Starity

Segítséget kérek!

103 oldal 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. május 21. 22:10 #1001
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.21. 21:13)

Azt megkérdezhetem, hogy te milyen vírusirtót használsz?


Nod32 v4.2
És ahogy említettem, szénné van finomhangolva. Ráadsául sokszor nem is szükséges, hogy vírusellenőrzést futtassal, ugyanis a Spybot futtatásakor automatikusan végigfut a víruskeresés is. Nekem valamiért ez jött be, a Nod-ot, és a Spybot-ot olyan jól össze lehet hangolni, hogy ami ezek mellett is bejön, és képes aktiválódni, az tényleg meg is érdemli.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. május 21. 23:24 #1002
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.05.21. 22:10)
Nod32 v4.2
És ahogy említettem, szénné van finomhangolva. Ráadsául sokszor nem is szükséges, hogy vírusellenőrzést futtassal, ugyanis a Spybot futtatásakor automatikusan végigfut a víruskeresés is. Nekem valamiért ez jött be, a Nod-ot, és a Spybot-ot olyan jól össze lehet hangolni, hogy ami ezek mellett is bejön, és képes aktiválódni, az tényleg meg is érdemli.


Köszi szépen. Akkor védelem terén megpróbálok valamit alakítani, mert ami most van, az nem az igazi megint. Bár vírus miatt rendszert újratelepíteni talán csak akkor az egyszer kellett, de nem árt felkészülni mindenre, abszolút igaz smileeee.gif
2011. május 25. 16:53 #1003
Lucky99
Lucky99
Holiday.♥
 
StátuszI hate that I love you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.28.
Hozzászólás: 1172
Csatolások: 213
Azonosító: 150215
Offline offline
Én photoshopot szeretnék letölteni.Próbáltam már 1 párat,de egyik sem jó.
Melyik verziót és honnan töltsem le?
Előre is köszi. meghajolo.gif
2011. május 25. 18:05 #1004
noni001
noni001
^^
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.11.
Hozzászólás: 1378
Csatolások: 3172
Azonosító: 131031
Offline offline
Valaki tudja, hogy lehet zenét megvágni/öszzevágni? blush.gif
2011. május 25. 21:52 #1005
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (noni001 @ 2011.05.25. 18:05)
Valaki tudja, hogy lehet zenét megvágni/öszzevágni? blush.gif


Sokféle program van erre. Én speciel a Sony Vegas 8-at használom. Azonban létezik ezen kívül Adobe Premiere Pro, vagy Ulead video studio. Mind alkalmas arra, amire kérdezted, de természetesen tudnak többet is, mert alapvetően videó szerkesztő/vágó programok. smileeee.gif
2011. május 26. 17:51 #1006
noni001
noni001
^^
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.11.
Hozzászólás: 1378
Csatolások: 3172
Azonosító: 131031
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.25. 21:52)
Sokféle program van erre. Én speciel a Sony Vegas 8-at használom. Azonban létezik ezen kívül Adobe Premiere Pro, vagy Ulead video studio. Mind alkalmas arra, amire kérdezted, de természetesen tudnak többet is, mert alapvetően videó szerkesztő/vágó programok. smileeee.gif

És ezek mind ingyen vannak??
2011. május 26. 20:11 #1007
dorcsyful01
dorcsyful01
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 701
Csatolások: 8
Azonosító: 139116
Offline offline
Idézet (noni001 @ 2011.05.26. 17:51)
És ezek mind ingyen vannak??


A felsoroltak közül épp egyik sem az (bár ha nagyon kell serial kódot biztos találsz hozzájuk laugh.gif )

Egyebként olyan programot amit pontosan zene vágására találtak ki én csak egyet találtam de az próbaverziós volt. Videó szerkesztők/vágók közül viszont rengeteg létezik. Én személy szerint a korábban már említett Ulead Video Studiot,ritkán movie makert illetve telepítve van még a VideoSpin (ingyenes). De ezenkívül itt a megfelelő kategóriá(k)ban rengeteg programot találsz smileeee.gif
2011. május 27. 18:17 #1008
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Nekem az lenne a gondom, hogy letöltöttem a Firefox legújabb verzióját, mert kellett az egyik kiegészítőhöz, de továbbra is azt írja ki, hogy frissítenem kell a böngészőt, hogy le tudjam tölteni. Megpróbáltam a kiegészítő régebbi verzióját telepíteni, de azt sem engedi, mert nem kompatibilis az 5.0-val. Most akkor mit csináljak, ha sehogy nem engedi letölteni? Az új verzió elavultnak érzékeli (pedig a legújabb), a régebbiekkel pedig nem kompatibilis. Valakinek ötlet?
2011. május 27. 19:37 #1009
- törölt felhasználó -    
Nem biztos, hogy a kérdésem ide vág, én csak annyit szeretnék megtudni, hogy a Facebook-on hogyan lehet kitörölni ismerőst?
2011. május 27. 20:32 #1010
Melcsi1997
Melcsi1997
Four™
 
StátuszYou have no power here, bitch!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.27.
Hozzászólás: 4042
Csatolások: 8013
Azonosító: 62084
Offline offline
Idézet (Juanita @ 2011.05.27. 19:37)
Nem biztos, hogy a kérdésem ide vág, én csak annyit szeretnék megtudni, hogy a Facebook-on hogyan lehet kitörölni ismerőst?

Rákattintasz fent a profilom, és ott van hogy ismerőseim kezelése. Majd a nevek mellett az x-re kattintva tudod törölni.
2011. május 27. 21:12 #1011
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Juanita @ 2011.05.27. 19:37)
Nem biztos, hogy a kérdésem ide vág, én csak annyit szeretnék megtudni, hogy a Facebook-on hogyan lehet kitörölni ismerőst?


Vagy úgyis csinálhatod, hogy kiválasztod, akit törölni szeretnél, rákattintasz az adatlapjára. Lefelé mész a csúszkával, és bal oldalt lesz egy olyan, hogy:
    Ismerősök ajánlása
    Ismerős törlése
    Adatlap megosztása
    Személy jelentése/tiltása
2011. május 27. 21:25 #1012
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.27. 21:12)
Vagy úgyis csinálhatod, hogy kiválasztod, akit törölni szeretnél, rákattintasz az adatlapjára. Lefelé mész a csúszkával, és bal oldalt lesz egy olyan, hogy:
    Ismerősök ajánlása
    Ismerős törlése
    Adatlap megosztása
    Személy jelentése/tiltása




Köszi szépen, sikerült. Csak én lehetek ilyen béna, hogy még ezt sem vettem észre biggrin.gif blush.gif

szerk.: még egy buta kérdés. a fényképhez ha olyat szól valaki hozzá ami trágár kifejezéseket tartalmaz azt lehet törölni? ha igen, hol?

szerk2.: jó, már megtaláltam ezt is blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2011. május 28. 16:22 #1013
- törölt felhasználó -    
Egy olyan problémám akadt tegnap este óta, hogy a képernyőm állandóan elsötétül majd helyreaáll, és rögtön ez után kiírja, hogy a képernyőillesztő nem válaszol utána helyreállt. Windows 7-et használok. Mi lehet a gond, mert elég zavaró ez a dolog.
2011. május 28. 16:34 #1014
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Juanita @ 2011.05.28. 16:22)

Egy olyan problémám akadt tegnap este óta, hogy a képernyőm állandóan elsötétül majd helyreaáll, és rögtön ez után kiírja, hogy a képernyőillesztő nem válaszol utána helyreállt. Windows 7-et használok. Mi lehet a gond, mert elég zavaró ez a dolog.


Rossz, vagy nem megfelelően van telepítve a videókártya drivere. Ezzel a programmal töltsd le a videókártyának megfeleő drivert, és telepítsd fel, majd teszteld, hogy ezzel is előfordul-e a probléma. Ha nem akkor minden rendben, ellenkező esetben a videókátya lehet még problémás.
2011. május 28. 18:05 #1015
- törölt felhasználó -    
Sziasztok. Nekem is akadt némi problémám és igazából nem tudom hogy most a gépem a rossz vagy más a probléma. Korábban még nem voltak ezek de mostanában többször is előfordultak. A netem sokszor kikapcsol,lefagy.Pedig a chrome-ot használom,és elvileg az a leggyorsabb. Továbbá a flashplayerem is egyre többször omlik össze,sokszor úgy hogy még szinte el sem indítottam az adott videót. És gyakoribbak lettek a hirtelen újraindulások.
Ezzel kapcsolatban pedig még azt is fel tudom hozni hogy a játékokkal is probléma van. Az én videókártyám elég régi ezért új játékokat nem bír el,csakhogy mostanság a régi,keveset igénylő játékokkal amik korábban még jól mentek(pl: metin2) is gondja van. Néha kikapcsol,és van hogy az egész gép újraindul.
Én tényleg nem tudom mi okozza ezt a sok hibát...talán a gépem túl régi már,vagy valami vírus lenne?Köszönöm a segítséget beer.gif
2011. május 28. 19:51 #1016
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2011.05.28. 18:05)
Sziasztok. Nekem is akadt némi problémám és igazából nem tudom hogy most a gépem a rossz vagy más a probléma. Korábban még nem voltak ezek de mostanában többször is előfordultak. A netem sokszor kikapcsol,lefagy.Pedig a chrome-ot használom,és elvileg az a leggyorsabb. Továbbá a flashplayerem is egyre többször omlik össze,sokszor úgy hogy még szinte el sem indítottam az adott videót. És gyakoribbak lettek a hirtelen újraindulások.
Ezzel kapcsolatban pedig még azt is fel tudom hozni hogy a játékokkal is probléma van. Az én videókártyám elég régi ezért új játékokat nem bír el,csakhogy mostanság a régi,keveset igénylő játékokkal amik korábban még jól mentek(pl: metin2) is gondja van. Néha kikapcsol,és van hogy az egész gép újraindul.
Én tényleg nem tudom mi okozza ezt a sok hibát...talán a gépem túl régi már,vagy valami vírus lenne?Köszönöm a segítséget beer.gif



Ezek érdekes problémák. Az internettel én is járok néha így, de ennek az-az oka, hogy én firefox 4-et használok, és bizonyos oldalaknál (egynél tapasztaltam) sokszor újraindul, jó kérdés, hogy miért, arra nem jöttem még rá.
A te eseted viszont valami másabb, és ezt a részét igazából nem is tudom mi okozhatja, én is csak tippelni tudok, például a lefagyást okozhatja a kevés memória, az újraindulást, meg nem is tudom, talán valamiféle kémprogram, esetleg vírus. De ez csak találgatás a részemről is.

Viszont a játéknál más lesz, szerintem. Nálunk is volt hasonló probléma, hogy 3D-s alkalmazásnál egyszerűen vagy újraindult, vagy kikapcsolt a gép. Itt én csak arra tudok tippelni, hogy túlhevül a géped. Vagyis a hűtőrendszer nem bír elégséges hűtést biztosítani terhelés esetén. És a gép, azért, hogy ne égjen le, újraindul, kikapcsol. Nálunk ez volt a gond, egy tápcsere megoldotta a problémát. Itt igazából azt tudom tanácsolni, hogy be kellene nézned a gépházba, és megnézni, hogy a ventilátorok forgólemezein mekkora a por, ha esetleg nagy, akkor egy tisztás után, lehet javulást tudsz elérni, de az a tippem, hogy ezek az alkatrészek kezdenek elfáradni nálad.

Hány éves a gép?
2011. május 28. 19:58 #1017
Emily O.
Emily O.
Osminator™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 2577
Csatolások: 676
Azonosító: 139156
Offline offline
Nekem is lenne egy kérdésem! Youtube videót szeretnék beszúrni a profilomra, az embed kódot bemásoltam, rámegyek a rendben gombra és nem történik semmi. Megpróbálok róla képet.

Nos csináltam egy képet!Kérlek ne nézzétek le,mert webcamos,de itt eltudom magyarázni!
2011. május 28. 20:39 #1018
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2011.05.28. 18:05)

A netem sokszor kikapcsol, lefagy. Pedig a chrome-ot használom,és elvileg az a leggyorsabb. Továbbá a flashplayerem is egyre többször omlik össze, sokszor úgy hogy még szinte el sem indítottam az adott videót. És gyakoribbak lettek a hirtelen újraindulások.


Attól, hogy a Chrome-ot használod, az még nem szabad, hogy befolyásolja a gép, és a net teljesítményét. Lehet vírus, lehet kémprogram, de lehet a Windows problémája is. itt annyi variáció van, hogy felsorolni is sok.

Idézet (WhiteAngel @ 2011.05.28. 18:05)

Ezzel kapcsolatban pedig még azt is fel tudom hozni hogy a játékokkal is probléma van. Az én videókártyám elég régi ezért új játékokat nem bír el, csakhogy mostanság a régi, keveset igénylő játékokkal amik korábban még jól mentek(pl: metin2) is gondja van. Néha kikapcsol,és van hogy az egész gép újraindul.


Ez pedig ram, vagy tápegység hibára utal általában. Amint terhelni kezdi valami a rendszert, az instabillá válik, összeomlik, és vagy újraindul, vagy simán lelövi magát.


Idézet (Boscorelli @ 2011.05.28. 19:51)

Az internettel én is járok néha így, de ennek az-az oka, hogy én firefox 4-et használok, és bizonyos oldalaknál (egynél tapasztaltam) sokszor újraindul, jó kérdés, hogy miért, arra nem jöttem még rá.

Viszont a játéknál más lesz, szerintem. Nálunk is volt hasonló probléma, hogy 3D-s alkalmazásnál egyszerűen vagy újraindult, vagy kikapcsolt a gép. Itt én csak arra tudok tippelni, hogy túlhevül a géped. Vagyis a hűtőrendszer nem bír elégséges hűtést biztosítani terhelés esetén. És a gép, azért, hogy ne égjen le, újraindul, kikapcsol. Nálunk ez volt a gond, egy tápcsere megoldotta a problémát. Itt igazából azt tudom tanácsolni, hogy be kellene nézned a gépházba, és megnézni, hogy a ventilátorok forgólemezein mekkora a por, ha esetleg nagy, akkor egy tisztás után, lehet javulást tudsz elérni, de az a tippem, hogy ezek az alkatrészek kezdenek elfáradni nálad.


Végre egy rendes ember. biggrin.gif

Ahogy fentebb is írtam, ram, tápegység, illetve, ahogy Boscorelli is rámutatott, lehet, hogy annyi por van a gépben, hogy hiába pörögnek a ventilátorok, de a por miatt nem tudja lehűteni a túlforrósodó részeket.

A ram-ot letesztelni Windows alatt ezzel tudod, de legjobb lenne ezzel még a Windows indítása előtt letesztelni a ramokat.
A tápot pedig ezzel tudod megnézni, a Szűmítógép -> Érzékelő menüpontban lehet látni a táp energiafelvételét.
2011. május 28. 20:41 #1019
Twilight6
Twilight6
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 10637
Csatolások: 13801
Azonosító: 141171
Offline offline
Idézet (Emily O. @ 2011.05.28. 19:58)
Nekem is lenne egy kérdésem! Youtube videót szeretnék beszúrni a profilomra, az embed kódot bemásoltam, rámegyek a rendben gombra  és nem történik semmi. Megpróbálok róla képet.
Nos csináltam egy képet!Kérlek ne nézzétek le,mert webcamos,de itt eltudom magyarázni!

Mikor én Internet Explorer-t használtam nekem is ez volt, de most már Mozilla FireFox-ot használok, így nekem jó.
2011. május 28. 21:20 #1020
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.05.28. 20:39)
Végre egy rendes ember. biggrin.gif


Köszönöm Uram! smileeee.gif meghajolo.gif

Idézet (Emily O. @ 2011.05.28. 19:58)
Nekem is lenne egy kérdésem! Youtube videót szeretnék beszúrni a profilomra, az embed kódot bemásoltam, rámegyek a rendben gombra  és nem történik semmi. Nos csináltam egy képet!


Egy kérdés csak, nem, kettő. Milyen böngésződ van? Ha esetleg firefox, akkor a 4-es?
Illetve, milyen kódot másolsz be? Mert a képen úgy tűnik, mintha a számnak a youtube linkjét másoltad volna. Vagy legalábbis, nekem úgy tűnik, sorry, szóval ez a második kérdésem. smileeee.gif
103 oldal 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!