010.06.29. 05:35)
Attól az msn adatai, még a regisztrációs adatbázisban megvannak. Ajánlom a CCleanert. Rendszerleír menüjében lehet javíttatni a registry hibákat. Vagy startmenü/futtatásba beírod hogy regedit. Aztán ha megnyitottad, a registryn belül is van kereső. De a CCleaner sokkal egyszerűbb, gyakorlat nélkül bajt is okozhatsz a regisztrációs adatbázisban. Továbbá kérdés. Miért nincs a gépeteken legalább 2 partíció, akkor nem lenne gond az adatvesztés telepítéskor.


Köszi, megcsinálom ezt. thumbsup.gif meghajolo.gif
Nekem is van két partíció, de a másik kicsi, és nem is lehet normálisan belepakolni dolgokat, még az alap dolgok sem férnének rá... Amikor raktuk a gépre az op.rendszert, beállítottuk, hogy két ugyanakkora jöjjönlétre de csak egy nagyot és egy icipicit csinált... és hát 200 GB-ot nem tudok külsőre menteni (most épp van nálunk olyan is), ezért kell kiírogatnom mindent. mellow.gif
103 oldal 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!