Starity

Segítséget kérek!

103 oldal 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. augusztus 07. 21:19 #661
elba
elba
 
StátuszHomo Horroricus
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.30.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 3210
Azonosító: 854
Offline offline
Idézet (inspiredboy @ 2010.08.07. 07:45)
Aki ért a Photoshophoz, attól kérnék helpet:
A hátteret kellene fekete helyett fehérré alakítani:
előre is köszönöm!  beer.gif

Aki ezt meg tudja csinálni neked szépen,annak nagyon sokkal tartozol! biggrin.gif
2010. augusztus 07. 22:28 #662
amy92
amy92
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 330
Csatolások: 5
Azonosító: 131206
Offline offline
Idézet (inspiredboy @ 2010.08.07. 07:45)
Aki ért a Photoshophoz, attól kérnék helpet:
A hátteret kellene fekete helyett fehérré alakítani:
előre is köszönöm!  beer.gif

Megcsináltam. Bár vannak rajta kisebb pontatlanságok, de remélem, megfelel. smileeee.gif
2010. augusztus 07. 23:11 #663
amy92
amy92
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 330
Csatolások: 5
Azonosító: 131206
Offline offline
Idézet (amy92 @ 2010.08.07. 22:28)
Megcsináltam. Bár vannak rajta kisebb pontatlanságok, de remélem, megfelel. smileeee.gif

valamiért nem tudom szerkeszteni a hozzászólást. unsure.gif
csak most vettem észre, hogy nem jó képet csatoltam, ezen van még pár javítás, ezt akartam az előbb küldeni.
2010. augusztus 08. 07:01 #664
- törölt felhasználó -    
Nagyon szépen köszönöm!! beer.gif beer.gif thumbsup.gif
Kiváló munka!! wub.gif wub.gif
2010. augusztus 08. 10:38 #665
amy92
amy92
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 330
Csatolások: 5
Azonosító: 131206
Offline offline
Idézet (inspiredboy @ 2010.08.08. 07:01)
Nagyon szépen köszönöm!!  beer.gif  beer.gif  thumbsup.gif 
Kiváló munka!!  wub.gif  wub.gif

szívesen smileeee.gif
2010. augusztus 24. 02:12 #666
- törölt felhasználó -    
Nekem egy olyan problémám lenne, hogy ma kaptam egy új asztali gépet amire eredetileg fel volt téve a Windows 7. Miután telepítettem a vírusprogramot (Eset Nod 32 4.0.442.0 verziót), kérte a Windows Update frissítéseket. Én mint gyanútlan, letöltöttem és telepítettem azokat a frissítéseket amiket kért. A probléma a gép újraindításánál kezdődött, mivel kiírta, hogy a Windows nem eredeti. Frissítés telepítése előtt ilyet nem írt ki. Pedig szerintem eredeti, gyárilag volt fenn az oprendszer. Próbáltam aktiválni a termékkulcsot amit megadtak, de valamiért nem fogadja el. Most mi tévő legyek? Minden újraindításnál ott virít, hogy nem eredeti, meg hogy valószínű szoftverhamisítás áldozata lettem, és a háttérképet is mindig elviszi az újraindításnál.
Valaki aki ért az ilyesmihez az segítsen, mert már kétségbe vagyok esve. help.gif
2010. augusztus 24. 11:28 #667
Pongee
Pongee
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.04.13.
Hozzászólás: 263
Csatolások: 41
Azonosító: 5304
Offline offline
Idézet (Juanita @ 2010.08.24. 02:12)
Nekem egy olyan problémám lenne, hogy ma kaptam egy új asztali gépet amire eredetileg fel volt téve a Windows 7. Miután telepítettem a vírusprogramot (Eset Nod 32 4.0.442.0 verziót), kérte a Windows Update frissítéseket. Én mint gyanútlan, letöltöttem és telepítettem azokat a frissítéseket amiket kért. A probléma a gép újraindításánál kezdődött, mivel kiírta, hogy a Windows nem eredeti. Frissítés telepítése előtt ilyet nem írt ki. Pedig szerintem eredeti, gyárilag volt fenn az oprendszer. Próbáltam aktiválni a termékkulcsot amit megadtak, de valamiért nem fogadja el. Most mi tévő legyek? Minden újraindításnál ott virít, hogy nem eredeti, meg hogy valószínű szoftverhamisítás áldozata lettem, és a háttérképet is mindig elviszi az újraindításnál. 
Valaki aki ért az ilyesmihez az segítsen, mert már kétségbe vagyok esve. help.gif


Szepen leszedted a Windows Eredetisegvizsgalo frissitest. Ezzel asszem mar nem lehet semmit kezdeni, a lehetosegeid:
- vagy ujrapakolod a geped (es nem szeded le ezt a frissitest)
- vagy megprobalod a megadott termekkulccsal aktivalni
- Esetleg csunya modon illegalis windowsfeltoreshez folyamodsz, de persze ez csunya dolog es torveny bunteti 110.gif

Bar leirasodbol nem derul ki, de mondjuk nem kizart, hogy attol, hogy rajta volt, nem eredeti a windowsod.
Ha biztos, hogy eredeti, akkor en megprobalnam meg parszor a kulcsot, nekem sem veszi be mindig elsore. Ha igy sem, akkor kerdezz utana, ahonan kaptad.
Ha meg nem eredeti, akkor marad az ujrapakolas vagy az illegalis tores.
2010. augusztus 24. 12:03 #668
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pongee @ 2010.08.24. 11:28)
Szepen leszedted a Windows Eredetisegvizsgalo frissitest. Ezzel asszem mar nem lehet semmit kezdeni, a lehetosegeid:
- vagy ujrapakolod a geped (es nem szeded le ezt a frissitest)
- vagy megprobalod a megadott termekkulccsal aktivalni
- Esetleg csunya modon illegalis windowsfeltoreshez folyamodsz, de persze ez csunya dolog es torveny bunteti  110.gif 
Bar leirasodbol nem derul ki, de mondjuk nem kizart, hogy attol, hogy rajta volt, nem eredeti a windowsod. 
Ha biztos, hogy eredeti, akkor en megprobalnam meg parszor a kulcsot, nekem sem veszi be mindig elsore. Ha igy sem, akkor kerdezz utana, ahonan kaptad. 
Ha meg nem eredeti, akkor marad az ujrapakolas vagy az illegalis tores.


Próbáltam már többször a termékkulcsot, amit adtak hozzá, de sehogy nem fogadja el sad.gif Igazából talán nem is zavarna, hogy kiírja minden újraindításnál, csak a háttérképet mindig elviszi dry.gif Újratelepíteni nem igen szeretném, igazából azt sem tudom, hogy melyik a telepítőlemeze mert kaptam a géphez vagy 6-7 lemezt is. Azt sem tudom melyik mire való. Nem szeretnék mégjobban valamit elrontani rajta. Gondoltam arra is, hogy visszateszem az XP-t, de ettől is tartok. Ezt az illegális törést meg nem szeretném, meg azt sem tudom hogyan kell. Nem vagyok computerzseni(sajnos).
Természetesen a segítséget köszönöm szépen.
2010. augusztus 24. 12:09 #669
PuMiToO
PuMiToO
A Notórius Fórumozó
 
StátuszSzerelem a köbön ^^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.23.
Hozzászólás: 1807
Csatolások: 113
Azonosító: 27708
Offline offline
Anita, ha adtak hozzá kulcsot, akkor természetesen eredeti kell, hogy legyen. Ha mégse tudod vele aktiválni, akkor vidd vissza, csinálják meg ők, neked ezzel nem kell szenvedned, erre van a garancia smileeee.gif Ha azt mondják, hogy nem eredeti (ami kizárt, mert simán feljelenthetnéd őket), akkor 3 napig kötelesek visszavenni az Uniós törvények szerint, Szóval, lényeg a lényeg, vidd vissza.
2010. augusztus 24. 12:46 #670
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Így vegyen az ember magának valamit. blink.gif
2010. augusztus 24. 12:47 #671
- törölt felhasználó -    
Idézet (PuMiToO @ 2010.08.24. 12:09)
Anita, ha adtak hozzá kulcsot, akkor természetesen eredeti kell, hogy legyen. Ha mégse tudod vele aktiválni, akkor vidd vissza, csinálják meg ők, neked ezzel nem kell szenvedned, erre van a garancia smileeee.gif Ha azt mondják, hogy nem eredeti (ami kizárt, mert simán feljelenthetnéd őket), akkor 3 napig kötelesek visszavenni az Uniós törvények szerint, Szóval, lényeg a lényeg, vidd vissza.


Az egész gépet vigyem vissza? Csak az a gond, hogy az utolsót hoztuk el belőle unsure.gif
2010. augusztus 24. 12:47 #672
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2010.08.24. 12:46)
Így vegyen az ember magának valamit.  blink.gif


Pláne úgy, hogy 10 hónapon keresztül havi 17 ezret kell fizetni rá dry.gif (ja, és akkor ez volt a legolcsóbb dry.gif )
2010. augusztus 24. 12:49 #673
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Juanita @ 2010.08.24. 12:47)
Pláne úgy, hogy 10 hónapon keresztül havi 17 ezret kell fizetni rá dry.gif

Én nem értek a gépekhez. Ciki, vagy nem, ez van. Én megkértem valakit, hogy segítsen. biggrin.gif De ez elég gáz, hogy ilyet kiadnak az eladók a kezükből. mad.gif
2010. augusztus 24. 12:53 #674
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2010.08.24. 12:49)
Én nem értek a gépekhez. Ciki, vagy nem, ez van. Én megkértem valakit, hogy segítsen. biggrin.gif De ez elég gáz, hogy ilyet kiadnak az eladók a kezükből.  mad.gif


Nem hiszem, hogy így adták ki, mert amíg nem kérte a Windows Update frissítéseket addig semmi gond nem volt. Csak miután telepítettem a frissítéseket, és kérte az újraindítást, akkor írta ki, hogy nem eredeti a Windows ezen példánya. A termékkulcsot ami a meghajtón van, próbáltam aktiválni, de nem engedi, azt írja ki nem megfelelő a termékkulcs. Adtak valami telefonszámot hozzá, hogy ott is lehet aktiválni, arra meg ezt mondja be, hogy előfizető ezen a számon nem kapcsolható.
2010. augusztus 24. 12:56 #675
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Juanita @ 2010.08.24. 12:53)
Nem hiszem, hogy így adták ki, mert amíg nem kérte a Windows Update frissítéseket addig semmi gond nem volt. Csak miután telepítettem a frissítéseket, és kérte az újraindítást, akkor írta ki, hogy nem eredeti a Windows ezen példánya. A termékkulcsot ami a meghajtón van, próbáltam aktiválni, de nem engedi, azt írja ki nem megfelelő a termékkulcs. Adtak valami telefonszámot hozzá, hogy ott is lehet aktiválni, arra meg ezt mondja be, hogy előfizető ezen a számon nem kapcsolható.

blink.gif F.sza. Én ehhez sügér vagyok, de szerintem attól működnie kéne, mert kértél frissítést. Nekem is frissíti minden nap. Vagyis ha talál. biggrin.gif
Remélem sikerül hamar megoldani.
Amúgy minek adnak meg tel. számot, ha azon előfizető nem kapcsolható? blink.gif
2010. augusztus 24. 13:06 #676
Pongee
Pongee
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.04.13.
Hozzászólás: 263
Csatolások: 41
Azonosító: 5304
Offline offline
Idézet (Juanita @ 2010.08.24. 12:53)
Nem hiszem, hogy így adták ki, mert amíg nem kérte a Windows Update frissítéseket addig semmi gond nem volt. Csak miután telepítettem a frissítéseket, és kérte az újraindítást, akkor írta ki, hogy nem eredeti a Windows ezen példánya. A termékkulcsot ami a meghajtón van, próbáltam aktiválni, de nem engedi, azt írja ki nem megfelelő a termékkulcs. Adtak valami telefonszámot hozzá, hogy ott is lehet aktiválni, arra meg ezt mondja be, hogy előfizető ezen a számon nem kapcsolható.



Zaklasd a boltot, ahol vetted. Meg ha utolso darab volt is, csinaljak meg normalisan. Ha nagyon ellenkeznek, esetleg penditsd meg, hogy ugy hallottad, a Fogyasztovedok ezt ingyen megcsinaljak. Vagy irj be a panaszkonyvbe. Nekem mindig bejon es mindig igazam lesz tole. _nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. augusztus 24. 13:07 #677
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2010.08.24. 12:56)
blink.gif F.sza. Én ehhez sügér vagyok, de szerintem attól működnie kéne, mert kértél frissítést. Nekem is frissíti minden nap. Vagyis ha talál. biggrin.gif 
Remélem sikerül hamar megoldani.
Amúgy minek adnak meg tel. számot, ha azon előfizető nem kapcsolható?  blink.gif


Ezt én sem értettem, néztem is nagyot amikor hívtam a számot. Amikor az XP-m volt, ott is kérte mindig a frissítéseket, de ott kiválasztottam, hogy ne frissítse a Windows-valódi érvényesítőt, vagy mi a nyavaja a neve, és azt nem tette be a frissítésbe. De itt is így csináltam, de nem találtam benne ezt a valódi akármicsodát ezért bátran mertem frissíteni. Aztán újraindításnál meg koppantam. Most meg totál sz@r, mert minden indításnál kiírja, és még a hátteremet is mindig elviszi dry.gif
2010. augusztus 24. 14:31 #678
Pongee
Pongee
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.04.13.
Hozzászólás: 263
Csatolások: 41
Azonosító: 5304
Offline offline
Idézet (Juanita @ 2010.08.24. 13:07)
Ezt én sem értettem, néztem is nagyot amikor hívtam a számot. Amikor az XP-m volt, ott is kérte mindig a frissítéseket, de ott kiválasztottam, hogy ne frissítse a Windows-valódi érvényesítőt, vagy mi a nyavaja a neve, és azt nem tette be a frissítésbe. De itt is így csináltam, de nem találtam benne ezt a valódi akármicsodát ezért bátran mertem frissíteni. Aztán újraindításnál meg koppantam. Most meg totál sz@r, mert minden indításnál kiírja, és még a hátteremet is mindig elviszi dry.gif


Win7 alatt valami trukkos neve van, es a leirasban irja csak, hogy mire jo es mit csinal. (Windows Genuine vagy mifene)
2010. augusztus 24. 14:38 #679
PuMiToO
PuMiToO
A Notórius Fórumozó
 
StátuszSzerelem a köbön ^^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.23.
Hozzászólás: 1807
Csatolások: 113
Azonosító: 27708
Offline offline
Anitaa, vidd vissza tongue.gif Majd ők aktiválják... Csak, még 3 napon belül vidd vissza, az a biztos. Ilyen nincs, hogy nem aktiválódik, a szám nem jó és a többi. Ezt felesleges ragozni, vidd be a gépet, csinálják meg, ennyi az egész smileeee.gif Laptop-ot vettetek megint? Azt, tényleg nem nagy dolog bevinni smileeee.gif Ha asztali gép, akkor telefonálj be először és reklamálj ott smileeee.gif Csak utána vidd be, hogy ne kelljen feleslegesen cipelni...
2010. augusztus 24. 15:37 #680
- törölt felhasználó -    
Idézet (PuMiToO @ 2010.08.24. 14:38)
Anitaa, vidd vissza tongue.gif Majd ők aktiválják... Csak, még 3 napon belül vidd vissza, az a biztos. Ilyen nincs, hogy nem aktiválódik, a szám nem jó és a többi. Ezt felesleges ragozni, vidd be a gépet, csinálják meg, ennyi az egész smileeee.gif Laptop-ot vettetek megint? Azt, tényleg nem nagy dolog bevinni smileeee.gif Ha asztali gép, akkor telefonálj be először és reklamálj ott smileeee.gif Csak utána vidd be, hogy ne kelljen feleslegesen cipelni...


asztali gép
a legjobba az az egész, hogy már a laptopról átraktam mindent erre. dry.gif
szerk.: most visszamegy a párom oda ahol vettük a gépet és elmondja a problémát. kíváncsi vagyok mit fognak mondani. nagyon nincs kedvem visszacipelni oda, mert már rajta van mindenem, közel 250 gb adat (film, zene, képek stb.). pedig lehet az lesz, de akkor addig vissza kell kérnem a páromtól a külső merevlemezt, hogy arra vissza tudjak másolni mindent.
103 oldal 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!