Starity

Segítséget kérek!

103 oldal 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 05. 18:13 #1041
dorcsyful01
dorcsyful01
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 701
Csatolások: 8
Azonosító: 139116
Offline offline
Idézet (ivonn a demi fan @ 2011.06.05. 13:02)
Valaki tudna ajánlani egy olyan oldalt,ahol lehet kapni ingyen websablonokat,amihez van html kód is?


Google-ba ha beütöd rengeteg oldalt kiad de számomra talán a legjobban a vbn.hu felelt meg. (csak sajna jó ideje nem frissült már sad.gif )
2011. június 06. 17:38 #1042
- törölt felhasználó -    
csak nekem szarakodik a starity? blink.gif
vagy mért van ez?
7 felhasználónak tetszik: Twilight6, DR.CsajokO.o, hana001, thunderbird, DisneyFans, DreamerGirl, Ronetta001
2011. június 06. 17:39 #1043
Twilight6
Twilight6
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 10637
Csatolások: 13801
Azonosító: 141171
Offline offline
Idézet (Miley-fan09 @ 2011.06.06. 17:38)
csak nekem szarakodik a starity?  blink.gif 
vagy mért van ez?

Nem tudom, de nekem is. Minden olyan furcsa lett mellow.gif
3 felhasználónak tetszik: DisneyFans, DreamerGirl, Ronetta001
2011. június 06. 17:41 #1044
- törölt felhasználó -    
Idézet (Miley-fan09 @ 2011.06.06. 17:38)
csak nekem szarakodik a starity?  blink.gif 
vagy mért van ez?

Jó tudni, hogy nem csak nekem rossz...
2011. június 06. 21:47 #1045
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet
Én csak érdeklődni szeretnék, hogy nincs e valami mód arra, hogy kategorizálni tudjam a betűtípusokat photoshopban. Rengeteg van és össze-vissza vannak. elég nehéz így megtalálni amire épp szükségem van. Van erre valami megoldás vagy lehetetlent szeretnék?

Ez még mindig érdekelne...

Idézet (Adri98 @ 2011.06.05. 13:30)
Valaki nem tud olyan képfeltöltős oldalt, ahol PSD fájlt is fel lehet tölteni?

Én ide szoktam feltölteni. Regisztrálni kell hozzá, de ingyenes. smileeee.gif
2011. június 06. 22:41 #1046
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.06.06. 21:47)
Ez még mindig érdekelne...


Nem igazán létezik rá megoldás. Legalábbis, a photoshop lista csak az abc szerinti sorba rendezést ismeri (nálam így működik).

Az egyetlen reális sansz, hogy gyorsan megtaláld a betűtípust, amit szeretnél, az-az, hogy Windows/Fonts, és ott kis képeken három karakterrel leírja, hogy néz ki a betűtípus. Persze, ha az embernek van 500 betűtípusa, akkor egy kicsit körülményesebb ez is.

Ha tényleg az lenne a gond, hogy túl sok a betűtípusod, akkor annyit tudok csak javasolni, hogy próbálj szelektálni közülük, és ami esetleg már nem kell, azt törölni. Sorry, más lehetőséget, én speciel, nem ismerek. smileeee.gif
2011. június 07. 14:14 #1047
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.06.06. 22:41)
Nem igazán létezik rá megoldás. Legalábbis, a photoshop lista csak az abc szerinti sorba rendezést ismeri (nálam így működik).
Az egyetlen reális sansz, hogy gyorsan megtaláld a betűtípust, amit szeretnél, az-az, hogy Windows/Fonts, és ott kis képeken három karakterrel leírja, hogy néz ki a betűtípus. Persze, ha az embernek van 500 betűtípusa, akkor egy kicsit körülményesebb ez is.
Ha tényleg az lenne a gond, hogy túl sok a betűtípusod, akkor annyit tudok csak javasolni, hogy próbálj szelektálni közülük, és ami esetleg már nem kell, azt törölni. Sorry, más lehetőséget, én speciel, nem ismerek. smileeee.gif


Én is ettől tartottam, de reménykedtem, hogy valaki esetleg talált már erre megoldást. Azért köszi a választ akkor marad a szelektálás.
2011. június 07. 17:12 #1048
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.06.06. 21:47)
Ez még mindig érdekelne...
Én ide szoktam feltölteni. Regisztrálni kell hozzá, de ingyenes. smileeee.gif

köszi meghajolo.gif
2011. június 07. 19:15 #1049
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.06.07. 14:14)
Én is ettől tartottam, de reménykedtem, hogy valaki esetleg talált már erre megoldást. Azért köszi a választ akkor marad a szelektálás.


Hát az esetleg megoldás lehet, hogy átnevezgeted őket, és az alapján sorolja be akkor a photoshop, de ez kissé körülményes, és hosszú távon nem is biztos, hogy hasznodra fog válni, szóval sorry, erre nem igazán van jó megoldás. Legalábbis, én nem tudok mást sajnos.
2011. június 07. 19:16 #1050
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.06.07. 14:14)
Én is ettől tartottam, de reménykedtem, hogy valaki esetleg talált már erre megoldást. Azért köszi a választ akkor marad a szelektálás.


Idézet (Boscorelli @ 2011.06.07. 19:15)
Hát az esetleg megoldás lehet, hogy átnevezgeted őket, és az alapján sorolja be akkor a photoshop, de ez kissé körülményes, és hosszú távon nem is biztos, hogy hasznodra fog válni, szóval sorry, erre nem igazán van jó megoldás. Legalábbis, én nem tudok mást sajnos.


Dolgozok a probléma megoldásán... biggrin.gif laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Boscorelli, Rap4ever8
2011. június 25. 18:25 #1051
mikeyla
mikeyla
hudgens
 
StátuszWhat if life is a dream and death wakes us up?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.07.29.
Hozzászólás: 4745
Csatolások: 31476
Azonosító: 103304
Offline offline
Sziasztok!
Az lenne a gondom, hogy csináltam magamnak egy tumblr-os oldalt. Minden rendben megy, tudok feltölteni képet meg minden, csak éppen nem tudom megnyitni magát az oldalt. Mi lehet a gond?

Előre is köszönöm meghajolo.gif
2011. június 27. 18:27 #1052
- törölt felhasználó -    
Problémám a következő. Megpróbálom valahogy érthetően megfogalmazni. Googlen keresztül szerettem volna egy képet lementeni, de előhozott valamilyen oldalt. Ki akartam lépni akkor el akart kezdeni valamit telepíteni, rákattintottam a Vissza gombra ekkor telepíteni akarta a Win 7 Internet Security 2012-t. Mivel nem akartam ezt telepíteni, így vissza akartam lépni de nem engedett és mindig csak ezt írta ki, hogy telepítsem ezt a Win7 izét. Mivel máshogy nem tudtam kilépni semmiből így feltelepítettem, gondoltam majd utána kilépek a netről és letörlöm a gépről. De a Programok telepítése és törlésében nem volt bent. Total Commanderben töröltem a .exe fájlt. Azóta folyamatosan előhozza ezt a Win 7 Internet Security 2012-t ami elég zavaró, hogy 2-3 percenként kihozza az ablakát. Ráadásul azóta semmilyen programot nem enged megnyitni(Total Commander, CD Burner XP, WinRar stb.). Csak az internetböngészőt nyitja meg, egyelőre. Mit lehetne ezzel kezdeni, mert már kezdek nagyon pipa lenni, hogy egy nyamvadt kép miatt van az egész. reklamalo.gif
2011. június 27. 21:31 #1053
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Juanita @ 2011.06.27. 18:27)
Problémám a következő. Megpróbálom valahogy érthetően megfogalmazni. Googlen keresztül szerettem volna egy képet lementeni, de előhozott valamilyen oldalt. Ki akartam lépni akkor el akart kezdeni valamit telepíteni, rákattintottam a Vissza gombra ekkor telepíteni akarta a Win 7 Internet Security 2012-t. Mivel nem akartam ezt telepíteni, így vissza akartam lépni de nem engedett és mindig csak ezt írta ki, hogy telepítsem ezt a Win7 izét. Mivel máshogy nem tudtam kilépni semmiből így feltelepítettem, gondoltam majd utána kilépek a netről és letörlöm a gépről. De a Programok telepítése és törlésében nem volt bent. Total Commanderben töröltem a .exe fájlt. Azóta folyamatosan előhozza ezt a Win 7 Internet Security 2012-t ami elég zavaró, hogy 2-3 percenként kihozza az ablakát. Ráadásul azóta semmilyen programot nem enged megnyitni(Total Commander, CD Burner XP, WinRar stb.). Csak az internetböngészőt nyitja meg, egyelőre. Mit lehetne ezzel kezdeni, mert már kezdek nagyon pipa lenni, hogy egy nyamvadt kép miatt van az egész. reklamalo.gif


Na ilyenkor van az, hogy felesleges a gépre vírusírtó, meg kémprogram kereső, ha maga a felhasználó önként telepíti a szemetet.

Két programot próbálj ki:

http://www.pcrisk.com/sdsetup.exe

http://www.malwarebytes.org/affiliates/2-spyware/mbam-setup.exe

Ha ezután sem megy, akkor írj nekem egy privit.
2011. június 27. 21:48 #1054
- törölt felhasználó -    
Csak nekem van ez? mellow.gif
Ha a fórumon belül rákattintok az egy topicra, akkor van mikor nem az utolsó komit hozza be, hanem egy teljesen mást, egyheteset meg ilyeneket. Van mikor az én hozzászólásomat hozza be. Van mikor 2-3 oldallal előrébb tölti be.
Mitől lehet ez? Vagy csak nekem szar? Előre is köszönöm. meghajolo.gif
2011. június 27. 21:54 #1055
chrisBrown14
chrisBrown14
OKC
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 1451
Csatolások: 1870
Azonosító: 143010
Offline offline
Még régebben amikor a neten néztem filmeket, akkor volt egy gyakori oldal, ahol sok film megtalálható volt. Mowshare azthiszem, vagy nemtudom. És nemtudtam ott nézni a filmet, mert lekellett tölteni egy ilyen dolgot. DivixPlayer, vagy divx. Valami ilyesmi, és amikor letöltöttem akartam nézni filmet és teljesen befagyott. És ezt sokszor eljátszotta. Mostanában nem megyek arra az oldalra, máshol nézek filmeket, de a ddivx még megvan. Nemtudom letörölni. ohmy.gif Lehetséges, hogy valami vírus? YouTube-on is ottvan egy csíkba, és amikor véletlenül rákattolok, befagy az egész net..az egész lelassítja a gépet! Van valami teendő ez ellen?? mellow.gif
2011. június 28. 00:47 #1056
Pongee
Pongee
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.04.13.
Hozzászólás: 263
Csatolások: 41
Azonosító: 5304
Offline offline
Idézet (chrisBrown14 @ 2011.06.27. 21:54)
Még régebben amikor a neten néztem filmeket, akkor volt egy gyakori oldal, ahol sok film megtalálható volt. Mowshare azthiszem, vagy nemtudom. És nemtudtam ott nézni a filmet, mert lekellett tölteni egy ilyen dolgot. DivixPlayer, vagy divx. Valami ilyesmi, és amikor letöltöttem akartam nézni filmet és teljesen befagyott. És ezt sokszor eljátszotta. Mostanában nem megyek arra az oldalra, máshol nézek filmeket, de a ddivx még megvan. Nemtudom letörölni. ohmy.gif Lehetséges, hogy valami vírus? YouTube-on is ottvan egy csíkba, és amikor véletlenül rákattolok, befagy az egész net..az egész lelassítja a gépet! Van valami teendő ez ellen?? mellow.gif


próbáld meg a böngésző kiegészítői (addonjai) közül letörölni vagy kikapcsolni

van egy B megoldás is, de ez kicsit mélyebbre menős. szóval az összes ilyen "jaj feltelepült és mindig elindul és nem tudom kikapcsolni" probléma ellen van egy megoldás (de tényleg csak saját felelősségre!)

futtatás: msconfig (üsd be, enter) megkeresed az automatikus indítás fület és ott kilistáz minden folyamatot, ami elindul a windows alatt. na elvileg itt egyiket sem kell bepipálni (hagyni elindulni), hogy a windows elinduljon, de XP alatt ez mégsem igaz, illetve win7 alatt se szereti ha mondjuk a hangkártya driver nem indul el. szóval itt lehet csemegézni, jellemzően a névtelen sorok nem kellenek, aminek meg van neve, el tudjátok dönteni (vagy google). ha nem tudod mi az, inkább ne kapcsold ki (illetve ha kikapcsolod és nem indul a windows, csökkenett módban vissza lehet ügyeskedni asszem, de ez nem tuti). minél több szemét indul el, értelemszerűen annál lassabb a rendszered.

összehasonlításul nekem az ott látható 16 cuccból 2 indul, ebből egy vírusírtó a másik meg hangkártya kezelő (segítő képet nem tudok feltölteni, "Hiba történt a kép feldolgozása közben! 110.gif ")
1 felhasználónak tetszik: chrisBrown14
2011. június 30. 16:52 #1057
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Valaki nem tudja, hogy MSN-en hogy tudok egy egész kategóriát letiltani. Az kategória átnevezését, szerkesztését stb... megtaláltam, de kategória tiltását sehol. Elegem van, hogy hónapok óta rejtve járok fel MSN-re és már úgy is ritkán. Egyesével semmi kedvem tiltani az embereket. Ha nem jövök rá hogy lehet az egész kategóriát letiltani akkor sajnos új msn-re lesz szükségem, de azt nem szeretnék. sad.gif
2011. június 30. 17:18 #1058
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.06.30. 16:52)

Valaki nem tudja, hogy MSN-en hogy tudok egy egész kategóriát letiltani. Az kategória átnevezését, szerkesztését stb... megtaláltam, de kategória tiltását sehol. Elegem van, hogy hónapok óta rejtve járok fel MSN-re és már úgy is ritkán. Egyesével semmi kedvem tiltani az embereket. Ha nem jövök rá hogy lehet az egész kategóriát letiltani akkor sajnos új msn-re lesz szükségem, de azt nem szeretnék. sad.gif


Normál esetben úgy, hogy mindenki, akit le szeretnél tiltani, azt beteszed abba a kategóriába, amit tiltani szeretnél.
Példának okáért van egy olyan kategóriád, hogy Tiltandó. Belepakolod az összes személyt, nyomsz egy jobb egérgomot a Tiltandó feliratra, és a megnyíló menüből kiválasztod, hogy Kapcsolódás elrejtése mindenki számára ebben a kategóriában

Ennyi.
2011. június 30. 17:30 #1059
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.06.30. 17:18)
Normál esetben úgy, hogy mindenki, akit le szeretnél tiltani, azt beteszed abba a kategóriába, amit tiltani szeretnél.
Példának okáért van egy olyan kategóriád, hogy Tiltandó. Belepakolod az összes személyt, nyomsz egy jobb egérgomot a Tiltandó feliratra, és a megnyíló menüből kiválasztod, hogy Kapcsolódás elrejtése mindenki számára ebben a kategóriában
Ennyi.


Nekem ilyen nincs. Én is jobb egérgombbal próbálkoztam, de csak a következő lehetőségek vannak:
- Azonnali üzenet küldése a kategóriában szereplő ismerősöknek
- Kategória átnevezése
- Kategória szerkesztése
- Kategória törlése
- Új kategória létrehozása
- Csoport létrehozása a kategóriából
- Ismerősök listája elrendezésének módosítása

Több lehetőség nincs. Túl egyszerű lett volna, ha ilyen könnyen meg tudom csinálni. Elvileg tudom, hogy lennie kéne olyan lehetőségnek is, amit te írtál, de sajnos nincs. Ötlet? think.gif
2011. június 30. 18:41 #1060
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Kaptam egy emailt, amihez APPLICATION/OCTET-STREAM típusú fájlt csatoltak. Mivel tudnám megnyitni? Próbáltam jegyzettömbbel, Worddel és PowerPointtal. unsure.gif
103 oldal 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!